Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

известие за получаване на писмо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    известие за получаване на писмо

    колеги , получил съм известие от Български пощи да си взема писмо..не е препоръчано.. таа просто е оставено в кутиqта Въпроса ми е дали е от Общината или от Кат.. нqма откъде другаде да бъде Грешен раздел -> Преместена.Модераторски екип на Fiat-bg.org

    #2
    На мен са ми пращали така писмо от НОИ, кво значение от каде е? Отиваш и си го вземаш, ако е акт, И да го вземеш и да го не вземеш писмото, ще ти се наложи да го платиш Не си мисли, че като не получиш писмото ще ти се размине
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    Коментар


      #3
      колега, съдейки по разхода ти от подписа и ако е извънградско е от КАТ да знаеш

      Коментар


        #4
        nedialk00 написа:
        колега, съдейки по разхода ти от подписа и ако е извънградско е от КАТ да знаеш
        загледай се да видиш на коq кола е.. старо е.. търсех отговор -не спам !за колегата по горе.. питам информативно.. ако нqкой също е получавал...

        Коментар


          #5
          А как си избра точно този раздел, за да зададеш въпрос за пощите?

          Коментар


            #6
            Из наръчника форумджията
            - няма значение в кой раздел пускате темата, има назначени хора, които ги местят където трябва, не се притеснявайте.
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              #7
              Не знам кой кого е назначил, но същите тези хора предупреждават и след това гонят нарушителите от форума. Местя темата.
              ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #8
                Разсмяхте ме По темата - на бележката би трябвало да пише някакъв телефон - обади се и ги питай от кой е писмото.. те по принцип не казват, но може да се смилят над тебе...

                Коментар

                Working...
                X