Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко ще ми струва акта???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко ще ми струва акта???

    Здравейте колеги,днес имах късмета на най-хубавия ден да ме пипнат ченгетата и естествено ми съставиха акт за изтекла ГО,понеже точно в него час портфейла беше празен но това е друг въпрос(в рамките на шегата).Някой може ли да ме информира колко горе долу ще трябва да се изръся след месец в КАТ-Ямбол.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    #2
    400-600
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Леле ти ме уби.От къде да ги намеря толкова пари че и на куп
      Fiat Punto`04 1.2 60hp.
      Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
      ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

      Коментар


        #4
        kal0yanch40 написа:
        Леле ти ме уби.От къде да ги намеря толкова пари че и на куп
        Мисля, че е токова....
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          Ох дано да не мислиш правилно че мие доста напечено в момента.
          Fiat Punto`04 1.2 60hp.
          Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
          ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

          Коментар


            #6
            Малко годно, но http://zastrahovki.info/vaprosi/82----.html

            Коментар


              #7
              Отчаяхте ме.И най-лошото е че ми бяха разбили колата и със СД-о и документите взели и затова карам без гражданска,защото за нова трябват документи,а аз нямам,защото пък дознателката ми каза аз щи дам номер на делото което се води и като те спрът даваш това листче и кто дойде писмото от делото си изкарваш документи без глоба.Писмо няма,документи няма,гражданска няма,а АКТ има-естествено.Сега на тая ку*ка трябва да ида и дайго на*ия.Ама нали тя няма да плаща 400-600лв АКТ.
              Fiat Punto`04 1.2 60hp.
              Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
              ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

              Коментар


                #8
                имаш ли валидна гражданска или не? не питам дали имаш документ, а дали си сключил застраховка и тя е валидна, нищо, че са ти краднали документите?
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  Не се отчайвай, а напиши едно писамце до началника на КАТ. Утре иди и вземи от дознателката един документ, че се води преписка и т.н. Отиди при началника на КАТ и му обясни и дай документите където ти каже. Човека ще ти влезе в положението и ако си късметлия може и да ти отмени акта, а ти намери начин да се придвижваш без кола, че току виж си натрупал 10-15 акта за месец.В Ямбол са има няма 3-4-5 екипа и със сигурност са обменили информация за твоя случай и вече ще гледат на теб като ходещ портфейл.
                  Няма начин да няма начин!

                  Коментар


                    #10
                    pakumba написа:
                    имаш ли валидна гражданска или не? не питам дали имаш документ, а дали си сключил застраховка и тя е валидна, нищо, че са ти краднали документите?
                    Нямам нищо нямам.Попринцип имам сключен договор но стикера ми е изтекъл защото е на вноски.Ако вече всичко не е изтекло.А пък до Ямбол в никакъв случей немога да отскоча ей така,но ще се опитам да направя всичко възможно.Аз има още нещо напредвит, сега да направя нова застраховка и да ида спокойно до Ямбол да се разправям с нащи серсеми,а старата я оставям няма да я доплащам ако има още какво да плащам.
                    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                    Коментар


                      #11
                      [quote="kal0yanch40"Нямам нищо нямам.Попринцип имам сключен договор но стикера ми е изтекъл защото е на вноски...........[/quote]Какво да ти кажа? За това документи не искат. Да не говорим, че и за нова не искат. Можеш дори онлайн да си я направиш.

                      Коментар


                        #12
                        Ми защото за тая дето е изтекла ми изкаха малкия и големия талон на колата.Те и затова бяха остана ли в колата.Сега погледнах в нета застраховка за 170лв най евтината.Такаче може да се здобия с нова застраховка.
                        Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                        Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                        ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                        Коментар


                          #13
                          То е просто , плащаш вноска има ГО , не плащаш вноска нямаш- ГО
                          681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                          7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                          Коментар


                            #14
                            Баси и ямболската тема, дето сте спретнали

                            Коментар


                              #15
                              kal0yanch40 написа:
                              Ми защото за тая дето е изтекла ми изкаха малкия и големия талон на колата.Те и затова бяха остана ли в колата.Сега погледнах в нета застраховка за 170лв най евтината.Такаче може да се здобия с нова застраховка.
                              За вноските нищо не ти искат. Сега намери и в нет-а, нали? Малко е късно колега. Според мен си виновен. Ами ако не дай си боже, беше станало ПТП пак ли щяхме да обясняваме, че са откраднати документите и че нямаш писмо?

                              Коментар

                              Working...
                              X