Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спират старите коли в центъра на София след 2 години

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Абе те навремето щяха да спират и двутактовите коли (тогава имах 2 Вартбурга), ама не спряха нищо. Та може да сте спокойни и сега, никой нищо няма да направи. Много време и отделихте на тая новина.А за тези дето искат преференции за това, че карат коли на газ - и как ще докажете, че карате само на газ?То всеки може да си сложи една газова за 100лв. само за да ползва намаленията пък после да си кара на бензин.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #32
      mitakkk написа:
      А ти няма ли да станеш някога дядо? Не говори с пренебрежение за хората!
      Аре стига глупости, има дядовци и дядовци.
      Brava 1.6 16V 103hp

      Коментар


        #33
        steven написа:
        mitakkk написа:
        А ти няма ли да станеш някога дядо? Не говори с пренебрежение за хората!
        Аре стига глупости, има дядовци и дядовци.
        МИ тогава проблема е как се издават шофьорски книжки!!!!

        Коментар


          #34
          trace написа:
          Абе те навремето щяха да спират и двутактовите коли (тогава имах 2 Вартбурга), ама не спряха нищо. Та може да сте спокойни и сега, никой нищо няма да направи. Много време и отделихте на тая новина.
          И аз си мисля, че нищо няма да направят с тази "идея" споделена в новините.
          trace написа:
          А за тези дето искат преференции за това, че карат коли на газ - и как ще докажете, че карате само на газ?То всеки може да си сложи една газова за 100лв. само за да ползва намаленията пък после да си кара на бензин.
          С касови бележки за заредено гориво
          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

          Коментар


            #35
            Re: кола

            steven написа:
            dikanio написа:
            Проблема е, че сега караме колите, които е трябвало да караме през 1997. Еко мерките ни трябва да са такива, каквито са били в Европа през 1997, когато те са карали сегашните ни коли. Ние се движим със закъснение, което няма как да наваксаме. Просто трябва да спрем да опитваме, защото това не ни решава проблемите, а само ни създава нови.
            А ти защо реши, че ще въвеждат Евро 6, а не Евро 2? Аз от много отдавна съм "ЗА" да се въведе поне Евро 1, за да се разкарат соц возилата. И то не за центъра, ами изобщо да не се движат. Просто не ми вдъхват доверие и те, и водачите им.
            Зелен Москвич дванайсетак с лъскави сток тасове, вътре чичо/дядо с каскет или таке, облечен в работен гащеризон - как може тази комбинация да не ви вдъхва доверие
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #36
              Да ми направят заплатата 2000Е(това даже е под минимума за длъжноста ми в Европата) и цените да останат на това ниво пък тогава да ми мислят за нови коли. Че кой не иска да кара нова кола?
              Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
              Ex.Opel Astra

              Коментар


                #37
                Не , не .... българина иска да плаща 2-но и 3-но и пак да му е зле. Това заслужава с европейското си мислене, в тази държава европейци - НЯМА.
                681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                Коментар


                  #38
                  Stefanaki написа:
                  С касови бележки за заредено гориво
                  И за колко минимум трq6ва да сипq? Щото мога да "капна" за 5лв. и съм готов.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #39
                    trace написа:
                    Stefanaki написа:
                    С касови бележки за заредено гориво
                    И за колко минимум трq6ва да сипq? Щото мога да "капна" за 5лв. и съм готов.
                    Ще ти върнат процент от зареденото количество/сума.Колкото повече зареждаш, толкова повече караш на газ, и повече преференции ползваш. Начини има много, няма желание.
                    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                    Коментар


                      #40
                      trace написа:
                      Stefanaki написа:
                      С касови бележки за заредено гориво
                      И за колко минимум трq6ва да сипq? Щото мога да "капна" за 5лв. и съм готов.
                      това е най-малкия проблем. Кой ще може да кара 50% по-евтино и все пак ще си кара на бензин?
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар

                      Working...
                      X