Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпроси за пунто гт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпроси за пунто гт

    въпросите са ми как е като цяло поддръжката на Punto GT. Имам предвид ролки, ремъци, носачи и други такива спрямо обикновенното пунто, много ли по скъпо излиза. По евтино ли е за поддръжка от Bravo HGT. И колко му е в момента гражданската отговорност за него.
    Tofas- Sahin 1.6 карб.

    #2
    Ще ти кажа за това , което знам . Ремък , ролка и смяна ( работа ) ми взеха 120лв . Гражданската ми е 78лв в Булстрад за 1 година . Въздушният филтър беше нормален за цената не помня , но не беше нищо особено . Пружини WEITEC немски , спортни комплекта беше 260-280 лв ( не съм 100% сигурен коя от двете суми беше , но е една от двете ) , маслото е по-скъпо , но е нормално все пак нали се води спортна кола аз я карам с едно белгииско препоръчаха ми го 17лв-литър.Не знам за нормално Пунто какви са цените това са нещата , които съм сменял и знам колко пари са. За Браво ХГТ нямам идея
    Слагайте си коланите

    Коментар


      #3
      за браво ХГТ-ролки ,ремъци в това число ,работа и ангренажен при hit-ko не помня точната сума около 400 лева .Във Ванто излиза над 500 .Филтрите въздушния и поленовия са по 12 кинта ,маслен -8-10 ! Носачи предни по 79 лева (има и по 200) .Гражданска 90 лева платих . ако още нещо те интересува питай .ХГТ-то не се троши толкова много и държи на юркане .
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        BOIT написа:
        Ще ти кажа за това , което знам . Ремък , ролка и смяна ( работа ) ми взеха 120лв . Гражданската ми е 78лв в Булстрад за 1 година . Въздушният филтър беше нормален за цената не помня , но не беше нищо особено . Пружини WEITEC немски , спортни комплекта беше 260-280 лв ( не съм 100% сигурен коя от двете суми беше , но е една от двете ) , маслото е по-скъпо , но е нормално все пак нали се води спортна кола аз я карам с едно белгииско препоръчаха ми го 17лв-литър.Не знам за нормално Пунто какви са цените това са нещата , които съм сменял и знам колко пари са. За Браво ХГТ нямам идея
        това което казваш за пунто гт ли е, или за обикновенното.
        Tofas- Sahin 1.6 карб.

        Коментар


          #5
          За Punto GT .
          Слагайте си коланите

          Коментар


            #6
            BOIT-какъв разход ти дава средно с леко ръчкане.
            Tofas- Sahin 1.6 карб.

            Коментар


              #7
              Градско около 11-12 литра , извънградско до Пловдив примерно по магистралата със средна скорост 120-130 6,5-7 литра .
              Слагайте си коланите

              Коментар


                #8
                батенце пунтото е определено по-бързо от хгт-то, а усещането е в пъти повече... цените на частите за гт предполагам са малко по евтини, абе като цяло пунтото е по-добър избор за мен! преди бравото бях с уно и си тъсих точно пунто гт /или уно тие от последните години/ и тествах поне едно 7-8 от стокови до чипосина и със пейки по багажниците, но веднъж ей така от любопитство седнах в браво и.. любов кво да я правиш, на другия ден я купих :D на пунтото чара му е да го подкарваш леко и да се кефиш на залепянето като се включи турболана, не съм запознат но стоковите са някви по-бързооборотни ихита :D
                "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                Коментар

                Working...
                X