Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления от Виваком ТВ ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Сони 32".На мен все едно ми излиза безплатно телевизията им, така че вариант булсатком няма. За сега мненията тук специално са отрицателни, но по други форуми се намират и положителни. Ще питам мойте хора как са им монтажниците. Ако не са някои разрушители може да се навия.

    Коментар


      #17
      donnna написа:
      да знаеш, че още нямат Евроспорт - ако ти е проблем де....
      На сайта им пише, че го има ... http://vivacom.bg/tv/bg/OffersAndPrices/Offer/4

      Коментар


        #18
        zaio написа:
        donnna написа:
        да знаеш, че още нямат Евроспорт - ако ти е проблем де....
        На сайта им пише, че го има ... http://vivacom.bg/tv/bg/OffersAndPrices/Offer/4
        туй явно е от скоро - месец-два... аз всеки месец като си плащам телефоните, хубавиците от офиса на Виваком все ме зарибяваха за тяхната телевизия и аз все им казвах - ми нямате Евроспорт. Явно заради мен са го пуснали
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          В апартамента ни в Сливен има blizoo trio. На село съм си с ТВ и интернет от BulsatCom. Разликата в качеството на телевизиите и в скоростта на интернета е в пъти в полза на Булсат-кома. За съжаление нямам впечатления от Виваком ТВ.Между другото от 2 месеца Булсат вкараха някаква много яка промоция и така от над 40 лв вече 2 месеца плащам по 28 лв за 2 телевизора на най-горния пакет (без НВО) и интернет.
          какво значи "на село" ,кое е селото и какъв е интернет-а оптичен или?Питам защото скоро очаквам бившата ми фирма да се сетят,че съм напуснал и да ми резнат безплатния нет...не че виждам вариант булсат да пуснат интернет точно тук в Долна Оряховица хаха,но да попитам все пак.
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #20
            paralesa написа:
            Immortal написа:
            В апартамента ни в Сливен има blizoo trio. На село съм си с ТВ и интернет от BulsatCom. Разликата в качеството на телевизиите и в скоростта на интернета е в пъти в полза на Булсат-кома. За съжаление нямам впечатления от Виваком ТВ.Между другото от 2 месеца Булсат вкараха някаква много яка промоция и така от над 40 лв вече 2 месеца плащам по 28 лв за 2 телевизора на най-горния пакет (без НВО) и интернет.
            какво значи "на село" ,кое е селото и какъв е интернет-а оптичен или?Питам защото скоро очаквам бившата ми фирма да се сетят,че съм напуснал и да ми резнат безплатния нет...не че виждам вариант булсат да пуснат интернет точно тук в Долна Оряховица хаха,но да попитам все пак.
            На село значи на село - в Кабиле, на 3 км от Ямбол.Интернета на Булсатком е кабелен - бившата мрежа на Комнет, не е оптичен - лан-кабел си е. Скоростта не се различава от тази в града, каквато имахме от другия оператор - Оптинет/Диана кабел. При теглене от Замунда нощем стига до 7-8 МБ/с, обикновено през деня е около 1МБ/с. Имай предвид че интернета се плаща на скорост, а аз съм на най-ниската.Булсатком купиха Комнет и затова вече се плаща заедно и има големи отстъпки в цената. Иначе технически двете неща нямат нищо общо, предполагам. Обслужването е перфектно, откакто съм пуснал този нет (между Коледа и Нова година), досега нета е спирал само веднъж за половин ден и една нощ (на обяд спря, на другата сутрин тръгна), но имаха сериозна авария някаква.

            Коментар


              #21
              А, това е много полезна информация. Аз в София съм на Комнет и Булсат, обаче нямам представа, че вече са едно. Сметката ще ми падне с 15тина лв, а ще имам и Премиум пакет Immortal, П.С Звъннах, в моя квартал не се знае за това

              Коментар


                #22
                Витал...Булсат купуват на парче,тоест всяка отделна мрежа си е за себе си и не е задължително да изкупят всичко на определен доставчик Пф отговора на Дидо го очаквах Макар и да ме доубеди ,че в наше село няма да видим такова чудо...Е може би и да греша,все пак интереса клати феса,но с инвестицията обмислена от моя доставчик,едва ли е с цел да продаде после току що изградена оптична мрежа. А питах,защото булсат избягват да купуват лан мрежи,освен ако не им дойде супер евтино,може би в случая е било така. И да вярно е,технически са коренно различни ...добре,че на село всичко върви по стълбовете на енергото и проблемите свързани с гръмотевици са доста по-редки...Друго си е в някой град ,където високите сгради ги бие директно и става каша...Иначе не съм ссе и съмнявал,че булсат ще предлагат услуга ,която е добра и откъм интернет...все пак те обмислят всичко преди да го направят,не са като кабеларките-всяко ново нещо и го пробват ,то се издънва и давай наново...
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #23
                  Мда, Паралесов е прав... И аз досега си мислех, че са изкупили цялата фирма, но се оказа, че е само мрежата в Ямбол, Сливен и още няколко града.Иначе офисите на Комнет в Ямбол вече са офиси на Булсатком. Ето карта на интернета, предлаган от Булсатком. Разчетох се и се оказа, че не навсякъде мрежите, които са купили са от най-добрите. Доста се оплакват...http://www.bulsat.com/internet.php

                  Коментар


                    #24
                    vital написа:
                    П.С Звъннах, в моя квартал не се знае за това
                    В София Комнет няма нищо общо с Булсат ...

                    Коментар


                      #25
                      Ползвам от няколко месеца телевизията на Виваком точно в пакет с интернет. Картината е отлична и за времето за което я ползвам е спирала за 10-на мин. само веднъж при много силна гръмотевична буря. Ползвам икономичния пакет. Като програми мен ме устройва. Самото устройство е доста компактно и с приятен дизайн. От подписване на договора до монтажа минаха 3-4 дни. Дойдоха ден по рано от уговореното. Всичко стана за 30-на мин. с обяснението кое как и защо. Аз лично съм доволен много. За сега никакви ядове с тях, нито с ТВ-то, нито с нета.
                      KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                      Land Rover Discovery 2.5TD '94
                      EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                      EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                      EX: Fiat Regata 1.7D '84

                      Коментар


                        #26
                        Благодаря за обясненията на всички. Аз си помислих Комнет като цяло :DА за Виваком още не съм ходил да видя дали е възможно да ми прехвърлят договора.А и започнах да си мисля за Близоо, защото кабелната ми е към тях, а без да си променям таксата може да ми сложат и цифрова. А и може да си доплатя малко за HD. Ще видя какво ще измисля. После ще напиша дали съм доволен или не.

                        Коментар


                          #27
                          Аз съм с Виваком ТВ и съжалявам. Ако техниците нацелят най-силния сигнал няма да имаш грижи, но накъсва без причина.Като канали не кой знае какво.Аз съм за Булсатком.

                          Коментар

                          Working...
                          X