Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем след въвеждане на потребителско име във фейсбук

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем след въвеждане на потребителско име във фейсбук

    Преди три дни си въведох потребителско име във фейсбук (Настройки->Настройки на профила->Потребителско име). Въведох го, за да е по-кратко при логване(, вместо да си изписвам електронната поща) и освен това да е по-лесно за намиране. Оттогава профилът ми нещо се прецака. При опит за достъп до профила ми на адрес: www.facebook.com/потребителско име , обикновено се появява съобщение: "Страницата, която заявихте, не беше намерена". След 10-ина-15 рефреша се отваря. Мислех, че проблемът е свързан с опресняването на информацията и т.н., но минаха вече 3 дни, а положението е същото.Някой имал ли е такъв проблем и как се е справил с него?
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    опитай с друг браузър....на мен мозила напоследък доста подобни проблеми ми прави!
    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

    Коментар


      #3
      Не е от браузъра или от доставчика, пробвал съм. Проблемът се появи веднага, на следващата секунда след въвеждането на потребителското име и оттогава не е изчезвал. След въвеждане на потребителско име адресът на профила на даден потребител вече не изглежда така http://www.facebook.com/profile.php?id=100............ , а така - www.facebook.com/потребителскоиме. Явно съпоставката между двете имена на профила създава проблема.В този огромен фейсбук нещата стават и ще стават все по-бавно. Интересно, ако някой друг наскоро си е добавил потребителско име, дали има същия проблем? Абе поне имам отвреме-навреме фейсбук, а и се надявам до седмица-две да се оправи напълно. Ако не - май няма на кого да се оплачеш . А какво да кажем за съименника на Марк Зукърбърг, на когото от компанията периодично блокирали профила за няколко месеца : http://it.dir.bg/2011/05/13/news8615304.html
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Може да има нещо общо но скоро от латиница си го промених на кирилица и ми направи и на мен на няколко пъти този проблем но като изтрих cookies и се оправи дано съм бил полезен

        Коментар


          #5
          Говорим за различни неща. Не съм си сменил името, нито пък съм добавял алтернативно име, а си добавих потребителско име. Веднъж добавено, потребителското име не може да се смени никога, нито може да се премахне. След неговото добавяне започнаха проблемите и продължават вече четвърти ден.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            От известно време ФБ съвсем се е сговнясал...
            In JTD I believe, in Nm I trust !

            Коментар

            Working...
            X