Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премахване на драскотини по капака

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    trace написа:
    Никой няма да се занимава да прелива капак.Нито пък ще ти вземе по-евтино. Даже мен ако питаш, тря6ва да е по-скъпо.
    Напротив, ще прелива иначе ако цвета не е на 100% същият ще си личи. А за да не си личи ще се наложи да прелее в другите детайли които заобикалят капака.

    Коментар


      #17
      абе гледах и аз в една верига хипермаркети едни маркери - 7-8 лв. май бяхя и се чудих дали да вземам, дали стават....
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #18
        @donnna - аз имам такъв от 1 година се мота пред очите ми, така и не съм го пробвал.Бяха по 70лв, аз си го взех от ибей за 7
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #19
          Някой да е виждал някъде от въпросните маркери, но от изчанченото фиатско-светло-синьо-сиво ? :Д
          In JTD I believe, in Nm I trust !

          Коментар


            #20
            googo написа:
            Някой да е виждал някъде от въпросните маркери, но от изчанченото фиатско-светло-синьо-сиво ? :Д
            изчанченото фиатско-светло-синьо-сиво го нямаше
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #21
              Добре де, ако с клечка за уши (или някакъв подобен тампон) се тампонира само драскотината, като се предполага, че цвета на боята е уцелен на 100%, а след това се пастира с малко по-абразивна паста, за да се изгладят неравностите, няма ли да се получи задоволителен резултат?Не мога да го проумея, че за една драскотина трябва да се боядисва целият детайл...
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #22
                gamma написа:
                Добре де, ако с клечка за уши (или някакъв подобен тампон) се тампонира само драскотината, като се предполага, че цвета на боята е уцелен на 100%, а след това се пастира с малко по-абразивна паста, за да се изгладят неравностите, няма ли да се получи задоволителен резултат?
                Става, пак се вижда, но е в пъти по-добре от бялото по детайла.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #23
                  gamma написа:
                  Добре де, ако с клечка за уши (или някакъв подобен тампон) се тампонира само драскотината, като се предполага, че цвета на боята е уцелен на 100%, а след това се пастира с малко по-абразивна паста, за да се изгладят неравностите, няма ли да се получи задоволителен резултат?Не мога да го проумея, че за една драскотина трябва да се боядисва целият детайл...
                  А ориентирането на частиците ако боята е металик или перла можеш ли да го направиш с клечката за уши? Кой както иска може да си маца по колата, все пак си е негова. Въпроса е ,че ако трябва да стане хубаво си трябва пребоядисване (не със спрейчетата от магазините) ,всичко друго е компромис.
                  Фиат Крома 1.9 16v+
                  Фиат Браво 1.6 16v
                  Фиат Мареа 1.6 16v

                  Коментар


                    #24
                    pi4_s_bravo написа:
                    ...всичко друго е компромис.
                    ...и пари...
                    Alfa 159 SW 2.4 Ti
                    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                    Коментар

                    Working...
                    X