Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сведохте ли глава ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сведохте ли глава ?

    Колеги , сведохте ли глава при минутата мълчание за да засвидетелствате признателността си за падналите в името на нашата Свобода ? Спряхте ли автомобила си ? Спряхте ли в пешеходния поток ? Станахте ли прави , ако сте били седнали ?Видях , че БиТиВи-то си излъчваха от Околчица ( говореше един юнак докато виеха сирените )...
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    #2
    Да! Дори в кантората станахме прави всички.Въпрос на почит и себеуважение.В последните години ми прави впечатление, че всички минувачи спират и хората по кафетата стават - така беше и тази година.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Целия център замръзна!Само шибаните маршрутки си щъкаха
      Bravo 1.2 16v
      Lancia Dedra 1.8 16v
      Suzuki GSXR250R

      Коментар


        #4
        Да! Даже разхождах малкия. А имаше и такива, където "отсвириха" сирените... А колите че не спираха- това е друга тема на разговор.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #5
          Станах разбира се ! Това време обаче ми послужи да размишлявам за жестоката истина и ми стана някак болно ... Дали тези хора биха повторили делото си , ако знаеха , до къде ще стигнем? Дали ако бяха живи днес , щеше да им хареса нашия живот А за телевизиите и разни други субекти нямам думи ... Хората са дали живота си , а някои не могат да отделят няколко минути ...
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #6
            Бях с колата и спрях. За мен този ден значи две неща:Първото - естествено, това което всички честваме.Второто - точно преди 20 години като засвириха сирените излязохме от ритуалната зала.

            Коментар


              #7
              Аз да.
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                На центъра на Бургас, като се огледах, нямаше нито един, който не беше замръзнал. Дори три мазни циганки от чистотата, бяха станали и стояха неподвижно.
                Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                Коментар


                  #9
                  Да. В този момент бях на кафе. На съседната маса имаше млади мутри в стил "ала 90-те". Всички станахме. И те станаха. Пешеходците преустановиха своят ход. Чувствам се удовлетворен, че хората все още пазят човещината у себе си.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #10
                    аз си признавам.. не замръзнах, но по простата причина, че забравих, а и сирени нямаше там където бях(на една поляна)

                    Коментар


                      #11
                      Поклон пред паметта на всички загинали за свободата на България! Почти всички наоколо изразиха почитта си. Дори едно улично куче стоя неподвижно през трите минути. В това време мина един бус със затворени стъкла, възможное да не е чул. Там където бях - наблизо няма сирени и най-близките се чуват доста слабо. Жалко, обаче, за тези, които ги чуват и не им обръщат внимание.

                      Коментар


                        #12
                        Да! Бях в обедна почивка и се запътих да обядвам. Точно тогава почетох паметта на тези които са дали живота си за родината ни. Имаше и такива които не отразиха събитието.
                        Уважавам тези,които ме уважават!
                        Clube do Marea!

                        Коментар


                          #13
                          Абслоютно всички в офиса моментално станахме.На мен ми прави приятно впечатление, че напоследък хората се отнасят много по-отговорно и с уважение към паметта и подвига на предците си!
                          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                          Коментар


                            #14
                            Въреки ,че пътувах с колата нарочно спрях точно в 12.00 и почетох паметта на Ботев.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #15
                              При мен се получи доста комично. Тъкмо демонтирах гума на клиент на машината и зазвучаха сирените. Аз си бях прав, но преустанових работа. И ся клиента (с БМВ) ме пита - какво проблем ли има някакъв? Просто му обясних, че ми се схваща кръста и ми се налага да се изправя за 2-3 минути. Реших, че щом техните не са го научили, аз ли да го уча?

                              Коментар

                              Working...
                              X