Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за днешните събития при Джамията?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Е аз да те успокоя че Волен няма да дойде на власт най-верояно, а и да дойде няма да стане диктатура едва ли не, както ти си мислиш... Аз не мисля че Волен е съвършен и не го подкрепям безрезерно. Не мисля че има и кадрови потенциал за собствен кабинет. Но мисля че идеите му и действията му като цяло са правилни и че е един от малкото които прави нещо. Човека поне има идеи и се държи мъжки.
    Grande Punto 1.4 16V 95hp

    Коментар


      #47
      popara801 написа:
      Съгласен съм с такива събития и трябва да ги има.Ако искаме да няма самозабравили се.Докато има ДПС и Ахмед Доган,трябва да има Атака и Волен Сидеров.
      и обратното... и така до края на света... * Разделяй и владей...* ...маде ин европа и запада изобщо...прадедите ни са братя ...не забравяйте...
      petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

      http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

      Коментар


        #48
        Nocturne) написа:
        Е заради такива като вас България няма да се оправи, пълно стадо сте. Волен бил луд, скоро ще сме малцинство в собствената си държава тва ясно ли ви е? Който и да дойде, каквото и да прави тъпия български народ ще го оплюе. Правят се акции срещу престъпници и сички грачат как им се нарушавали правата-ако нищо не се прави само ще лаете как няма полиция и сме мутренска държава, като се прави нещо почва да ни става жал за разни бандити?Разни резняци изкарват килими в центъра на София и се кланят на Алах-ние защитаваме тях нали. Нямате капка самочувствие и достойнство за тва ще сме подлога на Европа и на САЩ, щото тука ние всичко позволяваме. Не САЩ, ние сме страна на на ’’неограничените възможности’’ щото тука всеки прави каквото си иска и е пълна анархия, а когато се появи един истински мъж дето не го е страх от нищо и се бори с всички и всичко, се изкарва луд. Да луд е да рискува живота си на улицата и да говори срещу ’’президента Гоце’’ заради такива като вас. Гласувайте си там за БСП и СДС през 4 години и псувайте от кревата в къщи Волен докато изживеете мизерния си живот.
        И какво предлагаш?Да избием първо мюсюлманите.После да обесим Гоце на жълтите павета, а подръжниците му в Белене.(После? Почитателите на Металика!?После? На Коцето от Медикус!?! .................................................Н аистина си заслужаваме "управляващите....
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #49
          Nocturne) написа:
          Мнението ти показва че не вникваш в нещата. Според теб ти в момента си свободен и Волен ако дойде на власт, съвсем хипотетично, ще ти отнеме от свободата? Тва че всеки може да кара пиян, да убива, да краде и да няма последствия, което го няма никъде за теб може да е свобода, за мен е анархия. На българина му трябва човек, който да управлява със здрава ръка. Живея в Студентски град (не в общежитие, от София съм) и тази обстановка много почна да ме подтиска, нищо добро не очаква страната с такива ’’студенти’’. ’’Да искам да махнат новините на турски’’ - тва всеки нормален го иска.’’Да изземем правата на 10% от БГ населението’’ - според мен най-малко права в БГ имаме българите, за цигани закони няма, само права. ’’Какво по-точно прочете от нея и къде’’ - а познай къде я прочетох.’’Казва се Северна Корея, управляване вече от един самовлюбен и самозабравил се диктатор’’ - вкарал си се в някакви големи филми брато ’’ изолиране от всякакви възможни чужди инвестиции освен руските’’ - Волен според теб харесва Русия?
          IQ тест правил ли си човече? ХОРААААА! НЕ МИСЛЕТЕ С ТЕЛЕВИЗОРИТЕ СИ!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #50
            Горните мнения само затвърждават мнението ми, че съм се родил в грешната държава в грешното време...Боже, Пази България от идните й поколения!!!

            Коментар


              #51
              kiro_of_the_day написа:
              IQ тест правил ли си човече? ХОРААААА! НЕ МИСЛЕТЕ С ТЕЛЕВИЗОРИТЕ СИ!
              Кире, нещата са по-зле, отколкото изглеждат, приятелю.Тоз народ това заслужава!

              Коментар


                #52
                Nocturne) написа:
                ’’Да искам да махнат новините на турски’’ - тва всеки нормален го иска.’’Да изземем правата на 10% от БГ населението’’ - според мен най-малко права в БГ имаме българите, за цигани закони няма, само права. ’’Какво по-точно прочете от нея и къде’’ - а познай къде я прочетох.’’Казва се Северна Корея, управляване вече от един самовлюбен и самозабравил се диктатор’’ - вкарал си се в някакви големи филми брато ’’ изолиране от всякакви възможни чужди инвестиции освен руските’’ - Волен според теб харесва Русия?
                1. Новините на турски не ми пречат, отдавна не гледам (к)анал1. Дали въобще трябваше да има новини на турски, при положение че всеки мангал има по 5 сателини антени и гледа АлДжазира - отделен въпрос.2. Това за правата не го разбрах. Циганите имат същите права като нас, друг е въпроса, че имат 1000 привилегии повече от нас, но те си ги залужават, защото гласуват задружно и единно за политиците, даващи им тези 1000 привилегии.3. За предизборната платформа на ХаТака - не съм я чел, но ми посочи една политическа сила, която влизайки във властта започва да си изпълнява предизборните си програми, тези програми са само хартия за тоалетната.4. Волен не харесва Русия, той, като всички политици, харесва корупцията и парите, а инфантилността му е в плюс

                Коментар


                  #53
                  Дам наистина сте мн зле Разни палячовци тръгнали като пенсии да ми се възмущават и да пускат теми в автомобилен форум аууу как може да прави тва Волен...
                  Grande Punto 1.4 16V 95hp

                  Коментар


                    #54
                    kiro_of_the_day написа:
                    Nocturne) написа:
                    Мнението ти показва че не вникваш в нещата. Според теб ти в момента си свободен и Волен ако дойде на власт, съвсем хипотетично, ще ти отнеме от свободата? Тва че всеки може да кара пиян, да убива, да краде и да няма последствия, което го няма никъде за теб може да е свобода, за мен е анархия. На българина му трябва човек, който да управлява със здрава ръка. Живея в Студентски град (не в общежитие, от София съм) и тази обстановка много почна да ме подтиска, нищо добро не очаква страната с такива ’’студенти’’. ’’Да искам да махнат новините на турски’’ - тва всеки нормален го иска.’’Да изземем правата на 10% от БГ населението’’ - според мен най-малко права в БГ имаме българите, за цигани закони няма, само права. ’’Какво по-точно прочете от нея и къде’’ - а познай къде я прочетох.’’Казва се Северна Корея, управляване вече от един самовлюбен и самозабравил се диктатор’’ - вкарал си се в някакви големи филми брато ’’ изолиране от всякакви възможни чужди инвестиции освен руските’’ - Волен според теб харесва Русия?
                    IQ тест правил ли си човече? ХОРААААА! НЕ МИСЛЕТЕ С ТЕЛЕВИЗОРИТЕ СИ!
                    Хора не вярвайте на тва което телевизията ви показва като този човек, а мислете с главите си!
                    Grande Punto 1.4 16V 95hp

                    Коментар


                      #55
                      Опитай се да погледнеш малко по-далеч от носа си. В началото ще е трудно, но не се отказвай. За мислене, очевидно е рано.

                      Коментар


                        #56
                        "Всеки нормален иска да се махнат новините на турски?!" Значи трябва да съм злобен комплексар за да съм нормален? С какво ми пречат новините на Турски? След като 10% от населението говори този език - аз ще искам моята гледна точка да стига до тях. Да не мислиш, че те са умрели за тези новини? Българите имат много повече полза от тях защото това е начин за допирна точка с това малцинство. Не мислиш ли, че е много по-страшно тези хора да научават новините само през погледа на Анкара? Не мислиш ли че е много по-опасно да имаш маса от тотални аутсайдери в страната си? Ето защо за управление се искат държавници, а не клоуни като Волен. И не си го пожелавай той да успее, защото с мерките които ще вземе, и ако изгони инвеститорите, такава мизерия ще настане, че не Фиат - за ЗАЗ-ки ще мечтаете! Да не говорим да се заиграе с малцинствата. Тук моята учителка по Фламадски е еврейка. Тя знаеше за България и за това, че ние сме спасили евреите си. За нея българите са добър народ, дори ми показва книга на оцеляла еврейка от България. Да не говорим само за турците. В моментите, в които съм пускал СКАТ - какви ли не глупости се сипят за евреите. Направо не мога да повярвам, че такава фашистка пропаганда се разпространява спокойно в наши дни.А мога ли да повдигна друг въпрос на "Атакистчетата" във форума: Как трябва да постъпва Сърбия с Бг малцинството там? Дали да не вземат да ги избият, а? По същата вашата логика? Или да си българин е приоритет? Привилегия? По-висша раса на които другите са длъжни?
                        Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
                        ----------------------------
                        Ignorance is a bliss

                        Коментар


                          #57
                          Nocturne)Може след като станеш пълнолетен, ще разсъждаваш по-трезво

                          Коментар


                            #58
                            да се подстрекават размирици на етническа и религиозна основа е много опасно .няма значение дали в БГ или друга държава .най пресният пример-бившата Югославия -разпадна се Босна -разделена между босненски сърби и босненски мюсулмани .също така и в Косово . докато все още има време БГ правителството трябва да вземе твърди мерки дане позволява такива изтъпления на фанатизираните групировки от двете страни .защото проблемите започват така .нетърпимостта нараства после идват конфликти и тн..и една сутрин се събуждаме с истрели и взривове .
                            Linea .2009 .1,6 Mjet Emotion
                            ESP ASR CC HH MSR 6AB

                            Коментар


                              #59
                              pixelbs написа:
                              ...и една сутрин се събуждаме с истрели и взривове .
                              Не бе. Те искат чиста държава. Искат да изгонят или избият всички, които не са Българи. Взривовете и изстрелите тях не ги плашат. Разбира се, ще променят мисленето си, когато застрелят на улицата жена им или детето им. Те си представят "изчистването" на България така: организират едно "баташко" клане, в отговор на случилото се преди 135 години между-братско клане на българи-християни от българи-мюсюлмани (турци не са участвали в клането). Или по-скоро като Поморийското клане, за което по разбираеми причини не се учи в училище (е как иначе, ние сме най-великите и все нас колят)... Или като една голяма екскурзия, при която всеки, който не е Българин, ще си вземе багажчето и ще тръгне нанякъде.Само дето е много по-вероятно вместо багажа си да вземе пушката си. Щото насилието ражда само ново насилие.Кичат се с портретите на Левски (от това най-ме е гнус), въпреки че не изповядват НИТО ЕДНА от неговите идеи. Той е написал:" И турският чорбаджилък да даде място на съгласието, братството и съвършеното равенство между всички народности. Българи, турци, евреи и пр. ще бъдат равноправни във всяко отношение: било във вяра, било в народност, било в гражданско отношение, било в каквото и да е било. Всички ще спадат под един общ закон, който по вишегласие на всички народности ще се изработи.""В нашата България не ще бъде така, както е сега в Турско. В нея всички народи ще живеят под едни чисти и свети закони... и за турчина, и за евреина и пр., каквито и да са, за всички еднакво ще е... Така ще е в наша България. Ние не гоним турския народ, ни вярата му, а - царя и неговите закони, с една дума, турското правителство, което варварски владее не само нас, но и самите турци.В Българско не ще има цар, а "народно управление" и "всекиму своето". Всеки ще си служи по вярата и законно ще се съди както българинът, така и турчинът. Свобода и чиста република."

                              Коментар


                                #60
                                Успокойте се малко стига с политиката.Отклоняваме се от молещите се ВЪВ джамията който незнаино защо бяха постлали центъра с килими и се молеха на тротоара вместо в джамията или поне в двора, това си е един вид провокация.
                                КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                                Коментар

                                Working...
                                X