Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със Скайп - Изнервящ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със Скайп - Изнервящ

    Както си чаткам скайпа се затваря и при последващ опит за отваряне, нищо не се случва. Рестартирах, сложих най-новия скайп и нищо. Пак не иска да го отваря. В момента сканирам за вируси с Касперски, но едва ли ще има нещо. Какво може да се е случило и как да го оправя???

    #2
    Re: Проблем със Скайп - Изнервящ

    ThE_PuNiSHeR написа:
    Както си чаткам скайпа се затваря и при последващ опит за отваряне, нищо не се случва. Рестартирах, сложих най-новия скайп и нищо. Пак не иска да го отваря. В момента сканирам за вируси с Касперски, но едва ли ще има нещо. Какво може да се е случило и как да го оправя???
    Имат проблем от скайп някакъв, скоро ще разберем какъв, надявам се. Та... проблемът е от световен мащаб, не се ядосвай.

    Коментар


      #3
      Ако си с XP изтрий файла C:Documents and Settings<your_windows_user_name>Application DataSkypeyour_skype_nameshared.xmlНа Win7 е някъде в C:UsersСкайп 3.8 си работи идеално
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        http://heartbeat.skype.com/
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          http://news.ibox.bg/news/id_886350286Ето наистина е проблем на системата.
          КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

          Коментар


            #6
            Мен и без това ме изнервяше тая новата версия на скайп, и след като ми се затвори, го махнах и сложих версия 3.0. Тръгна и работи, но ми го няма списъка с потребителите, нито по-голяма част от данните ми в профила, вкл. и аватарната снимка.Интересното е, че същото се случи и на скайпа на телефона ми (Нокиа/Симбиан).Сам се рестартира, след което си работи, но в списъка ми няма никой.Дано да не ми изгубят базата с данни за потребителите, че бяха над 200...

            Коментар


              #7
              spark написа:
              Ако си с XP изтрий файла C:Documents and Settings<your_windows_user_name>Application DataSkypeyour_skype_nameshared.xmlНа Win7 е някъде в C:UsersСкайп 3.8 си работи идеално
              Стана, мерси на всички.

              Коментар


                #8
                При мен работи нормално. версията ми е 5.3.нещо.си
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #9
                  Не го ли купиха Microsoft?
                  Няма начин да няма начин!

                  Коментар


                    #10
                    nikolovvd написа:
                    Не го ли купиха Microsoft?
                    Да, и почнаха проблемите

                    Коментар


                      #11
                      Сега остава Microsoft да почнат да пишат софтуера за компютрите в колите ни и без коли ще останем! :D
                      Няма начин да няма начин!

                      Коментар


                        #12
                        Дано да успея да си възстановя списъка от къщи, там на още 2 компютъра би трябвало да се пази някъде... даже на 3 места, че единия е с Линукс и Виндовс...Иначе ще ви помоля да ми пишете в скайп, за да ви добавя отново (за тези които преди ми бяха в листата - те си знаят ).

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          Дано да успея да си възстановя списъка от къщи, там на още 2 компютъра би трябвало да се пази някъде... даже на 3 места, че единия е с Линукс и Виндовс...Иначе ще ви помоля да ми пишете в скайп, за да ви добавя отново (за тези които преди ми бяха в листата - те си знаят ).
                          На линукса няма никакви проблеми, тука от 15 човека само 2-3ма исреваха, останалите ме на линукси и ни подмина Споко, контактлистата не се затрива, тя се пази някъде, както и аватара и топика ще се оправят като се вигне системата.

                          Коментар


                            #14
                            Immortal написа:
                            Дано да успея да си възстановя списъка от къщи, там на още 2 компютъра би трябвало да се пази някъде... даже на 3 места, че единия е с Линукс и Виндовс...Иначе ще ви помоля да ми пишете в скайп, за да ви добавя отново (за тези които преди ми бяха в листата - те си знаят ).
                            Успях!Пуснах си скайпа на лаптопа в къщи при изключен интернет.Абонатите ми се показаха всички.Направих си бек-ъп.Пуснах интернета. Абонатите изчезнаха.Възстанових си ги от бекъпа... Надхитрих го и този път

                            Коментар


                              #15
                              Да се вмъкна в темата - не съм забелязал сътресения тези дни с версия 3.8. Всичко е нормално.

                              Коментар

                              Working...
                              X