Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как мога да ме пишат, че съм "ром"?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как мога да ме пишат, че съм "ром"?

    Като ги слушам "ромите"(циганите) всяка сутрин по Сутрешните блокове и вече си мисля да стана "ром". Че те само превилегии имат да му се невиди. И аз искам. Нестига, че толкова неща им се дават от нищото ами и пак недоволни. Та някой ако знае как се става "ром" на документи, да дава идеи?
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    #2
    Закъснял си Живко!!!На тия твоите години трябваше да имаш поне 10 чавета.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      Смени си постоянния адрес във Факултета
      Lancia Lybra '00 1.8 140hp

      Видеорегистратори

      Коментар


        #4
        Re: Как мога да ме пишат, че съм "ром"?

        z_sutrov написа:
        Като ги слушам "ромите"(циганите) всяка сутрин по Сутрешните блокове и вече си мисля да стана "ром". Че те само превилегии имат да му се невиди. И аз искам. Нестига, че толкова неща им се дават от нищото ами и пак недоволни. Та някой ако знае как се става "ром" на документи, да дава идеи?
        Разликата между сиганите и другите е че първите не плащат почти нищо на тая държава, както и някой други енергиини услуги......чисто теоретично не виждам проблем и ти да не го правиш, не е нужно да си циганин за това......
        Alfa 156 2.0 TS
        Alfa 156 20VTurbo
        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
        Locost TF1 3.0V6

        Коментар


          #5
          Аа ха ха аз се писах при преброяването
          NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

          Коментар


            #6
            Re: Как мога да ме пишат, че съм "ром"?

            ФЕРАРИСТ написа:
            z_sutrov написа:
            Като ги слушам "ромите"(циганите) всяка сутрин по Сутрешните блокове и вече си мисля да стана "ром". Че те само превилегии имат да му се невиди. И аз искам. Нестига, че толкова неща им се дават от нищото ами и пак недоволни. Та някой ако знае как се става "ром" на документи, да дава идеи?
            Разликата между сиганите и другите е че първите не плащат почти нищо на тая държава, както и някой други енергиини услуги......чисто теоретично не виждам проблем и ти да не го правиш, не е нужно да си циганин за това......
            Там е про6лема - че като е един ще му спрат тока, като са 10000 - няма.
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              spirit76 написа:
              Аа ха ха аз се писах при преброяването
              На някой му бяха върнали данъчната декларация защото писал в нея в графата "други осигурени субекти: държава, парламент, президент, държавна администрация и всичката знайна и незнайна пасмина за която отиват данъците ми"...
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #8
                Няма как просто да се пишеш циганин/ром/то трябва да ти идва отвътре. :D
                Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                Коментар


                  #9
                  Е, аз не искам да се пиша ром, но искам да се откажа доброволно от здравни осигуровки

                  Коментар


                    #10
                    Недей така. Не дай боже - чупиш си ръка, или влизаш за планова операция - кой ще ги плати тези неща? Или пък ако се разболееш по-тежко и се лекуваш по-дълго? Примерно - чупиш крак и не си на работа 9 месеца? По-добре да мислим как тези пари да са прозрачни и да се изразходват по предназначение, вместо да спрем да ги плащаме.

                    Коментар


                      #11
                      ogi28b написа:
                      Недей така. Не дай боже - чупиш си ръка, или влизаш за планова операция - кой ще ги плати тези неща? Или пък ако се разболееш по-тежко и се лекуваш по-дълго? Примерно - чупиш крак и не си на работа 9 месеца? По-добре да мислим как тези пари да са прозрачни и да се изразходват по предназначение, вместо да спрем да ги плащаме.
                      Оги, много си прав,но това е за някоя държава,а не за територията България.Тук колкото и да си осигурен,все си доплащаш/плащаш/.Казвам го единствено от личен опит.
                      Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                      Коментар


                        #12
                        ogi28b написа:
                        Недей така. Не дай боже - чупиш си ръка, или влизаш за планова операция - кой ще ги плати тези неща? Или пък ако се разболееш по-тежко и се лекуваш по-дълго? Примерно - чупиш крак и не си на работа 9 месеца? .
                        Ми то кажи речи пак ще платиш повече от половината, за кво тогава се плащат тия осигуровки........ами ако пък не се разболееш, и не боледуваш изобщо.....
                        ogi28b написа:
                        По-добре да мислим как тези пари да са прозрачни и да се изразходват по предназначение, вместо да спрем да ги плащаме.
                        Нали се правят избори, избират се мърсоли дето да мислят за това, и понеже не са го измислили, аз не плащам.....като земат да го измислят, тогава може и да си помисля.....
                        Alfa 156 2.0 TS
                        Alfa 156 20VTurbo
                        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                        Locost TF1 3.0V6

                        Коментар


                          #13
                          spirit76 написа:
                          Аа ха ха аз се писах при преброяването
                          Хах ха ми то с тея цигански ферарита дето сме да взема и аз да се пиша другия път.
                          FIAT BRAVO 1.6
                          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                          Коментар

                          Working...
                          X