Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат тема

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преди малко се опитаха да купят от мен лаптоп с фалшива дебитна карта Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 А се зачудих защо като писках данни за гаранцияра ми даде направо лична карта (фалшива, защото имената съвпадаха с дебитната карта). Поно се разсъних :д
    In JTD I believe, in Nm I trust !

    Коментар


      googo написа:
      Преди малко се опитаха да купят от мен лаптоп с фалшива дебитна карта Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 А се зачудих защо като писках данни за гаранцияра ми даде направо лична карта (фалшива, защото имената съвпадаха с дебитната карта). Поно се разсъних :д
      Оу, това е много лоша случка После какво стана
      Más vale tarde que nunca
      Peugeot 206 2.0 HDi ))

      Коментар


        Първо идва момчето, разпитва ме, говорим си като въобще не се усъмних - 24-5 годишен, добре облечен и някъв пичага. Вика ще си помисля и ще се върна. Връща се, нави се да вземе мострата. Идва време да пиша гаранцията - питам за имена за гаранционната карта - даде ми направо личната карта. Явно, че не знаеше данните, но това чак сега го осмислих :D После пос терминала отхвърли транзакцията. УЖ ходи до банката да провери дали са му преведени парите - там били. Пак не иска терминала. Почна да се цупи, че трябва да се разкарва в жегата до банката отново... казах му като ходи направо да изтегли кеш и няма да има проблеми :D На личната карта данни съвпадаха с тези от дебитната карта. Но сега ми се върти в главата, че май на снимката там беше с шапка, което трудно би минало в МВР :Dпс: май навън е доста повече от обявените 33 градуса ...
        In JTD I believe, in Nm I trust !

        Коментар


          Наистина трудно би минало в полицията
          Más vale tarde que nunca
          Peugeot 206 2.0 HDi ))

          Коментар


            donnna написа:
            kal0yanch40 написа:
            Въпрос към бургазлий.От къде да си взема едни слънчеви очила.Днес се наканих да си взема,щото мернах в кауфланд,едни с метална рамка,UV400,не много тъмни,нито светли,абе перфектни.Тъкмо ще замахвам да ги слагам на главата и да си тръгвам,гледам стъклата криви,пък беше единствената бройка,от тоя модел и се отказах.Та да ме уриентирате към някъде,сергия,магазин,не търся нещо скъпарско,просто да ми върши работа до към 15-а лв.
            казаха ми, че в ловно-рибарските магазини продавали Полароид - уж оригинални с УВфилтър на много прилични цени. 15-30 лева... не съм проверявал, щото моите с диоптъра съм им направил 15% затъмнение и ме устройват...
            Аз съм с Полароид вече четвърта година (купих ги на промоция от Глобул с предплатена карта).Перфектните очила за шофиране!
            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

            Коментар


              Ще огледам тук,там тия дни.Не искам да взимам от оптика,верно там със сигурност ще са качествено,но само защото са от оптика цената ще е завишена.Абе ще го измислим,някой лев отгоре няма да ме обърка.
              Fiat Punto`04 1.2 60hp.
              Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
              ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

              Коментар


                За да сме по темата - как ви звучи:Помощ за избор на силикон!Абстрахирайте се от факта, че аз съм от мъжки пол. Колега pecata нищо лично ,но много смешно изглежда...
                I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                Коментар


                  Чесно казано,като го видях,първото нещо което си помислих е "колко кубика".
                  Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                  Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                  ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                  Коментар


                    абе колеги... днес се здобих със нов съединител. И сега не мога да разбера нормално ли е или има проблем в колата(защото все пак до сега съм я карал със доста изтъркан съединител). Колата е писана на профилът ми. Оборотите сега са 900 на място, но качили прекалено бързо зацепва. Един път я изтървах, тоест пазтресе и огасна. Бащатата като я карал(понеже тоъ я закара до сервиза и я взе) вика че скоростите всякаш ги изкормваш. Съединитела като е натиснат до доло и пусна леко почвам да тръгвам. От всичко което казах, ако сте ме разбрали, има ли проблем в колата или просто не съм свикнал на новия съединител

                    Коментар


                      avvasilev написа:
                      За да сме по темата - как ви звучи:Помощ за избор на силикон!Абстрахирайте се от факта, че аз съм от мъжки пол. Колега pecata нищо лично ,но много смешно изглежда...
                      Не че нещо, ама и на мен ми прозвуча като на теб, Андрей. Едва се въздържах да не напиша коментар в този дух...
                      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                      Ванга

                      Коментар


                        Но определено привлича вниманието...
                        Más vale tarde que nunca
                        Peugeot 206 2.0 HDi ))

                        Коментар


                          Alisiq написа:
                          Но определено привлича вниманието...
                          Определено
                          Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                          Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                          ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                          Коментар


                            Irka_fihi написа:
                            avvasilev написа:
                            За да сме по темата - как ви звучи:Помощ за избор на силикон!Абстрахирайте се от факта, че аз съм от мъжки пол. Колега pecata нищо лично ,но много смешно изглежда...
                            Не че нещо, ама и на мен ми прозвуча като на теб, Андрей. Едва се въздържах да не напиша коментар в този дух...
                            Ти се въздържай от излишни коментари, че те дебнат да сгазиш лука май...
                            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                            Коментар


                              Аааа, нема да се плашиш, те като са решили...и без да съм го сгазила, ще го извъртят така, като да съм.
                              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                              Ванга

                              Коментар


                                Я не се плашим!Пишем теми-закачливки и ни е гот!
                                I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                                Коментар

                                Working...
                                X