Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги ПОМОЩ !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги ПОМОЩ !!!

    Първо искам да ви се оплача. Днес цял ден обикалям по моргите в София, по Козлодуй и Симеон за да търся скоростна кутия за Пунтото, но уви... никъде няма на нормална цена, на едно единствено място намерих само вътрешностите от една, но ми ги даваха на скромната цена от 400лв. . Тези хора срам нямат ли?Искам да ми помогнете да си намеря скоростна кутия и диференциял за Фиат Пунто 1.6 ЕЛХ 94г. (на скоростната кутия пише буквата "Е") Двигателя не е винтилов и е 90 коня.Моля Ви помогнете!!! Никъде няма а обиколих поне 50 места.
    FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

    #2
    При италнианеца не опита ли?
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Той по-скоро трябва да се прекръсти на германец или французин.(Ходя 3 пъти при него и все нищо няма) Няма я НИКЪДЕ ако някой знае някакво забутано място или има познат??
      FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

      Коментар


        #4
        звънни на Киро Алфатасамо с италиански коли се занимаваможе да намери нещо088 9 889047 но не знам дали още е този телефона
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Re: Колеги ПОМОЩ !!!

          TAIF написа:
          Днес цял ден обикалям по моргите в София, по Козлодуй и Симеон .......
          http://fiat-ruse.hit.bg/morgi.htm
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #6
            0886750845звънни на този телефонтова е морга близо до с.Лозенбях мернал там една скоростна кутия за пунто

            Коментар

            Working...
            X