Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

строителни ремонти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    строителни ремонти

    Лято е и е време за ремонти. Понеже съм абсолютен лаик в тази област, ще бъда благодарен на всеки който сподели опит за пластмасова дограма. Трябва да подменя съществуващата с нова, но има толкова много фирми за профили, че тотално съм объркан какво да избера. Виждал съм че заеднос дограмата се монтират и щори - и това според мен е важно.
    Брава 1.6 16V ELX
    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

    #2
    Първо според мен проучи въпроса за дървен стъклопакет, защото е много по-добър от PVC профилите, а разликата в цените е малка. Щори могат да се монтират на всякакъв вид дограма.
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    Коментар


      #3
      и аз трябва да правя ремонт -- леко боядисване и освежаване само, затова се чудя какъв латекс да избера - хем добър, хем не скъп. за дограмата и аз това съм чувал -- дървена със стъклопакет е по-добре. В къщи е някаква турска пластмасова и в големите студове имаше конденз, но не по пластмасовите части, а по стъклото и то доста, като стъклопакетът е от две стъкла - двуслоен; по принцип май има и трислойни. Наскоро чух за т. нар. К-стъкло, което има по-добри изолационни качества и което позволява да се намалят загубите на топлина през стъклото. Успех!Р
      Тойота Приус

      Коментар


        #4
        за дограмата - зависи как е изработенамежду профилите няма голяма разлика - български, турски, немски...важно е как хората които ще ти направят прозореца и стъклопакетаа К-стъклото го слагайте по северните стаи
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар

        Working...
        X