Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления от Виваком ТВ ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Впечатления от Виваком ТВ ?

    Някой има ли преки впечатления от Виваком ТВ? Така и така им ползвам интернета и се чудя дали да не предподпиша към новия пакет Трио, който включва и телевизия. Ще се ползва на LCD телевизор. Не очаквам HD качество, просто ме интересува има ли прекъсвания/смущения.

    #2
    Качеството на картината спрямо булсат е по-гадно (впечатление от преди 3-4 месеца).
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Може ли дефинираш по-гадна? Има смущения/накъсвания?

      Коментар


        #4
        каква телевизия имаш в момента?
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          В момента там където предвиждам Виваком(Кюстендил) има местна кабелна, която от известно време е част от blizoo.Иначе в София имам 2 Булсаткома.

          Коментар


            #6
            vital написа:
            В момента там където предвиждам Виваком(Кюстендил) има местна кабелна, която от известно време е част от blizoo.Иначе в София имам 2 Булсаткома.
            Щом е част от blizoo бягай надалеч и избирай между Вивакома и Булсаткома.Като аз съм за Булсата,въпреки че има някви нови промоции на Виваком.
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #7
              Princo написа:
              vital написа:
              В момента там където предвиждам Виваком(Кюстендил) има местна кабелна, която от известно време е част от blizoo.Иначе в София имам 2 Булсаткома.
              Щом е част от blizoo бягай надалеч и избирай между Вивакома и Булсаткома.Като аз съм за Булсата,въпреки че има някви нови промоции на Виваком.
              Aз съм доволен от blizoo цифровата, естествено обаче не им ползвам приемника
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Бягай далеч от тях.

                Коментар


                  #9
                  Неее С кабелната нямам никакъв проблем Просто сметката вече ми идва от blizoo, иначе и техниците са си същите, всичко си е супер Просто отговорих на Sev.Въпроса е за Виваком Тв Аз така и така в момента им ползвам интернет и домашен телефон(който има месеци, които не пипам :D ) за 30лв, а в момента има промоция за около 26лв интернет, телевизия и мобилен телефон, който реално не ми трябва, но мога да го ползвам вместо домашен. Въпроса е дали си заслува да се занимавам с монтажи на сателитна чиния, махане на домашния телефон, преподписване...

                  Коментар


                    #10
                    Доста мои клиенти се оплакват от Виваком ТВ,постоянно прекъсвания и тем подобни.Аз съм на Blizoo трио интернет,телевизия и телефон и в момента това ,което се предлага в Габрово няма да заменя за нищо Blizoo,аз съм страшно доволен от тях.
                    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                    Коментар


                      #11
                      Виваком - каквото и да е от тях - далеч. Телевизията съкс. Цената - съкс. Рекламите - супер.Аз се махнах от Виваком интернет и ... съм МНОГО по-доволен.
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        В апартамента ни в Сливен има blizoo trio. На село съм си с ТВ и интернет от BulsatCom. Разликата в качеството на телевизиите и в скоростта на интернета е в пъти в полза на Булсат-кома. За съжаление нямам впечатления от Виваком ТВ.Между другото от 2 месеца Булсат вкараха някаква много яка промоция и така от над 40 лв вече 2 месеца плащам по 28 лв за 2 телевизора на най-горния пакет (без НВО) и интернет.

                        Коментар


                          #13
                          При мен положението е, че ми е че задължително ще им ползвам интернета. Другите съм ги минал всички и не ме устройва нищо. Това е конкретно положението, конкретно на моята улица. Това е най-доброто при тези условия.Така че въпроса е единствено и само за Виваком ТВ.

                          Коментар


                            #14
                            да знаеш, че още нямат Евроспорт - ако ти е проблем де....
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              #15
                              Какъв ти е телевизора?Под думите "по-гадна" имах предвид накъсване и някакви огромни пиксели на много от каналите. Това беше на 42" Сони Бравиа. Ако ще гледаш през обикновен телевизор, може и да го няма този проблем.Не е болка за умиране, но ако цената е като на булсата бих избрал него, ако е по-евтино Вивата.
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар

                              Working...
                              X