Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Станала е много тежка катастрофа в София...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    и аз и аз
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #17
      zfa159 написа:
      ... как минавам със 190 покрай нея.....
      колега, не е добре това :D ще литнеш
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #18
        zfa159 написа:
        Понеже се занимавам с камери само да уточня че това се записва всичкото и после те викат да се видиш какъв си хубавец ............Проблема е че тази техника е страшно скъпа и дори държавата със зор си позволява такава инвестиция (една камера от въртчщите се дето са 3 на Орлов мост стръва около 1500-1600 лв.) и отделно има още много апаратура за записване и т.н....
        Колега, недей така, какви пари са 1600 лева (особено за държавата)? Нали за една кьор софра отиват в пъти повече. Или за бензин на избраниците ни. Примери много.Иначе откакто ги сложиха камерите в София не съм забелязал никакъв осезаем ефект за обикновения водач - в смисъл да има малко, ама наистина малко ред по кръстовищата.btw: За мен "върха на сладоледа" е кръстовището бул. "България" с "Д. Несторов" и по специално "локалното" платно за тролеите, идващи и отиващи кам пл. Ручей. Особеното там е че се извършват буквално стотици нарушения дневно от коли движещи се по това локално (и забранено за движение) платно, които нарушения стават пред очите на милите родни ченгета, защото буркана на регулировчика гледа точно натам. Особено приятно ми е да виждам дипломатически автомобили (с червените номера) които необезпокоявани от никого си минават оттам. Така е от 4-5 години. И кво от това?
        ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
        ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
        ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

        Коментар


          #19
          Еми на дипломатическите автомобили само можеш да продължиш да им се радваш Нали знаеш че са с имунитет.

          Коментар


            #20
            Re: Станала е много тежка катастрофа в София...

            Mazgarev написа:
            TAIF написа:
            Добре де пробвай да познаеш след колко време са дошли? Където са 300 там са и 500 да не говорим и къде се намира Исул
            Знаейки и за други подобни случаи, предполагам - между 20 и 30 минути...
            ПОЗНА 20-тина минути им е било нужно да изминат 500 метра , но когато са отишли таксиджията вече бил закарал детенцето и шофьора на джипа в болницата.А иначе и аз мисля, че е по-добре 10минути по късно на среща отколкото 40 години по рано в гроба или на кой колкото му е писано. Божа работа !!!
            FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

            Коментар


              #21
              Или както се казва "една минута невнимание и после цял живот мъртав" :D

              Коментар


                #22
                The_Wicker_Man написа:
                Или както се казва "една минута невнимание и после цял живот мъртав" :D
                звучи като виц на Къци

                Коментар


                  #23
                  pugsy написа:
                  The_Wicker_Man написа:
                  Или както се казва "една минута невнимание и после цял живот мъртав" :D
                  звучи като виц на Къци
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #24
                    pugsy написа:
                    The_Wicker_Man написа:
                    Или както се казва "една минута невнимание и после цял живот мъртав" :D
                    звучи като виц на Къци
                    Не е виц на Къци.Това си е от прословутите лозунги (табелки в заводи и др.) от времето на комунизма.Както и това:"Шием обувки с кожа на клиента"

                    Коментар


                      #25
                      знам бре пич,чувал съ ги преди много време и по-много пъти

                      Коментар

                      Working...
                      X