Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С кой бензин ви върви най-добре колата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    С кой бензин ви върви най-добре колата?

    С кой бензин ви върви най-добре колата :D
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #3
    Ми аз гласувах за "друг...кой?" , защото зареждам на една бензиностанциика в Перник дето и име си няма... :D .Ама бензина е хубав и досега не съм имал никакви проблеми и колата си върви отлично...пък и цената му е с 20 ст. по-тънка П.П.-Аз я карам и на газ-за газ съм доволен от Rafa
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #4
      Слав написа:
      Ми аз гласувах за "друг...кой?" , защото зареждам на една бензиностанциика в Перник дето и име си няма... :D .Ама бензина е хубав и досга не съм имал никакви проблеми и колата си върви отлично...пък и цената му е с 20 ст. по-тънка П.П.-Аз я карам и на газ-за газ съм доволен от Rafa
      Имам предвид не с какъв бензин карате,а с кой колата ви върви най-добре
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #5
        Категорично с 95, зареден в Лукойл Пазарджик. С бензин, зареден в другите бензиностанции в града, или върви като спъната, или пък има детонации при изключване на двигателя. А в Шел Пазарджик ми счупиха капачето на резервоара, но за съжаление се усетих чак, когато се прибрах. И още нещо разбрах за съжаление: въпросното капаче ( не капачката на резервоара, а капачето над нея) на моя фиат е пластмасово и се държи на едни нещастни телове. Не знам на кой конструктор му е хрумнала подобна глупост.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #6
          OMV95
          _______________________________________
          0885261834

          Коментар


            #7
            Аз пък съм много доволен от Шел Пазарджик Иначе по темата категорично 95 V-power,с този бензин колата ми е най-добре и като разход и като вървеж
            Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
            ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

            Коментар


              #8
              gogata написа:
              Аз пък съм много доволен от Шел Пазарджик Иначе по темата категорично 95 V-power,с този бензин колата ми е най-добре и като разход и като вървеж
              Възможно е. Аз почти не зареждам на Шел Пазарджик и нямам кой знае какви впечатления. Основната причина да не зареждам в Шел е, че е много тясна. А Лукойл е широка, удобна, с паркинг и кафене. И бензина им е супер. А всъщност Лукойл и Петрол една и съща верига ли е ? Питам, тък като на касовите бележки на Лукойл пише еди колко си години Петрол АД и т.н. А бензина на двете категорично не е с едно и също качество.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #9
                Моята най-добре върви с 98 на Лукоил, а най-нисък разход дава пак с гориво от Лукоил - 95 (7.2 - 7.5/100 градско), но ми идва бая скъпо, затова вече съм на газ
                Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                Коментар


                  #10
                  95 от Tempo. 98 не съм сипвал никога да пробвам дали ще върви повече, тъй като прочетох в AutoБилд, че разликата ще е само в дадените повече пари.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #11
                    бензин

                    Най добре върви ако някои друг даде парите за бензина :P
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #12
                      trace написа:
                      95 от Tempo. 98 не съм сипвал никога да пробвам дали ще върви повече, тъй като прочетох в AutoБилд, че разликата ще е само в дадените повече пари.
                      Шефът на темпо е много добър приятел на вуйчо ми и ми е казвал,че самият той не зарежда от темпо Прави сметка какво е качеството :D Няколко пъти съм сипвал 95 на темпо и колата се "спъва" доста
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #13
                        Abarth. написа:
                        trace написа:
                        95 от Tempo. 98 не съм сипвал никога да пробвам дали ще върви повече, тъй като прочетох в AutoБилд, че разликата ще е само в дадените повече пари.
                        Шефът на темпо е много добър приятел на вуйчо ми и ми е казвал,че самият той не зарежда от темпо Прави сметка какво е качеството :D Няколко пъти съм сипвал 95 на темпо и колата се "спъва" доста
                        Eто тук съм писал за Темпо http://clubalfaromeo.com/forum/viewt...er=asc&start=0
                        Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

                        Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

                        ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

                        Коментар


                          #14
                          обикновен 95 в Shell, понякога и в ЛукОйлразхода го има подробно описан в подписа ми
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #15
                            зареждам 95 обикновен от Шел или ОМВ, но имаше един период, в който зареждах V Power Racing - 100 октана - определено колата вървеше по-добре и харчеше с около 1/100 по-малко отколкото харчи с 95. Така почти се избива разликата в цената между 95 и 100. Ако имам малко по-големи възможности ще слагам само V Power Racing
                            for every action, there is a reaction
                            for every cause, there is an effect
                            for every beginning, there is an end
                            because once fate is set in motion
                            it cannot be stopped... or can it?

                            Коментар

                            Working...
                            X