Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премахване на драскотини по капака

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Премахване на драскотини по капака

    Я кажете някакъв препарат за драскотини ,че имам на капака 2 страшно дълбоки и като погледна колата 1во тях виждам ..гледам по телевизията Scratch free за 69 лева нещо като коректор ,я предложете още нещо или ако някой е използвал този продукт ?

    #2
    За дълбоки драскотини нищо не помага, трябва си бояджия, ако е нарушен лака само може да се оправи с пастиране...
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      може с моливно той се изтрива с миенето, а и при големи драскотини пак ще си личитака че ако те дразни - боядисване
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        А за драскотика на капака трябва целия да се пръска, нали ?
        In JTD I believe, in Nm I trust !

        Коментар


          #5
          За да не стане цигания се пръска целия детайл. Има варианти за преливане ама не е работа за всеки.
          Фиат Крома 1.9 16v+
          Фиат Браво 1.6 16v
          Фиат Мареа 1.6 16v

          Коментар


            #6
            Ако бояджията е истински майстор, при преливането не си личи.Навремето на Бравото уцелих такъв майстор
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              pi4_s_bravo написа:
              За да не стане цигания се пръска целия детайл. Има варианти за преливане ама не е работа за всеки.
              съгласен :D познаваме такъв, който го умее
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Никой няма да се занимава да прелива капак.Нито пък ще ти вземе по-евтино. Даже мен ако питаш, тря6ва да е по-скъпо.Вместо тоя коректор за 69лв., си направи по твоя номер 6оя за 5лв. и мини с една четчица.Или направо го пре6оясисай - то къде 69лв. там и 100.
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #9
                  Sev написа:
                  pi4_s_bravo написа:
                  За да не стане цигания се пръска целия детайл. Има варианти за преливане ама не е работа за всеки.
                  съгласен :D познаваме такъв, който го умее
                  Я го дай тука да минем да го питаме... в София ли е?
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    в София еще ти пиша на л.с.
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      И аз имам много драскотини, някои от които са дълбоки до грунд. Всичко без тавана ми е надрано. "Добросъвестни" съседи са ми "обиколили" колата с ключ. Няколко пъти...Та се чудя мога ли да мина без цялостно пребоядисване, защото не са малко парите, а и няма гаранция, че някой изрод няма пак да я надере.Идеи?п.с. Ползвам темата на колегата, но проблема ми е идентичен
                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        #12
                        Бях чувал за някакви препарати по 15-20-25лв дето вършили работа ,някой да знае нещо по тоя въпрос ?Иначе то съседи ли,зимата като я чистих от снега аз ли го направих не знам ...

                        Коментар


                          #13
                          Интересна тема, по един много болен за мен въпрос. Моята също е с 4-5 драскотини до грунд и съм мислил много варианти, като най-добре знам, че е бояджия, но пусти пари все не стигат. Също така съм мислил да ми направят точна боя, като моята, ама те дълбоки и ще стане една....Не знам, как може да има такива хора/деца да мине и без да му мигне окото да ти съсипе колата.

                          Коментар


                            #14
                            Nedra написа:
                            Интересна тема, по един много болен за мен въпрос. Моята също е с 4-5 драскотини до грунд и съм мислил много варианти, като най-добре знам, че е бояджия, но пусти пари все не стигат. Също така съм мислил да ми направят точна боя, като моята, ама те дълбоки и ще стане една....Не знам, как може да има такива хора/деца да мине и без да му мигне окото да ти съсипе колата.
                            Простаци колкото щеш.
                            N.Y. State of Mind

                            Коментар


                              #15
                              Истината е една: при дълбоки драскотини спасението е само в цялостно пребоядисване на съответния детайл. Всичко останало е компромис. И аз половин година се опитвах с разни моливи, вакси и полирания да залича драскотините по капака на моята кола, но няма как да стане. Нямам снимки преди, но имам след пребоядисването. Резултатът е идеален, все едно колата излиза от завода. И няма никаква разлика с калниците, просто перфектно.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар

                              Working...
                              X