Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Категория C изпит(тест) ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Категория C изпит(тест) ?

    Някой карал ли е скоро курс за C категория?Интересува ме колко за допустимите грешки на теста?Някъде чета,че са 3 общо за двете листовки,на друго място пише,че са 3 за една листовка.Което пък значи,че допустимите за самия изпит са 6 грешки.Малко ми е неясно това

    #2
    Май са 3 допустими за двете листовки, но като се има предвид че въпросите са 30 общо(по 15демек) е напълно нормално.

    Коментар


      #3
      Отиди с нагласата че са 3, тамън ще прочетеш теорията още няколко пъти, за да я научиш и да не правиш грешки.

      Коментар


        #4
        http://www.svetofar.com/index.php?action=listovki&category=CУспех!

        Коментар


          #5
          какво значение има колко е максималния брой грешки ? трябва да се знае всичко без грешка да го вземеш(разбира се понякога може да допусне човек грешка по невнимание, но да не е поради незнание)

          Коментар


            #6
            nedialk00 написа:
            какво значение има колко е максималния брой грешки ? трябва да се знае всичко без грешка да го вземеш(разбира се понякога може да допусне човек грешка по невнимание, но да не е поради незнание)
            Използвам цитат, но не насочвам отговора си само към теб, а по принцип ...Едно време / преди 20 г. / имаше три листовки , като от 1-15-ти въпрос грешката беше 3 наказтелни точки, от 16-25-ти 2 н.т. и от 26-30 - 1 н.т. и се решаваха общо 3 листовки ... през 2007 г., когато по ред причини карах наново курсовете за В нещата вече бяха различни ... 2 листовки, като всяка грешка носи по 1 н.т. ... и в двата случая наказателните точки за успешно взимане на изпита бяха 5 , дано сега не са повече Очевидно да вземеш книжка в днешно време е доста по-лесно и това си личи на пътя П.П. Преди изкарах С направо, а после си беше само В...

            Коментар


              #7
              jorko написа:
              nedialk00 написа:
              какво значение има колко е максималния брой грешки ? трябва да се знае всичко без грешка да го вземеш(разбира се понякога може да допусне човек грешка по невнимание, но да не е поради незнание)
              Използвам цитат, но не насочвам отговора си само към теб, а по принцип ...Едно време / преди 20 г. / имаше три листовки , като от 1-15-ти въпрос грешката беше 3 наказтелни точки, от 16-25-ти 2 н.т. и от 26-30 - 1 н.т. и се решаваха общо 3 листовки ... през 2007 г., когато по ред причини карах наново курсовете за В нещата вече бяха различни ... 2 листовки, като всяка грешка носи по 1 н.т. ... и в двата случая наказателните точки за успешно взимане на изпита бяха 5 , дано сега не са повече Очевидно да вземеш книжка в днешно време е доста по-лесно и това си личи на пътя П.П. Преди изкарах С направо, а после си беше само В...
              Ами аз съм с нагласата за мин.грешки,но исках просто да се информирам до колко е разрешено.Благодаря на отзовалите се по моя въпрос!

              Коментар


                #8
                97-ма година като карах Ц категория си беше същото като за Б с изключение на това,че се минава и психо в ДАИ.
                FIAT BRAVO 1.6
                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                Коментар


                  #9
                  Имаш право на 3 грешки. Карах го преди година. Нищо сложно. Аз имах 1 грешка. Сега ще карам за "Е" и инструктора ми каза, че там скъсан нямало. Били 8 листовки.
                  Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                  Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                  Коментар


                    #10
                    reter написа:
                    Имаш право на 3 грешки. Карах го преди година. Нищо сложно. Аз имах 1 грешка. Сега ще карам за "Е" и инструктора ми каза, че там скъсан нямало. Били 8 листовки.
                    За Е категорията знам,решавах такива листовки

                    Коментар


                      #11
                      Три грешки имаш право да направиш.Аз вчера се явявах.И го взех .
                      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                      Коментар


                        #12
                        вече новите как подочух са с точкова система. нещо от сорта на 57 точки от еди си колко си,понеже вече има по няколко отговора на въпрос.
                        Fiat Bravo 1997

                        Коментар


                          #13
                          сядаш четеш учебника, примерно на ТРУД са отлични, взимаш си го тема по тема накрая има след всяка тема въпроси, минаваш си всички теми и ти гарантирам, че няма да имаш нито една грешка

                          Коментар


                            #14
                            намерих някакъв учебник на ТРУД,ама мисля,че е за кандидат-шофьори кат.B
                            Fiat Bravo 1997

                            Коментар


                              #15
                              и всъщност,колко въпроса има на изпита и колко точки от колко имаме право да направим
                              Fiat Bravo 1997

                              Коментар

                              Working...
                              X