Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със Скайп - Изнервящ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз също съм с 3.8.... и нямам грижи, въобще нямам намерение да го надграждам с по-нова версия.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #17
      Скайпето умре .... отново
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        Да не отиде човек да яде... върнах се и - скайп йок!Има ли нещо, до което да са се докоснали мръсните ръчички на Microsoft и то да не прави проблеми след това?!?

        Коментар


          #19
          То щото преди това много стабилно вървеше :D
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            #20
            скайпана работа и за нямам скайп

            Коментар


              #21
              Моя се оправи :D
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                #22
                Тъпо, таман обсъждах с бъдещия си работодател "финансовия въпрос".
                brava 1.6_v16 elx

                Коментар


                  #23
                  Дойде-изчезне неколко пъти така вече

                  Коментар


                    #24
                    Immortal написа:
                    Да не отиде човек да яде... върнах се и - скайп йок!Има ли нещо, до което да са се докоснали мръсните ръчички на Microsoft и то да не прави проблеми след това?!?
                    Ти пак си ходил някъде, а аз като преинталирах преди малко машината и ха рестартирам, че направи голям ъпдейт и няма скайп след това... побелях докато още няколко колеги не ревнаха, че проблема не е в моя талавизор.... Лошото е, че тоя път и линуксите заминаха, не е само виндовски проблем.... Е го на, върза се с много мъка и неам един човек онлине... Скайпана работа каза някой одеве...

                    Коментар


                      #25
                      И аз съм стара версия - 3.6 и не ме е хванал някой от тези проблеми. Пиша си с тези, които със стара версия.И без това не ми харесват новите версии

                      Коментар


                        #26
                        И при мен в офиса изчезна. Качих си току що 3.8 версията, но няма никой. Само тест разховора е на линия :D :D :D Добре че преди да се срине си свърших важната работа
                        Fiat Bravo SX 1.4 12V

                        Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                        Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                        Коментар


                          #27
                          Проблемите със скайп очевидно ще продължават със същата честота (по обясними причини), затова мился, че няма нужда от нова тема всеки път. Най-добре тази да стане важна :D
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            #28
                            Скайп се върна
                            In JTD I believe, in Nm I trust !

                            Коментар


                              #29
                              И при мен скайпа изчезна
                              now. BMW E39 523i '98 170hp
                              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                              Коментар


                                #30
                                При мен странно всички потребители ми ги дава извън линия,а само един на линия .Със скайп 3.6 съм,защото споделям напълно вашето мнение,че версии след 4 нататък не струват.Ако го махна този и си сложа версия 3.0 дали ще тръгне? П.П ммм не става и със версия 3.8-не може да се впишеш.
                                EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

                                Коментар

                                Working...
                                X