Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да пътува скоро Бургас-Русе ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да пътува скоро Бургас-Русе ?

    Дано съм оцелил правилния раздел,но ако не е така ще помоля модераторите да преместят темата.щЕ ходя до Русе за да бартеросвам едни джанти и ако има някой работа до там да драсне едно лично,защото сам се обезмисля цената на джантите.Или ако някой има път нататък да каже колко,ще му струва услугата да закара 4 джанти до там и да върне в Бургас другите.Поздрави.
    EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

    #2
    Колега - с Еконт ще ти излезе около 20-25 лв. Защо ти е да ходиш лично?Другия вариант е - нали ще правите бартер - да си поделите пътя с отсрещната страна - да се срещнете в Котел или Омуртаг например. Но пак ще ти излезе по-скъпо от куриера, освен ако не си на метан.Колегата donnna май имаше рода в Русе - ако той пътува скоро - може да ти свърши работа, ако има и място де...че 4 джанти аз трудно ги събирам в багажника на комбито и то като е празен.

    Коментар


      #3
      Immortal написа:
      Колега - с Еконт ще ти излезе около 20-25 лв. Защо ти е да ходиш лично?Другия вариант е - нали ще правите бартер - да си поделите пътя с отсрещната страна - да се срещнете в Котел или Омуртаг например. Но пак ще ти излезе по-скъпо от куриера, освен ако не си на метан.Колегата donnna май имаше рода в Русе - ако той пътува скоро - може да ти свърши работа, ако има и място де...че 4 джанти аз трудно ги събирам в багажника на комбито и то като е празен.
      Излиза скъпо с Еконт.Още повече за бартер и той като прати неговите и става около 70лв като той работи в Еконт :D
      EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

      Коментар


        #4
        мога да взема джантите в понеделник, но кога пак ще съм в бургас незнам може би след 10-тиаз съм с камион и пари няма да ти вземам, човека от русе ще почерпи

        Коментар

        Working...
        X