Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за днешните събития при Джамията?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво мислите за днешните събития при Джамията?

    Аз лично смятам, че трябва в най-скоро време най-полезния член на ДПС - Волен Сидеров да го вкарат в лудницата към затвора.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    мисля че Волен прекаляваи с цялата си наглост изкарва депутатите си нещо повече от нас...удари ли му един от лакеите - голяма работа
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Аз пък го подкрепям Волен ! Идете пробвайте в турция така да си правите църкви и да се молете...
      681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

      7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

      Коментар


        #4
        Krasi1914 написа:
        Аз пък го подкрепям Волен ! Идете пробвайте в турция така да си правите църкви и да се молете...
        Такива като тебе мойто момченце запалиха Югославия! И съм сигурен, че не си приближавал на по-малко от 50 км. до Турция ама говориш.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Ами ... какво - започна се предизборния цирк, и най-големия клоун започна да си показва номерата.
          Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
          ----------------------------
          Ignorance is a bliss

          Коментар


            #6
            Krasi1914 написа:
            Аз пък го подкрепям Волен ! Идете пробвайте в турция така да си правите църкви и да се молете...
            А, какво ще кажеш да забранят да звънят камбаните по християнските църкви?
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              #7
              И защо да ги забранят? Дай да спрем тока и да видим кое ще се чува-звън на камбана или скопено виене?
              Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                Krasi1914 написа:
                Аз пък го подкрепям Волен ! Идете пробвайте в турция така да си правите църкви и да се молете...
                Такива като тебе мойто момченце запалиха Югославия! И съм сигурен, че не си приближавал на по-малко от 50 км. до Турция ама говориш.
                Малко повечко съм ходил из турция в сравнение с теб.
                681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                Коментар


                  #9
                  gamma написа:
                  Krasi1914 написа:
                  Аз пък го подкрепям Волен ! Идете пробвайте в турция така да си правите църкви и да се молете...
                  А, какво ще кажеш да забранят да звънят камбаните по християнските църкви?
                  Абе не че нещо, но в 8 сутринта в събота и неделя и те дразнят да ти кажа...

                  Коментар


                    #10
                    vvvasilev написа:
                    Ами ... какво - започна се предизборния цирк, и най-големия клоун започна да си показва номерата.
                    Криво-ляво ... съм съгласен на малко над 100 процента :D
                    Fiat Forum Bulgaria

                    Прекаленият светец и богу не е драг !

                    Коментар


                      #11
                      Krasi1914 написа:
                      kiro_of_the_day написа:
                      Krasi1914 написа:
                      Аз пък го подкрепям Волен ! Идете пробвайте в турция така да си правите църкви и да се молете...
                      Такива като тебе мойто момченце запалиха Югославия! И съм сигурен, че не си приближавал на по-малко от 50 км. до Турция ама говориш.
                      Малко повечко съм ходил из турция в сравнение с теб.
                      Колега, нищо лично. Прилагам ти една карта на Истанбул, там съм белязал и Екзархииският дом. Разбирай, Българската екзархия в Истанбул. В същият град има 57 православни (християнски) храмове.
                      ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                      FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                      Коментар


                        #12
                        Сега като се замисля, много ми намирисва на "постановка". Мюсюлманите са имали официално разрешение за петъчната си молитва да се молят и на тротоара пред джамията.Волен има разрешение за митинг на същото място по същото време.Абе кой е тоя ТЪПАНАР дето е издал и двете разрешения? То е все едно и също да вкараш в една клетка заека и вълка и да очакваш, че нищо няма да се случи.
                        ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                        FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                        Коментар


                          #13
                          Това са пълни глупсоти мога да ви кажа!!!Не знам Волен какво иска?Да няма турци в България или да няма мюсюлмани?Този човек не е с всичкия си...Така си мисля аз...Личното ми мнение ,че в днешно време няма място за такива неща ,защото не знаеш от къде ще ти дойде...Живейте си живота ,защото е кратък...Не се тормозете с такива идиотщини...Това ,което наблюдаваме ,вече граничи с фанатизъм...
                          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                          Коментар


                            #14
                            T_SHOW написа:
                            Сега като се замисля, много ми намирисва на "постановка". Мюсюлманите са имали официално разрешение за петъчната си молитва да се молят и на тротоара пред джамията.Волен има разрешение за митинг на същото място по същото време.Абе кой е тоя ТЪПАНАР дето е издал и двете разрешения? То е все едно и също да вкараш в една клетка заека и вълка и да очакваш, че нищо няма да се случи.
                            Че е постановка е ясно като бял ден.Нали трябва да се плаши и сплотява електората на ДПС преди президентските избори.И Воленчо е на линия - нали за това му плащат кукловодите.Има и по-далечен замисъл - само си прочетете между редовете изказването на Доган.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              Солкола нападна Герб преди няколко дни, сега ответната реакция от неговото протеже В природата винаги има равновесие, точно за това Сокола направи Атака преди години... Така мисля аз. Така и Яне и РЗС-то му са васали на БСП... Лощото е, че схемите вършат работа.

                              Коментар

                              Working...
                              X