Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Fiat Stilo Abarth?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    pepelyankov написа:
    Понеже съм точно със Стило Абарт от март месец искам да кажа че колата е уникална.За "разбирачите", които съветват да не се купува мога да кажа само че върви като змей, а разхода и го засякох и не е в никакъв случай повече от 12л/100км градско.Моята е 2005г и е с ръчната скоростна кутия така че удоволствието е невероятно като се кара.Това че е по-голяма като габарит само може да те радва защото купето и е просторно а задните седалки са напълно функционални /не ти трябва да возиш отзад само деца или джуджета/.Моята е с всички екстри без ел. седалки и ел. огледала и комфорта е като на малка лимузина.Ако искаш можеш и да не взимаш под внимание мнението ми но ти го казвам като собственик на такава кола, а не като "разбирач".Имал съм Ланча Тема Пинифарина, Фиат Купе, Фиат Барчета преди тази италианка.
    За първи път чувам за Стило абарт 2.4 170 коня което е с ръчна скоростна кутия ?!?!?! Колеги някой друг виждал ли е подобно нещо??
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #32
      kiselo написа:
      pepelyankov написа:
      Понеже съм точно със Стило Абарт от март месец искам да кажа че колата е уникална.За "разбирачите", които съветват да не се купува мога да кажа само че върви като змей, а разхода и го засякох и не е в никакъв случай повече от 12л/100км градско.Моята е 2005г и е с ръчната скоростна кутия така че удоволствието е невероятно като се кара.Това че е по-голяма като габарит само може да те радва защото купето и е просторно а задните седалки са напълно функционални /не ти трябва да возиш отзад само деца или джуджета/.Моята е с всички екстри без ел. седалки и ел. огледала и комфорта е като на малка лимузина.Ако искаш можеш и да не взимаш под внимание мнението ми но ти го казвам като собственик на такава кола, а не като "разбирач".Имал съм Ланча Тема Пинифарина, Фиат Купе, Фиат Барчета преди тази италианка.
      За първи път чувам за Стило абарт 2.4 170 коня което е с ръчна скоростна кутия ?!?!?! Колеги някой друг виждал ли е подобно нещо??
      Ако вместо да беше писал тук глупости беше потърсил в гугъл щеше да знаеш.Понеже явно ти е сложно да го направиш аз го напарвих вместо теб - http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_StiloЩе ти го преведа за да не се мъчиш - In 2004, the 1242 cc engine was dropped in favour of the Punto’s 1.4 L unit, increasing the car’s power to 95 bhp (71 kW), again combined with the 6 speed gearbox. Also, the tail lights were altered and the Abarth version gained a manual gearbox instead of the Selespeed.-През 2004, 1242 кубиковия двигател бе заменен с Пунтовия 1.4 повишавайки мощността на колата до 95к.с. отново в комбинация с 6 скоростна кутия. Задните светлини са също променени и АБАРТ версията получава РЪЧНА СКОРОСТНА КУТИЯ вместо SELESPEED.Знам, че гроздето е кисело г-н kiselo.
      Fiat Stilo Abarth 2.4

      Коментар


        #33
        Гроздето хич не ми горчи даже. Явно не съм видял нещо. Можеш ли да сложиш снимка да го видя. До сега никъде не съм срещал 2.4 с ръчна скоростна кутия..?! А със сигурност е много приятно за каране!
        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

        Коментар


          #34
          Ето снимка отвътре :D
          Fiat Stilo Abarth 2.4

          Коментар


            #35
            това снимка отвътре на абарт 2.4 ли е
            Lancia Dedra 1.6 90ks- италианка с характер
            Fiat Uno 1.1 55ks Fire- супер здрава машина, вече бивша

            Коментар


              #36
              chokicha написа:
              това снимка отвътре на абарт 2.4 ли е
              Аха
              Fiat Stilo Abarth 2.4

              Коментар


                #37
                щото гледах сега едни клипчета в ъуотуба, и километражите на абарт 2.4 нqмат нищо общо с твоq.цифрите са на съвсем други позиции.
                Lancia Dedra 1.6 90ks- италианка с характер
                Fiat Uno 1.1 55ks Fire- супер здрава машина, вече бивша

                Коментар


                  #38
                  chokicha написа:
                  щото гледах сега едни клипчета в ъуотуба, и километражите на абарт 2.4 нqмат нищо общо с твоq.цифрите са на съвсем други позиции.
                  Така е - на повечето часовниците са бели и по-различни. Нямам идея дали има нещо общо с годината на производство или просто тоя е така произведен/поръчван.
                  Fiat Stilo Abarth 2.4

                  Коментар


                    #39
                    pepelyankov написа:
                    Понеже съм точно със Стило Абарт от март месец искам да кажа че колата е уникална.За "разбирачите", които съветват да не се купува мога да кажа само че върви като змей, а разхода и го засякох и не е в никакъв случай повече от 12л/100км градско.Моята е 2005г и е с ръчната скоростна кутия така че удоволствието е невероятно като се кара.Това че е по-голяма като габарит само може да те радва защото купето и е просторно а задните седалки са напълно функционални /не ти трябва да возиш отзад само деца или джуджета/.Моята е с всички екстри без ел. седалки и ел. огледала и комфорта е като на малка лимузина.Ако искаш можеш и да не взимаш под внимание мнението ми но ти го казвам като собственик на такава кола, а не като "разбирач".Имал съм Ланча Тема Пинифарина, Фиат Купе, Фиат Барчета преди тази италианка.
                    Абсолютно съм съгласен с колегата. Незнам как така наречените "фенове" на марката могат да отрекат този невероятен модел ! И какви са тея глупости за поддръжката ?! А на Аудито да не би да е по-евтина ???? Човека Ви е посочил точно и ясно два модела коли, а Вие го пращате да кара Полско Фиатче ?! За разхода точно на модела нямам наблюдения, но разхода при Стило 1.8 - 133 коня ( на колегата Коцето ) градско пада до 8 при нормално каране ! Ако питаш мен колега силно препоръчвам Стилото - и естествено умната по пътя ! Още помня думите на инструктора ми "Първата година карайте много внимателно ( и бавно) и препоръчително винаги с придружител шофъор до Вас" .Поздрави !
                    Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                    Lancia Lybra 1.8 131Hp

                    Коментар


                      #40
                      Това табло НЕ Е на Абарт. Посмъртно НЕ Е.Няма Абарт, на който скоростомерът му да е до 230 км/ч, още повече пък на 2.4.Скоростомерът на Абарт е до 260 км/ч.

                      Коментар


                        #41
                        Immortal написа:
                        Това табло НЕ Е на Абарт. Посмъртно НЕ Е.Няма Абарт, на който скоростомерът му да е до 230 км/ч, още повече пък на 2.4.Скоростомерът на Абарт е до 260 км/ч.
                        Таблото въобще не ме интересува дали е като на другите - колата е Абарт защото е 2.4 двигатела и като купувах части по номера на рамата си излизаше точно като такава. :D И в талона така си пише. Знам че е по-различно от тези които съм виждал в нета но нямам идея защо.
                        Fiat Stilo Abarth 2.4

                        Коментар


                          #42
                          Вероятно ти е сменяно таблото след удар отпред. Нещо много често срещано при колите, които са по нашите автокъщи.

                          Коментар


                            #43
                            Immortal написа:
                            Вероятно ти е сменяно таблото след удар отпред. Нещо много често срещано при колите, които са по нашите автокъщи.
                            Ако е сменяно е станало в Италия защото аз съм първи собственик в БГ. Имаше лек удар на преден десен калник то отпред не е имала удар със сигурност.
                            Fiat Stilo Abarth 2.4

                            Коментар


                              #44
                              Много ми е странна тая работа...Другото е, че абарт са винаги с климатроник и навигация?!? А това няма. Май имаш наааай-уникалното стило...или най-съмнителното... Цъкни някоя и друга снимка да го огледаме под капака и вътре...
                              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                              Коментар


                                #45
                                И да допълня. Бордовия дисплей на Абарт е по-голям Както и липса още един джойстик зад волана

                                Коментар

                                Working...
                                X