Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И мобайл.бг с кинти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И мобайл.бг с кинти

    Само срещу 2.40 кинта ще можем да се радваме на обявите, публикувани до три дни
    Прикачени файлове

    #2
    Ще чакаме някой да направи отново някой безплатен А и защо така си мисля че посещаемостта на мобиле.бг ще падне много...
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      не се бойте всяко чудо за 3 дни и преди 3-4 години пак се бяха опитали да га направят платено - трябваше да се въвежда някъв номер който го публикуваха във вестника, но явно не им се повиши тиража и пак го пуснаха ФРИИИИИ и сега няма да е по-различно. Бай Ганьо не е готов да плаща за нещо което е било безплатно :D Помислете какво стана като направиха ДИР.БГ платен - всички се изнесоха към АБВ и т.н. ето един от безплатните варианти: :D http://kolela.net/auto/срещал съм поне още 2-3 но не им намерих линковете
      ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
      o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

      Коментар


        #4
        Според мен по този начин ще има много голям отлив и хората масово ще избягват mobile.bg
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Когато си продавах опела миналата есен му бях пуснал обява в mobile.bg и за един месец никой не се обади. Когато пък си търсех нова кола аз писах или звънях на хора, които са пуснали обяви там и установих, че част от обявите са фалшиви: препращат те към импулсни телефони и др. подобни. При други пък се оказваше, че нещата далеч не са такива, като написаното в обявата. Абе мнението ми е, че този сайт е полезен горе-долу да добие човек представа от цените на дадена марка. Иначе ми се вижда много съмнително начинание да си купиш кола по обява. Кола "без забележки" по обявата и снимана само от едната страна, се оказва с грозна ръждясала черта от фар до фар от другата Така че ми е все тая, че е станал платен.A www.cars.bg съм го посещавал, ама е много беден все още.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            snake написа:
            ... Иначе ми се вижда много съмнително начинание да си купиш кола по обява...
            И Типото продадох чрез обява в Mobile.bg и Бравата купих по обява оттам. :D Та въпросът не е в сайта, а в хората, които пускат обявите (а както знаем - хора всякакви...). Специално
            ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              sachma написа:
              Ще чакаме някой да направи отново някой безплатен ...
              Очаквайте го много скоро ...

              Коментар


                #8
                в mobile.bg съм забелязал че голям процент от софийските обяви са от автоборсите(моргите) на горубляне

                Коментар

                Working...
                X