Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвместимост на видеокарта AGP 8x с гнездо AGP 4x?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвместимост на видеокарта AGP 8x с гнездо AGP 4x?

    На стария компютър видеокартата нещо не работи нормално - картината трепери наляво надясно, на всички монитори с които съм пробвал. На него гнездото за картата е AGP 4x. Ако купя карта, която по спецификация е AGP 8x - ще заработи ли на това гнездо? Ако някой продава, може направо да ми драсне ЛС, стига да е от София.

    #2
    Re: Съвместимост на видеокарта AGP 8x с гнездо AGP 4x?

    ogi28b написа:
    На стария компютър видеокартата нещо не работи нормално - картината трепери наляво надясно, на всички монитори с които съм пробвал. На него гнездото за картата е AGP 4x. Ако купя карта, която по спецификация е AGP 8x - ще заработи ли на това гнездо? Ако някой продава, може направо да ми драсне ЛС, стига да е от София.
    Слагай смело!
    Peugeot 406, 2000 HDi 90
    ex. Peugeot 106 1,5 D
    ex. Ritmo 70 138B2.000
    ex. Tempra 2.0 159A6.046
    Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

    Коментар


      #3
      Ако картата е съвместима с AGP 4x, ще заработи...но да ти кажа, наливане на пари в тоя слот е, все едно да ги хвърлиш през балкона.
      3.0CRD

      Коментар


        #4
        Trojaneca написа:
        Ако картата е съвместима с AGP 4x, ще заработи...но да ти кажа, наливане на пари в тоя слот е, все едно да ги хвърлиш през балкона.
        Каква по-добра идея можеш да ми дадеш, че компютърът да работи нормално и стабилно? Той се използва и върши добра работа там където се използва.

        Коментар


          #5
          Принципно трябва да стане, но ще работи на 4Х. При някой варианти май имаше разлика в напреженията и може да не тръгне. Това го казвам по спомен.

          Коментар


            #6
            Имал съм подобна конфигурация - работеше без проблеми. Недостатък - не използваш пълния ресурс на видеокартата, но за теб това едва ли ще е проблем.

            Коментар


              #7
              stenli написа:
              Имал съм подобна конфигурация - работеше без проблеми. Недостатък - не използваш пълния ресурс на видеокартата, но за теб това едва ли ще е проблем.
              Никакъв! Компютъртът се ползва в офис, работи чудесно с ХП, офис, и една складова програма. Идеята на видеокартата е просто да излъчва картина. Каквато и да е. Колега от форума ми е обещал вече една. Благодаря за справката на всички, темата е изчерпана и я заключвам.

              Коментар

              Working...
              X