Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов продукт на БУЛСТРАД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов продукт на БУЛСТРАД

    http://www.bulstrad.bg/bg/Products/A....htmдоста интересно и изгодно изглежданякой да го е ползвал или да знае подробности
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    интересният въпрос е каква е цената на застраховката.
    Тойота Приус

    Коментар


      #3
      Ами както при всички застраховки се смята процент върху остатъчната стойност на автомобила и се добавят процент за екстрите. Застраховката е добра. Ползвам я от миналата година. Тази година имах ПТП и ремонта излезе на 2550лв. Всичко го пое застраховката.
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #4
        Колега гледай сега...аз права застраховки(в друга компания)и ще ти кажа нещо-Булстрад е ок, но ето я хватката-всичко е без завишение(покритието в чужбина и др.), защото цената на продукта е достатъчно висока-не е като каското при тях миналата година-премията е по-висока!Така че не се хващайте като рибки.Иначе плащат, това е факт.
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          sachma написа:
          Колега гледай сега...аз права застраховки(в друга компания)и ще ти кажа нещо-Булстрад е ок, но ето я хватката-всичко е без завишение(покритието в чужбина и др.), защото цената на продукта е достатъчно висока-не е като каското при тях миналата година-премията е по-висока!Така че не се хващайте като рибки.Иначе плащат, това е факт.
          Имаш ли представа колко по-висока е? За сведение миналата година на Типо-то премията беше към 360 лв.
          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

          Коментар


            #6
            brat_John написа:
            Имаш ли представа колко по-висока е? За сведение миналата година на Типо-то премията беше към 360 лв.
            за колко беше застраховката?защото за 7000 ми взеха 415 в Армеец
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Това пише , че е само За коли ДО 7мата година, колко хора тук имат Фиат 2000 година и нагоре

              Коментар


                #8
                brat_John написа:
                sachma написа:
                Колега гледай сега...аз права застраховки(в друга компания)и ще ти кажа нещо-Булстрад е ок, но ето я хватката-всичко е без завишение(покритието в чужбина и др.), защото цената на продукта е достатъчно висока-не е като каското при тях миналата година-премията е по-висока!Така че не се хващайте като рибки.Иначе плащат, това е факт.
                Имаш ли представа колко по-висока е? За сведение миналата година на Типо-то премията беше към 360 лв.
                Малко множко ми се вижда...
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  На колко ти оцениха Типо-то?
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    sachma написа:
                    На колко ти оцениха Типо-то?
                    Остатъчната стойност на Фиата според Шваке-то 3593,85лв. Допълнителни екстри (тук влизат ал. джанти, радио CD, газова, боя металик и т.н.) 576лв. Общо застрахователна сума за пожар и/или кражба 4170лв. Застрахователна за възстановяване определена от Булстрад - 5046лв. Застрахователна премия 352лв.
                    FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                    ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                    Коментар

                    Working...
                    X