Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет по повод на една тема

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет по повод на една тема

    Това е темата ми .http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=74664Моля за съвет към кого и как да подам жалба така че да хване ред.Омръзна ми вече всеки навсякъде да ни прави на глупаци.Та до началника на полицията ли тук в Ловеч или до къде ?
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    #2
    ... Ефирните господари...Или поне на тях ще им създадеш малко работа, и ще се видиш по бтв-то
    ...хладилник, карам хладилник...

    Коментар


      #3
      Като му слушах разсъжденията на тоя началник на КАТ Ловеч по телевизията относно "хранилката" в Луковит, ще е последния човек към когото ще се обърна. Фирмата, която поставя номерата е частна http://www.bmv.online.bg/. Май е поредния монополист поддържан от държавата.

      Коментар


        #4
        Ами по тоя линк дето ми е даден изпратих мейл до началниците им в София да се намесят в моя случай и безплатно да ми бъде свален номера по ниско.Пък дали ще излезе заек от тая туфа едва ли ,ама да ми мине мерака. :D
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #5
          Свалях няколко пъти задни номера, брони и прочее и на двете алфи......изпилих пломбата им отзад от бронята, тя си остана на номера, не е паднала, мога да местя каквото и както си поискам - не е трябвало да си тровиш нервите с тия неща.......
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            #6
            На мене като преригистрирах стилото, така сложиха номера, че с ключа не можеше да се отключва капака. 1-2мм ход не му стигаха за да влезе до край. На другия ден в КАТ и номера на ново, без нищо да се плаща.

            Коментар


              #7
              Абе така е ,ама уж нали сме европейци от няколко години . Би трябвало всеки да се бори даже и срещу най малката неправда ,за да може да се въведе някакъв ред в тая държава.Сигурен съм, че същия тоя работник дето днеска ми отказа за негова сметка да си оправи грешката ,също така негодува за лошо обслужване спрямо него , също се възмущава, че няма ред и управия ,а в същото време не вижда и своята вина .
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #8
                Най-интересното е че в КАТ В.Търново са 3-ма идиоти: 1-ния явно нещо като началниче пада и ги гледа какво вършат, 2-рия разпробива пломбата и вади номерата, а 3-тия слага новите номера. Философска работа до нема и къде...

                Коментар


                  #9
                  stenli написа:
                  Като му слушах разсъжденията на тоя началник на КАТ Ловеч по телевизията относно "хранилката" в Луковит, ще е последния човек към когото ще се обърна. Фирмата, която поставя номерата е частна http://www.bmv.online.bg/. Май е поредния монополист поддържан от държавата.
                  Влез в Дакси и виж дали фирмата е частна! ако не можеш да влезеш (щото е платено), ще ти кажа ....100% собственост на държавата и МВР. Е управител е един човек, който е управител и на една еврейска фондация.... ама това е друга тема

                  Коментар


                    #10
                    ilkoD написа:
                    stenli написа:
                    Като му слушах разсъжденията на тоя началник на КАТ Ловеч по телевизията относно "хранилката" в Луковит, ще е последния човек към когото ще се обърна. Фирмата, която поставя номерата е частна http://www.bmv.online.bg/. Май е поредния монополист поддържан от държавата.
                    Влез в Дакси и виж дали фирмата е частна! ако не можеш да влезеш (щото е платено), ще ти кажа ....100% собственост на държавата и МВР. Е управител е един човек, който е управител и на една еврейска фондация.... ама това е друга тема
                    А ето и една съвсем безплатна стара статиика, която ми попадна от Гугъл. http://www.segabg.com/online/article...d=5&id=0001301 Май не е много ясно дали МВР е държавна собственост защото все повече се убеждавам, че не е. Но да не спамим темата на колегата.

                    Коментар


                      #11
                      Аз неведнъж съм ви писал за въпросната фирма "БМВ".Без значение, дали е частна или държавна - НЯМА проведен търг за избор на фирма, НЯМА срок за който тази фирма е наета да произвежда и монтира табелите.Защо изобщо трябва да е фирма, като просто могат да назначат на заплата 3 служителя на КАТ. Странни решения, направени за източване на парите на гражданите и преливане в неизвестни джобове...Не е ясно защо цели 2 години им трябваха, за да започнат да отпечатват номера с европейския флаг вместо българския, след като влязохме в ЕС. За сведение - в Румъния в първия работен ден на 2007 са започнали да монтират табели с европейския флаг... Толкова ги мързи, че няма накъде просто...

                      Коментар


                        #12
                        Immortal написа:
                        Аз неведнъж съм ви писал за въпросната фирма "БМВ".Без значение, дали е частна или държавна - НЯМА проведен търг за избор на фирма, НЯМА срок за който тази фирма е наета да произвежда и монтира табелите.Защо изобщо трябва да е фирма, като просто могат да назначат на заплата 3 служителя на КАТ. Странни решения, направени за източване на парите на гражданите и преливане в неизвестни джобове...Не е ясно защо цели 2 години им трябваха, за да започнат да отпечатват номера с европейския флаг вместо българския, след като влязохме в ЕС. За сведение - в Румъния в първия работен ден на 2007 са започнали да монтират табели с европейския флаг... Толкова ги мързи, че няма накъде просто...
                        Колко си прав,не е истина.
                        Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                        Коментар


                          #13
                          И все пак земята се върти е казал Галилей. :D Току що по телефона ми се обади заместник шефа на фирма БМВ някой си Василев по стечение на обстоятелствата е и от Ловеч. Извини ми се най културно за създаденото неудобство и ме помоли да отида отново в КАТ където са уведомени и безплатно ще ми свалят номера по надоло.Наложил е наказание и на провинилия се работник.Значи трябва вече и за най малката нередност да си търсим правата ,но същевременно и ние да не допускаме такива нередности в нашата работа .Приятен ден на всички . :D
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            #14
                            Съвет по повод на една тема

                            коцев написа:
                            И все пак земята се върти е казал Галилей. :D Току що по телефона ми се обади заместник шефа на фирма БМВ някой си Василев по стечение на обстоятелствата е и от Ловеч. Извини ми се най културно за създаденото неудобство и ме помоли да отида отново в КАТ където са уведомени и безплатно ще ми свалят номера по надоло.Наложил е наказание и на провинилия се работник.Значи трябва вече и за най малката нередност да си търсим правата ,но същевременно и ние да не допускаме такива нередности в нашата работа .Приятен ден на всички . :D
                            Ето това е !!!! Браво , Коцев !!!!!!!!!!! Наистина трябва да се борим с всяка нередност . Според мен не трябва да квалифицираме нередностите и неправдите като малки , големи и т.н. Трябва да се борим с тях и това е ..
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              #15
                              Отидох днеска в 13 часа в КАТ и за моя изненада ме очакваха както си му е редът.Показаха ми халето където да вкарам колата ,без много приказки и ослушване свалиха номера надоло като ме питаха как и до къде да бъде поставен.Единствената им молба беше да не разгласявам случая ,че щели и други да се трупнат при тях и ще станело едно мазало.Та значи всичко можело в нашата мила татковина ,стига да знаеш как да постъпиш. :D Благодарности на колегата дето ми даде данните на фирмата та написах жалбата . :D
                              Фиат Панда 1.2 2006година
                              Синджира си идва ,а козата я няма...

                              Коментар

                              Working...
                              X