Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откраднато пунто?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откраднато пунто?

    От месец някъде ходя на работа в офис и всяка сутрин минавам покрай едно светлосиво металик пунто, регистрационен номер С 7133 ВРВидимо не карано от много време, счупен или свален десен преден прозорец, счупени и липсващи заедно със стойките странични огледала...мисля си - вероятно откраднато от някого и зарязано.Някой да си го припознава случайно?

    #2
    Най-добре се обади в полицията.

    Коментар


      #3
      полицията ако го докопа собственикът ще си го види след години...следствия, бюрокрации...а и полицията всеки ден минава поне по 10-ина пъти покрай него...богаташки квартал в сф е, на оживено място е зарязано...и никой не му обръща внимание...ако никой не реагира тук в рамките на седмица две, сигурно ще се бадя в полицията...

      Коментар


        #4
        Може някой боташ да е фалирал и любовницата ми да гое захвърлила като няма кой да пълни резервоара .
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          Откраднато пунто?

          dani389 написа:
          Може някой боташ да е фалирал и любовницата ми да гое захвърлила като няма кой да пълни резервоара .
          Те такива си намират веднага пълначи на резервоари и други работи...
          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

          Коментар


            #6
            Re: Откраднато пунто?

            Chaos_ написа:
            От месец някъде ходя на работа в офис и всяка сутрин минавам покрай едно светлосиво металик пунто, регистрационен номер С 7133 ВРВидимо не карано от много време, счупен или свален десен преден прозорец, счупени и липсващи заедно със стойките странични огледала...мисля си - вероятно откраднато от някого и зарязано.Някой да си го припознава случайно?
            Случайно да не се намира паркирано в лозенец под едно дърво зад химическия факултет?
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              Re: Откраднато пунто?

              Румен_Хинчев написа:
              dani389 написа:
              Може някой боташ да е фалирал и любовницата ми да гое захвърлила като няма кой да пълни резервоара .
              Те такива си намират веднага пълначи на резервоари и други работи...
              Може новият пълнач да е дал нова кола някое ново Браво а стария Пунтак вече е в историята.
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар


                #8
                Re: Откраднато пунто?

                infineon написа:
                Chaos_ написа:
                От месец някъде ходя на работа в офис и всяка сутрин минавам покрай едно светлосиво металик пунто, регистрационен номер С 7133 ВРВидимо не карано от много време, счупен или свален десен преден прозорец, счупени и липсващи заедно със стойките странични огледала...мисля си - вероятно откраднато от някого и зарязано.Някой да си го припознава случайно?
                Случайно да не се намира паркирано в лозенец под едно дърво зад химическия факултет?
                Това и аз съм го виждал, ако е същото седи повече от 1 година там...
                ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                Jet Black E46 M3

                Коментар


                  #9
                  браво бе, виждали, подминавали, а уж фенове на фиат...засрамете се да, точно за него става дума

                  Коментар


                    #10
                    Няма да пускам нова тема и ще използвам тази. На един от големите булеварди в Пазарджик от около година стои това грозно нещо, което някога е било кола - фиат брава. Има признаци, че някой е използвал колата, за да се повози и след това просто я е зарязал. Всички гуми са на 0, а колата преди половин година беше поне на 500 метра по-назад на улицата. Пречела е и са я избутали напред. И още нещо, което ме кара да мисля, че работата не е чиста - не е с пазарджишка, а с пловдивска регистрация. Преди 6 месеца се обаждах на 166, за да им кажа за тази кола, но мисля, че не ми обърнаха внимание. Ако някой си я познае, да почерпи:
                    Прикачени файлове
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      Я виж шофьорската седалка с каква тапицерия е, че си търся тъмносиня. Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Подай нов сигнал, ако можеш - писмен. Трябва да ти върнат отговор.

                      Коментар


                        #12
                        изоставена кола

                        Може и да е изоставена човека да го няма и да не знае кво става с колата в Люлин 5 до трамвая има едно Браво седи поне 2 години беше хубава кола ама сега гумите са спаднали и е мръсна не може да се види кво и е .
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #13
                          Беше ми неудобно да надничам през мръсните стъкла, но за да я избутат 500 метра, трябва да са я изключили от скорост и следователно вратите са отключени. Това е още един признак, че вероятно е крадена. Няма да се учудя, ако се окаже, че ключовете са на таблото.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #14
                            Такива коли има навсякъде, и на полицията определено НЕ Й ПУКА.В Ямбол пред бившия ми офис, на не повече от 30 м от Полицията има един такъв Москвич Алеко, на всичко отгоре паркиран надлъжно на тротоара, като заема място на поне 3 коли, които там паркират напречно (има място и за пешеходци, тротоарът е широк). Там паркират дори полицаите, които работят в СОТ, чийто вход е на 10 м от там. И си седи вече 3-4 години там. Още е с жълтите регистрационни табели.

                            Коментар


                              #15
                              И аз съм я виждал тая Брава като си хода към Пазарджик ....
                              Fiat Brava 1.9 TD 75

                              Коментар

                              Working...
                              X