Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Открадната джанта!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Открадната джанта!!!!

    Да ви се оплача снощи ми откраднаха едната джанта може ли такива помияри да има ..... колата беше точно пред входа ми............ потресен съм.

    #2
    Не се притеснявай.Ще се върнат и за другите
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #3
      Миналата седмица свалиха катализатора на 1 бусче пежо, паркиран пред входа ....на другия ден колегата gbgz осъмна със счупен заден джам на пунтото.Много нахални взеха да стават
      Тря'а напиша нещо тука, нали

      Коментар


        #4
        Re: Открадната джанта!!!!

        PePo0 написа:
        Да ви се оплача снощи ми откраднаха едната джанта може ли такива помияри да има ..... колата беше точно пред входа ми............ потресен съм.
        Трябвала му е на някой Българин изкривил си е джантата на прекрасните Варненски улици и за съжаление ти си имал същите.Сега ако на истина се върнат за другите хвани поне един вържи го зад колата и го суркай по асвалта по цяла Варна за назидание .
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          GbGzTeaM написа:
          Миналата седмица свалиха катализатора на 1 бусче пежо, паркиран пред входа ....на другия ден колегата gbgz осъмна със счупен заден джам на пунтото.Много нахални взеха да стават
          Снабдяват се със части директно от улицата вече.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            GbGzTeaM написа:
            Миналата седмица свалиха катализатора на 1 бусче пежо, паркиран пред входа ....на другия ден колегата gbgz осъмна със счупен заден джам на пунтото.Много нахални взеха да стават
            Снабдяват се със части директно от улицата вече.
            Специално за катализаторите не е снабдяване с части колега :D .Просто ги връщат или на вторични или на пунктовете за ауспуси,където в зависимост от катализатора им се плаща веднага на ръка около 100лв.Естествено бусовете имат по-големи катализатори и затова неговия са свалили.Знаят вече кой катализатор колко пари върви и затова дебнат за по-големички :D
            EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

            Коментар

            Working...
            X