Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отварят магистрала ЛЮЛИН

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отварят магистрала ЛЮЛИН

    Утре отварят магистрала Люлин! Елате на откриването или след това, да се пробва и да видим какво ще стане - дали ще има задръствания и дали магистралата оправдава очакванията? http://vestnici.actualno.com/news_34...medium=twitter Не знам как ще е след проливен дъжд дали няма насипите да се отмият и да има свлачища?
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    #2
    Хахаха ... аз снощи я пробвах ... разминах се само с 2 коли ... нямаше други идиоти :D Доста добре, доста прилични снадки ... тунелите са осветени адски перфектно ... Ако бях възложител, щях да съм доволен ... сега просто се радвам :D
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    Коментар


      #3
      Аз не бих рискувал да мина от там поне няколко месеца... Ако има да пада, дотогава ще падне Да им е честита на перничани, и на всички софиянци, на които селата им са в тази посока

      Коментар


        #4


        Immortal написа:
        Аз не бих рискувал да мина от там поне няколко месеца... Ако има да пада, дотогава ще падне Да им е честита на перничани, и на всички софиянци, на които селата им са в тази посока
        евалата съгласен съм с теб на 100%.
        Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

        Коментар


          #5
          Re:

          Cepheus написа:
          Immortal написа:
          Аз не бих рискувал да мина от там поне няколко месеца... Ако има да пада, дотогава ще падне Да им е честита на перничани, и на всички софиянци, на които селата им са в тази посока
          евалата съгласен съм с теб на 100%.
          Аз пък бих минал точно сега, защото като знам какво е качеството е по вероятно след няколко месеца да пропадне някъде пътя и ще почне да пада ясно е. Но докато има медии шум около няма нищо да и стане споко, направена е да издържи до изборите.
          КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

          Коментар


            #6
            уникален народвинаги недоволен
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Отварят магистрала ЛЮЛИН

              Sev написа:
              уникален народвинаги недоволен
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #8
                Хора вие не сте наред Как ще пропадне магистралата? Имате ли представа каква отговорност носи строителя, че да си позволи да направи магистрала, която да "издържи до изборите" ???Нали има гаранция за обекта, която изобщо не е малка. В този ред на мисли ми е изключително неприятно да чета този форум вече. Преди бях спрял, но май е време да спра пак да чета и пиша и то окончателно.Ако сте станали такива непоправими песимисти виждате ли някакъв смисъл и радост в живота изобщо ?Ужас...
                == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                Коментар


                  #9
                  това е страната на мрънкачитехайде сега, тези които мрънкат да кажат какво работяти да сравнят какво трябва да направят в своята професия, което да е сравнимо проектирането и строитеството на един такъв проект...а който го е страх да си минава по стария път, да си чупи колата и да псува задръстването
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Sev написа:
                    уникален народвинаги недоволен
                    Абсолютно съм съгласна, че това е страната на вечно недоволните, независимо какво се прави - насищане нямат.И да им е честито на щастливците Хубаво е да се види, че нещо се прави и най-вече, че се довършва. Дано скоро и други магистрали да бъдат започнати.
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #11
                      На мен пък друго ми прави впечатление. Магисталата още не е отворена, и всички се сурнаха да карат по нея. Гледам преди няколко седмици един "тарикат" слезна, дръпна си парапета .. и газ. Даже не го върна на същото място. И после стадото по него. Добре че после насипаха чакъл да няма евтини тарикати.

                      Коментар


                        #12
                        Въпроса не е в насищане, а до там , че да с епокаже , че с едно мостче не може да се замажат очите на народа за действията на управниците. Похвалете Бойко и ще ви се..е на главите след изборите. Похвално за магистралката, но тя няма да вдигне стандарта на живота на тези, които са далеч от столицата. Някой знае ли какви планове има премиера след това? А относно зплатите? а относно горивата? А относно здравната реформа? АЕЦ-ите? А , умници насищаеми ??? На тва вашето не му се вика насищаемост, а наивност .... което е много жалко ...
                        тише едешь - хрен приедешь!
                        2.0 16V Delta 2 Продава се - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...653&highlight=
                        http://www.3na100.com/ - за всеки, който иска да пътува ефтино.

                        Коментар


                          #13
                          Отварят магистрала ЛЮЛИН

                          ,, Стандарта на живот ’’ се вдига с производителност на труда . Само по себе си наличието на тази магистрала ще доведе до съкращаване на времето за превоз на това и онова. Времето е пари . Че се краде , краде се . Но не забравяйте , че много малко време е минало от 1989 г. - времето , до което бяхме равни и еднакви като говеда. А позитивни новини - липсват . Бактисах да гледам кьорфишеци от рода на паднали балкони , чия е вината за това и прочее . По въпроса за мрънкачите : Живущите в Мало Бучино се жалват , че нямало изход и вход на магистралата към тяхното село. Не е възможно да се правят отбивки на една магистрала към всяка керемида . За справка : Западна Европа.
                          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                          Коментар


                            #14
                            Аз пък не се оплаквам а съм доволен от тази магистрала.Сега ще има къде да си тестваме колите.Даже чувствам че стандарта на живот се е повишил с отварянето на тази магистрала.Чувствам се по богат Но все пак за 20 години и повече да имаме 1 магистрала 5 метроспирки и да се радваме няма да е много добре.Проблема беше преди години че имаше пари за бензин а нямаше пътища.Сега има пътища ама бензинец няма.За кво да се засищаме.
                            КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                            Коментар


                              #15
                              От всичко най-много се радвам, че трафика по Борис ще спадне. Да му мисли Люлин

                              Fiat Bravo T-Jet 120

                              Коментар

                              Working...
                              X