Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отварят магистрала ЛЮЛИН

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    е това ако е вярно е смешно...но по тази логика като няма разрешение заползване, защо изобщо се ползва?при някое ПТП застрахователя ще каже, че сме се движили едва ли не по нивите и няма да плати
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      За акта не знам - но със сигурност знам, че не е довършена - например, много важен е проблемът, че няма колчета с мрежа, които да пречат на козите да отидат до нея. Също и не са обезопасени скалите покрай нея и се ронят, поради което е цялата в пясък на отделни участъци - защо Бойко откри Макдоналдс там, а не я оправи? Пишлеме!

      Коментар


        Да ви е честита магистралата, има още какво да се желае, но ще я оправят за в бъдеще
        Лято 2011 България | шофьорски курсове

        Коментар


          PASSARELLA написа:
          За акта не знам - но със сигурност знам, че не е довършена - например, много важен е проблемът, че няма колчета с мрежа, които да пречат на козите да отидат до нея. Също и не са обезопасени скалите покрай нея и се ронят, поради което е цялата в пясък на отделни участъци - защо Бойко откри Макдоналдс там, а не я оправи? Пишлеме!
          защо пък Бойкозащо не ръбовете, които я сътвориха?
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            Много точно казано от колегата Sev

            Коментар


              Sev написа:
              PASSARELLA написа:
              За акта не знам - но със сигурност знам, че не е довършена - например, много важен е проблемът, че няма колчета с мрежа, които да пречат на козите да отидат до нея. Също и не са обезопасени скалите покрай нея и се ронят, поради което е цялата в пясък на отделни участъци - защо Бойко откри Макдоналдс там, а не я оправи? Пишлеме!
              защо пък Бойкозащо не ръбовете, които я сътвориха?
              Щото Б.Б. се тупа в гърдите, че той я е сътворил. Без него и слънцето не огрява - не знаеш ли?
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                liverpool235 написа:
                veskobravo написа:
                Нищо не става за 1-2-3 нито пък за 5г. всичко по реда си има ли вече нормално околовръстно към Младост ИМА,ще има и от другата страна.Оставете хората да работят!Всеки знае само да критикува и нищо повече.Гледайте малко по-позитивно.Магистрала Люлин си е направена както трябва - МАХ скорост в тунелите 80 км/ч,осветени са добре,няма вибрации или неравности всичко е добре,единствено ме е яд.че не я построи БГ фирма,но какво да се прави.Имайте търпение,а недоволни и мрънкащи ще има винаги независимо какво се прави!
                Съгласен съм с теб..Вчера минах от там и останах много доволен от всичко.То е ясно,че ще е мазало при люлин,но ще си направят отбивките и ще го оправят..Иначе всичко мрънка,все едно са срутили нещо,вместо да са направили нещо хубаво..
                Мрънкам си аз, както казват колегите, пък то не съм бил прав. Какво като почти през вечер има по една кола забита в дупката в която свършва магистралата, защото тя наистина свършва в ров. Пък тая магистрала имала и социален ефект, ето в неделя някакъв румънски тир прелетял през рова и се разбил, що ли, ами щото никой не очаква че магистрала свършва с ров. Но, има и хубава страна, тира е превозвал пъпеши и дини и е бил обран за половин час от мангалите, та в цял Люлин се продаваха пъпеши и дини през деня. Но да гледаме по-позитивно както казва колегата, какво от това че шофьора на тира се е пребил и между другото тира е откъснал далекопровода и това ще струва на нас данъкоплатците сумата и пари.А относно това "че ще си направят отбивките", някой да е видял някой да прави нещо откакто пуснаха магистралата, а? Може би след найсет години.Но да мислим позитивно, може да се окаже че тази магистрала ще изхранва успешно мангалското население в района. Малко прилича тая магистрала на клипа на Еминем " I’m not afraid" .Приятно пътуване.

                Коментар


                  kiro_of_the_day написа:
                  Sev написа:
                  PASSARELLA написа:
                  За акта не знам - но със сигурност знам, че не е довършена - например, много важен е проблемът, че няма колчета с мрежа, които да пречат на козите да отидат до нея. Също и не са обезопасени скалите покрай нея и се ронят, поради което е цялата в пясък на отделни участъци - защо Бойко откри Макдоналдс там, а не я оправи? Пишлеме!
                  защо пък Бойкозащо не ръбовете, които я сътвориха?
                  Щото Б.Б. се тупа в гърдите, че той я е сътворил. Без него и слънцето не огрява - не знаеш ли?
                  не небате ви ББ, никога не е споменавал тази матистрала за свое дело
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    Път

                    Намерха и друго предназначение на магистралата. Дано някой не пострада.http://dnes.dir.bg/news/motori-gonki...a-8994471?nt=9
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      VET написа:
                      liverpool235 написа:
                      veskobravo написа:
                      Нищо не става за 1-2-3 нито пък за 5г. всичко по реда си има ли вече нормално околовръстно към Младост ИМА,ще има и от другата страна.Оставете хората да работят!Всеки знае само да критикува и нищо повече.Гледайте малко по-позитивно.Магистрала Люлин си е направена както трябва - МАХ скорост в тунелите 80 км/ч,осветени са добре,няма вибрации или неравности всичко е добре,единствено ме е яд.че не я построи БГ фирма,но какво да се прави.Имайте търпение,а недоволни и мрънкащи ще има винаги независимо какво се прави!
                      Съгласен съм с теб..Вчера минах от там и останах много доволен от всичко.То е ясно,че ще е мазало при люлин,но ще си направят отбивките и ще го оправят..Иначе всичко мрънка,все едно са срутили нещо,вместо да са направили нещо хубаво..
                      Мрънкам си аз, както казват колегите, пък то не съм бил прав. Какво като почти през вечер има по една кола забита в дупката в която свършва магистралата, защото тя наистина свършва в ров. Пък тая магистрала имала и социален ефект, ето в неделя някакъв румънски тир прелетял през рова и се разбил, що ли, ами щото никой не очаква че магистрала свършва с ров. Но, има и хубава страна, тира е превозвал пъпеши и дини и е бил обран за половин час от мангалите, та в цял Люлин се продаваха пъпеши и дини през деня. Но да гледаме по-позитивно както казва колегата, какво от това че шофьора на тира се е пребил и между другото тира е откъснал далекопровода и това ще струва на нас данъкоплатците сумата и пари.А относно това "че ще си направят отбивките", някой да е видял някой да прави нещо откакто пуснаха магистралата, а? Може би след найсет години.Но да мислим позитивно, може да се окаже че тази магистрала ще изхранва успешно мангалското население в района. Малко прилича тая магистрала на клипа на Еминем " I’m not afraid" .Приятно пътуване.
                      Че свършва с дупка съм съгласен! Естествено че трябваше първо да се направи околовръстното и тогава чак магистрала,която се влива в него!Магистралата завърша с дупка да така е,но колко знака за ограничение на скоростта има преди тази дупка? Ще ви кажа - най-малко 20 и последния е 40км/ч дали някой може да се пребие с 40км/ч ? А дали тир ще се обърне ако де движи с 40км/ч? За съжаление няма кой да ги гледа тези знаци!
                      FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
                      Единствено в България "селянин" е обидна дума.

                      Коментар


                        ls1 написа:
                        Няма да почнеш да правиш неща за учебници по една много проста причина - никой няма да ти даде. Сам нищо не можеш да направиш, а в колектив в който се развихриш ще те гледат на кръв. Кога дойде, кога се завъртя, па кога почна да бачкаш повече от мене, ще ти кажат. Да се усетят шефовете че работата дето я вършим цял ден може да се свърши за два часа, ало, къде така?! Виждаш ли какво се случва с администрацията? Чешат си задниците по цял ден, правят те на маймуна, за елементарни документи трябва да чакаш по опашки с дни, да вадиш сто други съпътстващи документчета. И що? Щото някой трябва да симулира много работа. Хората си пазят топлите местенца и хич не обичат дейни новобранци. Тъй че или ставаш като тях - или ще те изхвърлят. Другите народи такива мързели ги изолира обществото им като тумори, при нас туморите изолират читавото. Вбесяващото е че в повечето случаи е все тая като усилия дали ще го направиш така или иначе, обаче в единия случай резултата е нула плюс отчетена дейност и взети пари, а в другия свършена работа и взети пари. Давам пример. Пролетта дойде и комарчета се появиха в нашия парк. Преди месец възползвайки се от слънчевия ден разхождаме детето, около нас петнайсетина майки с колички и бебета. В един момент се чува бучене и от няколко страни към нас започват да настъпват странно облечени хора с пръскачки на гърба. Бълват отрова няколко метра напред. Решили да пръскат против комари хората. Никакво предупреждение, никаква бележка, никой не дойде пет минутки преди това да каже - абе хора, ще пръскаме, да знаете. Замириса на гадна отрова, хората в скафандри невъзмутимо си пръскаха докато петнайсет майки спринтираха и лавираха с количките уплашено между тях. Виждал ли си майка да стиска детето си и да БЯГА?! А един чичка тепърва бааавно бавно слагаше бележки по дърветата с габърчета ’Днес ще се извърши пръскане....бла бла бла...’. Кажи ми, защо го направиха по тоя начин? Колко щеше да им струва да ни предупредят? Абсолютно нищо! Обаче ей тъй от келешлък го направиха по най-грозния и опасен за бебетата начин. А знаеш ли какъв бе резултата от пръскането? НУЛА! Прогнозата навсякъде бе за следобеден обилен дъжд. Три часа след пръскането пороят се изля, измивайки цялата отрова. Освен това пръскането се направи върху избуяла трева, която няколко дни след това се хванаха да косят (а, трябва да е обратното, първо косиш после пръскаш за кърлежи и комари). Казваш си сигурно - е, окосили са все пак, махнали са бая от гадинките. Грешно! Оставиха купове с трева да гние, перфектни инкубатори за гадинки. Прибраха тревата след десетина дни чак. И сега си ни ядат комарите в градината като стой та гледай. Обаче работата е ’свършена’, дейността е ’отчетена’, парите са ’усвоени’. А ако всичко бе направено както трябва усилията и положения труд щяха да бъдат абсолютно същите, но резултата щеше да е много по-добър.
                        Малко развитие по темата с кърлежите, оттукhttp://www.moreto.net/novini.php?n=153193[i:b2fe4c250b]Спешна акция срещу размножаването на кърлежи проведе варненската фирма ДДД-1. Въпреки минусовите температури служители на дружеството съвестно напръскаха района около общината. Преди това гражданите бяха предупредени за акцията, която предизвика много коментари, пише в. ,,Труд

                        Коментар


                          ...всичко наред ли е ?

                          Коментар


                            Отварят магистрала ЛЮЛИН

                            Един ухапан от кърлеж ....хм ...някой върнал се от плаване е бил ухапан , ама в Южното полукълбо
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              От как са отворили магистралата съм почти всеки ден по нея,на път за работа.И съм изключително доволен.Очаквах първия сериозен сняг да не е никакъв проблем,защото два дни преди да прогнозират,че ще вали обилно 3 снегорина и 2 песъкарки стоеха на пост пред един от тунелите.НО УВИ !!!1-ви серозен сняг и "О Ужас" Днес сутринта закъсали тирове,никакво чистене,слаба организация от страна на КАТ....Много съм разочарован.
                              FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
                              Единствено в България "селянин" е обидна дума.

                              Коментар

                              Working...
                              X