Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за днешните събития при Джамията?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Сори, прихванал съм малко сръбски изрази Имах предвид - глупостите.
    Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
    ----------------------------
    Ignorance is a bliss

    Коментар


      #77
      nai7 написа:
      Лелелееле какво пишеш ти бре колега.Нещо не ми се нрави написаното от теб.Не искам да ставам по подробен.
      На мен пък не ми се нрави ти какво пишеш. И аз не искам да ставам по-подробен.Всеки има право на мнение, разбира се. Но когато мнението се материализира чрез хвърляне на камъни - определено съм против това.Знаете ли, почвам да си мисля, че ще е добре България да преживее нещо подобно на Югославия. Действа отрезвяващо да видиш жена си с разбит череп и близките ти на село - заровени в масов гроб.Кое ви кара да мислите, че това не може да се случи?!? Каквото повикало, такова се обадило, е казал някога умният български народ.С омраза нищо не се постига.Омразата може да предизвика само омраза.А хората всъщност са едни и същи - независимо на кой Бог и как се молят и независимо от езика на който говорят.Преди да бъдете Българи, бъдете Хора!Бе кво съм седнал да се занимавам с фашизирани лумпени.Правете каквото знаете...Да, nai7. Начина е да ги мерим с камъни и яйца. Точно това е начина, прав си...

      Коментар


        #78
        Immortal написа:
        nai7 написа:
        Лелелееле какво пишеш ти бре колега.Нещо не ми се нрави написаното от теб.Не искам да ставам по подробен.
        На мен пък не ми се нрави ти какво пишеш. И аз не искам да ставам по-подробен.Всеки има право на мнение, разбира се. Но когато мнението се материализира чрез хвърляне на камъни - определено съм против това.Знаете ли, почвам да си мисля, че ще е добре България да преживее нещо подобно на Югославия. Действа отрезвяващо да видиш жена си с разбит череп и близките ти на село - заровени в масов гроб.Кое ви кара да мислите, че това не може да се случи?!? Каквото повикало, такова се обадило, е казал някога умният български народ.С омраза нищо не се постига.Омразата може да предизвика само омраза.А хората всъщност са едни и същи - независимо на кой Бог и как се молят и независимо от езика на който говорят.Преди да бъдете Българи, бъдете Хора!Бе кво съм седнал да се занимавам с фашизирани лумпени.Правете каквото знаете...Да, nai7. Начина е да ги мерим с камъни и яйца. Точно това е начина, прав си...
        Така ли си мислиш,явно за теб е важен принципа,като те ударят по бузата дай и другата.Или давай да си сваляме гащите най-добре,и малко вазелин или по добре на сухо а?

        Коментар


          #79
          Приятел, Immortal няколко пъти обясни какво има предвид. Ти или не искаш, или не можеш да разбереш. Така или иначе, струва ми се, че по тази тема вече няма какво да се добави. Който искаше да разбере - разбра, не е нужно да повтаряте като папагали това, което са ви облъчили по телевизията.

          Коментар


            #80
            tomny написа:
            Приятел, Immortal няколко пъти обясни какво има предвид. Ти или не искаш, или не можеш да разбереш. Така или иначе, струва ми се, че по тази тема вече няма какво да се добави. Който искаше да разбере - разбра, не е нужно да повтаряте като папагали това, което са ви облъчили по телевизията.
            Кво си седнал да ми обесняваш,ти като искаш ходи си постели килимчето и застани кучешката,така ще си им точно на прицел. Имортале не така със обидите за лумпени,аз казвам ли ти във кое да вярваш и на кой да се кланяш.Ти излагаш твое мнение аз мое,ти не си съгласен с мен аз със теб.И това е,няма нужда да ми казваш че съм фашист и лумпен.

            Коментар


              #81
              Благодаря, погрижил съм се за личния си комфорт, не ме мисли. Опитах се да разсея малко мрака под темето ти, което, очевидно, е грешно и безсмислено.

              Коментар


                #82
                nai7 написа:
                И това е,няма нужда да ми казваш че съм фашист...
                Че ти се гордееше с това, сега защо го приемаш като обида?Наложи се да ти се забрани да имаш аватар, за да се спреш с нацистката и фашистка символика, с която постоянно се кичеше.Не съм целял да обидя никой, но не мога да съм равнодушен към хора, които имат желание да убиват други хора, само защото са различни от тях.Изпитвам отвращение към тях, нищо повече.

                Коментар


                  #83
                  крайно време е с малоумията на един човек който не случайно се римува с БОЛЕН да се намеси психиатрия ли какво е и глупавата партия даже да бъде закрита .За високоговорителите и аз съм съгласен да ги няма ,но нека цивилизовано да се решават проблемите .Крайно време е всички религии да бъдат закрити
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #84
                    Случки

                    Мисля че Волен има право само да не беше се стигало до такива ексцесииВи е си нямате на представа какви начини се използват само и само да те надъхат за религията Как тя била най праведната и вярна и не трябва да има друга как тя помага на хората .Направили са и анимационни филми за деца и като почнеш да ги гледаш съзнанието ти се изкривява независимо в какво вярваш друго .http://www.harunyahya.bg/Articles/ar..._vqrata.html#2 Но вярно и подобни филми имат и от други непризнати тук религии.Например мохамеданите какво общо си имат с турския та ги карат да говорят на Турски .
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #85
                      Immortal написа:
                      nai7 написа:
                      И това е,няма нужда да ми казваш че съм фашист...
                      Че ти се гордееше с това, сега защо го приемаш като обида?Наложи се да ти се забрани да имаш аватар, за да се спреш с нацистката и фашистка символика, с която постоянно се кичеше.Не съм целял да обидя никой, но не мога да съм равнодушен към хора, които имат желание да убиват други хора, само защото са различни от тях.Изпитвам отвращение към тях, нищо повече.
                      Чакай малко бре модераторе,след като го приемаш за нормално и не за обида що ми махна аватара.Ти май нещо взе да ме съмняваш.Не се заяждам бе.

                      Коментар


                        #86
                        Няма какво да се мисли! Идат избори и трябва да се стегнат редиците на симпатизантите, а такива събития могат и да ги увеличат.Лошото е, че това прави услуга на Доган, които в момента се чуди как да запази от разпадане партията си!А защо да не си помислим, че цялата тази простотия е режисирана от Сидеров по сценарий на Доган, който е и продуцент (инвестирал І-вият си милион)?Хайде да не гледаме "шоуто", а да вложим малко мисли!Я вижте как останалата опозиция се е снишила в очакване на изборите!За мен това е предварително подготвен инцидент, имащ много по-голямо поразяващо действие, от колкото можем да си представим!
                        Няма начин да няма начин!

                        Коментар


                          #87
                          Какво мислите за днешните събития при Джамията?

                          Ники , не знам как ще се развиват политическите събития в Родината ни , но турците в шуменският Делиорман са оставени на произвола на съдбата .Вчера пътувах от Силистра до Шумен . От Дулово до Шумен е ад под небето - няма километър без ужасни дупки . С мен беше колегата ми Джани Брунели , който е прекосил Сахара . Такова разруха не е виждал . Коментирахме междуетническите отношения - мнението му : ,, Властта нищо не прави за строежа на инфраструктура , тези хора не виждат светлина в тунела и ще се сплотявай с някой , който поне им обещава нещо.’’Май е време Бойко да отиде с автомобил до Силистра .
                          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                          Коментар


                            #88
                            Системата е проста! Кмета не е от управляващите и пари за този регион няма! Защо предишното правителство не е оправило пътищата в този регион, а раздадоха милиарди "излишък"? Нали Доган са хвалеше, че той разпределя парите! Къде са му "разпределените" пари?Горната система работи от години! Преди 4 години, когато кмета на Видин бе от СДС, Гагаузов му беше казал точно това, което съм писал горе. Сега сърбаме попарата от тогава. Улиците в града са ужасни. От всеки 100 кв.м. път 30-40% са дупки. Имаше обявен конкурс за ремонт на един надлез над ЖП линията с специална точка, че няма да се наемат подизпълнители. Фирмата, която спечели, взе 870 000 лв. и след като си нае фирма за подизпълнител и тя извърши СМР за 240 000 лв. се покри и не плати една стотинка. Сега текат дела, фирмата да върне парите, но ние си пътуваме през дупките в лявото платно, а дясното стои неремонтирано вече 4-5 години.
                            Няма начин да няма начин!

                            Коментар


                              #89
                              tomazo написа:
                              ...За високоговорителите и аз съм съгласен да ги няма ,но нека цивилизовано да се решават проблемите .
                              И аз съм на това мнение, държавата да се намеси. Да се демонтират високоговорителите, но след като няма място в джамията да се отцепва района с подвижни огради за времето, през което са тия молитви. докато се намери по-разумно решение- може би ново място за джамия. Държавата не се намесва и създава поводи за подобни грозни сцени. Всичко в тая държава ревнало какъв дивак бил въпросния Волен, а няма предприети мерки от страна на управляващите едно да озапти побойника, второ да намери решение на проблема. Глупаво е да се мисли, че тук има някакъв етнически конфликт или нещо неспасяемо и голямо, всеки има приятели български турци, поне моите приятели /след като сме оправили бая чужденки задружно и кажи го речи безбожно / едва ли ще идат да се молят, но който иска трябва да има къде и безопасно.................... Ако тия атакисти бяха хора, щяха да предупредят, че има нещо, което е нередно, а не да отидат в парламента готови натупани и разплакани и да изплачат проблема Ше ги бият не ами... И ше ги... Ем на сухо.
                              Румен_Хинчев написа:
                              Май е време Бойко да отиде с автомобил до Силистра .
                              Да няма нещо за откриване там?
                              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                              Коментар


                                #90
                                vvvasilev написа:
                                Хора, докато ние се джавкаме по между си - хората си правят пари. Когато става въпрос за тях - знам, че всички религии отиват на заден план. Вижда се във всички богати арабски държави - ОАЕ, Кувейт, част от Йордания. Това което Волен прави е да подмамва младите и все още незрели българи. Защото незнам дали един от тях си е помислял дори какъв е сценария при една гражданска война. Какво се случва. Тук в Белгия имам двама приятели - семейство- сърби. И двамата компютърни специалисти, във все перспективни области - мрежи и Unix. Живота и на двамата е силно белязан от войната. Мъжът е от Босна. Буквално за една нощ е трябвало да изостави дома си, всичко за което са се борили дедите му - и да бяга към Белград. Казах - леле, сигурно е ужасно да изоставиш дома си. Той каза "когато бягаш за главата си, това ти е най-малкия проблем". Жената е от богато семейство - на зъболекар от Белград. Една вечер я нападат в дома и за да я оберат. Тъй като във време на война всеки има оръжие, а също има бежанци които са гладни, никой не мисли реално. Тя опитва да се съпротивлява, но я прострелват. Оцелява, но и до ден днешен не отваря входната врата, дори тук в Белгия.И двамата са сърби, и двамата ненавиждат политиката, която правителството им е водело. Говорехме за почивки-и за колко красива е Хърватска. Те казаха - някога винаги почивахме там, но вече не се гледа с добро око на сърбите.Та това е - ако не се поучим от грешките на съседите ни - и нас ни чака това. Колко патетични са приказките за "земята на дедите ни" и прочие. Земята е ничия - ние сме нейни щото в нея свършваме. Това е все едно бълхите да спорят чие е кучето на което живеят. Щом живее преобладаваща група хора на едно място - те могат да се самоопределят и да живеят както намерят за добре. Иначе ни чака по-горния сценарии който описах. Сърбите са ненавиждани почти във всички бивши Югославски републики.А и друго ми е смешно - някакви недоносчета да говорят за кръв, за заплахи. А съм сигурен, че дори не са помирисвали кръв. И че ще плачат като бебета ако се случи една война. Нима някой си мисли, че човек се убива просто така?
                                като чета такива мнения се успокоявам, че в България все пак има останал някой друг нормален човек...а национализмът е последното убежище на комунизма
                                Nocturne) написа:
                                ’’Да искам да махнат новините на турски’’ - тва всеки нормален го иска.’’Да изземем правата на 10% от БГ населението’’ - според мен най-малко права в БГ имаме българите, за цигани закони няма, само права. ’’Какво по-точно прочете от нея и къде’’ - а познай къде я прочетох.’’Казва се Северна Корея, управляване вече от един самовлюбен и самозабравил се диктатор’’ - вкарал си се в някакви големи филми брато ’’ изолиране от всякакви възможни чужди инвестиции освен руските’’ - Волен според теб харесва Русия?
                                1. защо всеки нормален да го иска? каква е логиката?2. има цигани, които работят на по-добри места от теб и изкарват повече пари от теб с честен труд. вярно е, мнозинството не работят и крадат. а това, че властите си затварят очите за някои техни нарушения на законите е по вина на властите , а не на циганите. 3, 4. нямам коментар5. волен е на справка в руското посолство през ден
                                Fiat Bravo 1.4 Tjet 150 Emotion

                                Коментар

                                Working...
                                X