Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане към колегите от София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане към колегите от София

    Я кажете: има ли камери на светофара на кръстовището до моста на въздишките(влюбените)?
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    #2
    Има.На червено ли мина колега?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      ако става въпрос за българия и нансен - няма камери там, има полицаи почти нонстоп обачеа катастрофи от минаващи на червено стават през ден
      Fiat Bravo 1.4 Tjet 150 Emotion

      Коментар


        #4
        pecata написа:
        Има.
        boyo написа:
        няма
        Шах! На какво са основани твърденията ви че има или че няма?

        Коментар


          #5
          Камера има със сигурност такава, която следи трафика.Дали снима о6аче - не знам.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            Става въпрос движейки се по Евл.Георгиев, пресичайки Ф.Нансен посока Майчин дом. Иначе на въпроса по горе за червеното: едно приятелче са се водили 2 коли и втората е минала на жълто-червено и затова се чуди дали да чака честитка.
            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
            Ex.Opel Astra

            Коментар


              #7
              Камери които снимат светофара и колата няма на това място.И слава богу защото почти всички коли спускащи се от "Черни връх" и завиващи наляво по "България" си минават на червено.

              Коментар


                #8
                Благодаря! Може да се заключва темата.
                Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                Ex.Opel Astra

                Коментар


                  #9
                  Сега ме подсетихте с тая тема, да попитам на бул. Брюксел (за летището пътя) всичките камери са за наблюдение нали?
                  Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                  Коментар


                    #10
                    liverpool235 написа:
                    Сега ме подсетихте с тая тема, да попитам на бул. Брюксел (за летището пътя) всичките камери са за наблюдение нали?
                    Ами не банда точно обратното.. за скорост са..-.сложиха ги след една голяма верижна катастрофа тази зима.
                    http://nikolovf1.snimka.bg/sports/pi...53767.11094339

                    Коментар


                      #11
                      николофф написа:
                      liverpool235 написа:
                      Сега ме подсетихте с тая тема, да попитам на бул. Брюксел (за летището пътя) всичките камери са за наблюдение нали?
                      Ами не банда точно обратното.. за скорост са..-.сложиха ги след една голяма верижна катастрофа тази зима.
                      Ти ме разби Аз си мисля,че са за наблюдение и си перкам 100-110 ..
                      Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                      Коментар


                        #12
                        Е те сега вече изгорЕх :D
                        Fiat Forum Bulgaria

                        Прекаленият светец и богу не е драг !

                        Коментар


                          #13
                          Ами то си го пише, че пътят е под видеонаблюдение, ама не си спомням да съм виждал означение като това "RADAR )))))". Но камерите ми се струват твърде много и твърде малки и елементарни, за да са камери за скорост (сравнено с тази на Цариградското преди Царевец). Пък и колкото пъти съм минавал - все се оказва, че се движа най-бавно - с 80 Ако са камери за скорост - бая народ да е изгубил книжките си вече, има такива които си "летят" всеки ден по този път.

                          Коментар


                            #14
                            То не е необходимо да има радар за да се разбере с каква скорост си карал...като се има предвид разстоянието м/у камерите - много лесно може да се изчисли дали си карал с превишена скорост! Съмнявам се, че тези са на този принцип, но мисля че си има радар на Брюксел! То май и преди да сложат тези камерки си имаше.....
                            Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                            Коментар


                              #15
                              rebel написа:
                              То не е необходимо да има радар за да се разбере с каква скорост си карал...като се има предвид разстоянието м/у камерите - много лесно може да се изчисли дали си карал с превишена скорост! Съмнявам се, че тези са на този принцип, но мисля че си има радар на Брюксел! То май и преди да сложат тези камерки си имаше.....
                              Това за преди бяха някакви митове,поради причината,че от както имам книжка от 2-3 години,тоя мост на ден го взимам по 5-6 пъти и преди там съм карал с по 120-130 и 2 години честитка от там нямам.Но сега ме стреснаха с тея камери дето наслагаха и много им се чудя какви са.Много хора казват,че са за наблюдение,а не за скорост и за това ми се искаше някой по в час да си каже тежката дума,че ми е много интересно.
                              Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                              Коментар

                              Working...
                              X