Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Fiat Stilo Abarth?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    http://www.fiat.co.nz/default.aspx?MenuId=70За скоростната кутия се съгласих. Щом е показано на сайт на Фиат. Но таблото и екстрите...!? Въпреки, че намерих и друго абарт със подобно на твоето табло...?PS. Колегата е прав. Според инфото в сайта който качих има стило 3 врати абарт с ръчна скоростна кутия и без климатроник и всички стандартни екстри за Selespeed-a . Нещо като бюджетно 2.4?!!??! Въпреки, че ще е далавера да го намериш за 4000-5000лв. но лично аз в България до сега такова не съм засичал никъде
    Прикачени файлове
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #47
      Моето Стило Абарт е вече в мен от почти 4 месеца и ми даде дефект днес като го запалих започна да прекасва и така не се оправи , но въпреки това до сега като изключим тази случка колата се представя ПЕРФЕКТНО разхода не е толкова плашещ и варви много добре . Мотора е 5 цилиндров по нагорнище няма умора , представлението на пътя и варвенето на автомобила е несравнимо с Ауди А3 с 2 думи ПРОСТО ПЕРФЕКТНА това е моето мнение
      Прикачени файлове
      Alfa Romeo 155
      Fiat Stilo Abarth

      Коментар


        #48
        Кукла е! Май само стъкления покрив няма :Д
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #49
          pepelyankov написа:
          ....
          Не съм видял, че ме коментирате и вече е малко късно да отговарям.... Освен това нищо ново няма да кажа - ЗА МЕН това е тъпа, невървяща, харчеща и скъпа за поддържане/каране кола, с единствен плюс външния вид, НО вие си ги карайте със здраве и се радвайте на живота Успех....

          Коментар

          Working...
          X