Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки на Мадарския Конник...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снимки на Мадарския Конник...

    Някой правил ли е снимки на Мадарския Конник?! През изминалите празнични дни ходихме на екскурзия и се щтракнахме и там... И поредставете си после моето очудване когато разглеждах снимките! Който е бил там може да каже, че конника е вписан в малко сиво изравнено пространство, които ги има още няколко такива около него. На снимките обаче всички те са излезли все едно са негативни или осветени от фенери... Е ако някой ми каже как се е случило това... кокото и да го гледам, нямам обяснение. Имам 2-3 снимки и н всички е така.
    Прикачени файлове

    #2
    Снимки на Мадарския Конник...

    Така е ....Силно е ерозирал конника ...Имаше ли сбор на хората от селото ?За първа година пропускам...
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    Коментар


      #3
      не, нямаше нищо, ние се дигнахме сами да обикаляме, за пръв път ходих по тези места и съм много впечатлен... Направихме си импровизирана двудневна екскурзия Варна-Плиска-Мадара-Шумен-Велики Преслав.Ставаше дума за конника, че всичките тези "светли" ярки петна докато ги гледаш са сиви като зеленясали камъни, а на снимката изглеждат все едно греят... погледах снимки в нета, има нормални, ама има и като моите, но никъде не пише защо се получава така

      Коментар


        #4
        Снимки на Мадарския Конник...

        Сигурно са ползвали филтри , или пък от въртолет с оптика са ги правили ....като е за реклама , нали знаеш .Шуменската крепост е трябвало да видите ...
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #5
          Re: Снимки на Мадарския Конник...

          Румен_Хинчев написа:
          Сигурно са ползвали филтри , или пък от въртолет с оптика са ги правили ....като е за реклама , нали знаеш .Шуменската крепост е трябвало да видите ...
          Ами аз тази седмица ходих на крепоста Овеч(Провадия), Паметника 1300г. в Шумен и Крепста -Стария Град-Шумен. Останахме разочаровано от крепоста над Шумен. Реставрирана е, но всичко е направено като ново строителство. Не е състарено, за да изглежда автентично.
          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
          Ex.Opel Astra

          Коментар


            #6
            Снимки на Мадарския Конник...

            Така е за жалост
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #7
              Ходихме навсякъде по маршрута. За съжаление, не само шуменската е така смело реставрирана, и в Плиска и Преслав е същото.А за филтрите... Сигурно са ползвали нещо за рекламите, ама аз снимах с камера на телефон... никакви филтри, никакви ефекти и екстри...

              Коментар

              Working...
              X