Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забравих си колата с отворен прозорец 3 дни, как да я изчист

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Забравих си колата с отворен прозорец 3 дни, как да я изчист

    Днеска слизам до колата и гледам шофиорския джам смъкнат почти до долу, а колата заключена.Най странното е че е стояла така 3 дни и никой не ми е отмъкнал нищо въпреки че имаше кожено яке на седалката отзад. Както и да е. Проблема ми е че беше по една липа на паркинга, а в понеделник е валял много дъжд и шофиьорската седалка и мокета са се омърляли с някъв прашец дето няма чистене, освен това седалката е подгизнала, и пластмасите на вратата са станали на бели петна които не мога да махна
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Софавто в Зимния Дворец. Ще те поизтръскат но ще я почистят колкото и да е изцапана.

    Коментар


      #3
      Re: Забравих си колата с отворен прозорец 3 дни, как да я из

      infineon написа:
      Днеска слизам до колата и гледам шофиорския джам смъкнат почти до долу, а колата заключена.Най странното е че е стояла така 3 дни и никой не ми е отмъкнал нищо въпреки че имаше кожено яке на седалката отзад. Както и да е. Проблема ми е че беше по една липа на паркинга, а в понеделник е валял много дъжд и шофиьорската седалка и мокета са се омърляли с някъв прашец дето няма чистене, освен това седалката е подгизнала, и пластмасите на вратата са станали на бели петна които не мога да махна
      Закарай я на някоя добра автомивка и се консултирай там. Това според мен е най-добрия вариант. Бих ти препоръчал една, но е в Бургас Иначе пране на салона. А за пластмасите е сложна работа...
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #4
        Мисля, че белите петна ще се махнат, ако ги почистиш със спрей за табло. Но не такъв, който придава само блясък, а почиства в дълбочина. А след това може да се мине с такъв за гланц.
        Fiat Bravo 11'97
        1.4 12V A/C

        Коментар


          #5
          За пластмасата няма да стане - моята също е на петна от отворен прозорец. Става със спрей за табло, но е временно решение - за ден-два - след това е същото. За тях само смяна. За тапицерията - или отиваш някой да ти я изпере, или я переш с препарат за петна, докато се изчистят
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            имаме си хора от форума, които ще ти свършат работаhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ic.php?t=46988
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Погледни и в сайтовете за "колективно пазаруване". Скоро гледах в някой от тях ваучер за пране за 40лв или 60лв. и включваше всичко - пране салон, таван, багажник, тапицерия....иначе мисля, че излиза около 80-100лв в хубавите автомивки! Много е важно след прането да изсъхне хубаво, защото се появява една смрад на чорапи, която не може да се махне по никакъв начин!!!
              Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

              Коментар


                #8
                Sev написа:
                имаме си хора от форума, които ще ти свършат работа
                При vsd съм бил, свърши страхотна работа. Колата я закарах след цялостно боядисване, представяте си каква мизерия е в салона, върна ми я като нова, и тапицерията, и корите.

                Коментар


                  #9
                  Re: Забравих си колата с отворен прозорец 3 дни, как да я из

                  Ти сигурно вече си оправил колата, ама кажи в кой квартал си, да си търсим жилища там :D

                  Коментар


                    #10
                    Може би са си мислили, че е капан. Джама отворен, кожено яке на седалката - много съмнителна работа. Ти би ли бръкнал?
                    Няма начин да няма начин!

                    Коментар


                      #11
                      nikolovvd написа:
                      Може би са си мислили, че е капан. Джама отворен, кожено яке на седалката - много съмнителна работа. Ти би ли бръкнал?
                      Може и това да са мислели, понеже беше близо до лампа. Ама чак не вярвах на очите си че е стояла така и даже зарядното за телефона не са ми взели.Седалката я изчистих, ама са се завъдили едни големи и твърди мравки- като погледна кората на вратата и винаги отнякъде лази някоя. Като карам постоянно ги мачкам и пак излизат нови.Иначе квартала е Манастирски ливади.
                      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                      FIAT БРАВО 1.2 16v
                      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                      Коментар


                        #12
                        infineon написа:
                        nikolovvd написа:
                        Може би са си мислили, че е капан. Джама отворен, кожено яке на седалката - много съмнителна работа. Ти би ли бръкнал?
                        Може и това да са мислели, понеже беше близо до лампа. Ама чак не вярвах на очите си че е стояла така и даже зарядното за телефона не са ми взели.Седалката я изчистих, ама са се завъдили едни големи и твърди мравки- като погледна кората на вратата и винаги отнякъде лази някоя. Като карам постоянно ги мачкам и пак излизат нови.Иначе квартала е Манастирски ливади.
                        Внимавай с тези мравки..вземи си някое спрейче Райд или нещо такова и понапръскай тук там А в Манастирски ливади е съмнително някой да ти барне колата...особено ако си спрял след бариерата...
                        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                        Коментар


                          #13
                          Според мен , купи си меглио и пробвай с него ако нестане отиди на мивка УСПЕХ
                          Fiat Punto GT

                          Коментар


                            #14
                            vsd + XENUM products = това което искаш.
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар

                            Working...
                            X