Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко щети може да покрие гражданската

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко щети може да покрие гражданската

    Интересува ме има ли някакъв лимит на щети по гражданска които изплащат застрахователите?Не като стойност, а като брой отделни щети.Примерно ако за половин година причиня леки щети на 10 автомобила, гражданската всичките ли ще обезщети??Или ще ми искат някакво доплащане по полицата?Става дума за един форд бронко, а там знаете как седят нещата при паркиране и разминаване на по тесни места.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Току-що се консултирах с приятел от бранша, от ДЗИ. Според него - няма лимит. Ако ще всеки ден да се блъскаш насам-натам - ГО покрива всичко, което си направил. Да се надяваме, че е запознат с тези неща.

    Коментар


      #3
      Добре де ти ще смогваш ли да си плащаш актовете нещо не схващам, как ще седнеш да караш нещо с мисълта, че ще носиш поражения с него?
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        ogi28b написа:
        Току-що се консултирах с приятел от бранша, от ДЗИ. Според него - няма лимит. Ако ще всеки ден да се блъскаш насам-натам - ГО покрива всичко, което си направил. Да се надяваме, че е запознат с тези неща.
        Има лимит - 100 000 лева !
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Слав написа:
          ogi28b написа:
          Току-що се консултирах с приятел от бранша, от ДЗИ. Според него - няма лимит. Ако ще всеки ден да се блъскаш насам-натам - ГО покрива всичко, което си направил. Да се надяваме, че е запознат с тези неща.
          Има лимит - 100 000 лева !
          Има лимит в стойността на щетите, а не в броят им.
          ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

          FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

          Коментар


            #6
            "До 24.00 часа на 10.06.2012 за вреди на имущество до 1 000 000 лв., след 00.00 часа на 11.06.2012 2 000 000 лв. При пострадали лица - при едно 1 000 000 след това 2 000 000 две и повече лица 5 000 000 - 10 000 000 лева"Абе това го пише в общите условия, защо не четете какво подписвате?Лимит за броя на ПТП-тата няма, ако искаш по две на ден прави, стига щетите да не надхвърлят тези суми.Само да споделя (не искам да обидя никого).По едно време във Варна мутрите бяха си купили един стар Москвич. Прекараха го отвсякъде (КАТ, прегледи, гражданска и всичко каквото се полага), абсолютно законен отвсякъде. Ииии катоооо се започна едно блъскане на луксозни возила, стой та гледай (естествено "услугите" се заплащаха). Обаче те застрахователите не са тъпи. На всеки, що годе интелигентен ще му направи впечатление, че този Москвич участва в доста ПТП-та, и то все с луксозни возила. Не знам после какво стана с Москвича. Отдавна не съм чувал за него.Колега, нищо лично, ако си намислил да правиш нещо такова, приятелски съвет, НЕДЕЙ. Извинявай, ако съм те обидил.
            ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

            FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

            Коментар


              #7
              T_SHOW написа:
              "До 24.00 часа на 10.06.2012 за вреди на имущество до 1 000 000 лв., след 00.00 часа на 11.06.2012 2 000 000 лв. При пострадали лица - при едно 1 000 000 след това 2 000 000 две и повече лица 5 000 000 - 10 000 000 лева"Абе това го пише в общите условия, защо не четете какво подписвате?Лимит за броя на ПТП-тата няма, ако искаш по две на ден прави, стига щетите да не надхвърлят тези суми.Само да споделя (не искам да обидя никого).По едно време във Варна мутрите бяха си купили един стар Москвич. Прекараха го отвсякъде (КАТ, прегледи, гражданска и всичко каквото се полага), абсолютно законен отвсякъде. Ииии катоооо се започна едно блъскане на луксозни возила, стой та гледай (естествено "услугите" се заплащаха). Обаче те застрахователите не са тъпи. На всеки, що годе интелигентен ще му направи впечатление, че този Москвич участва в доста ПТП-та, и то все с луксозни возила. Не знам после какво стана с Москвича. Отдавна не съм чувал за него.Колега, нищо лично, ако си намислил да правиш нещо такова, приятелски съвет, НЕДЕЙ. Извинявай, ако съм те обидил.
              Не съм намислил такова нещо. Пък и не схващам каква е идеята нарочно да удрям коли.А относно актовете- казах леки щети( огледало, зажулена боя такива неща), демек с двустранен протокол, няма актове и т.н.А има ли вероятност застахователите след 2-3 събития да поискат прекратяване на полицата?
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #8
                T_SHOW написа:
                "До 24.00 часа на 10.06.2012 за вреди на имущество до 1 000 000 лв., след 00.00 часа на 11.06.2012 2 000 000 лв. При пострадали лица - при едно 1 000 000 след това 2 000 000 две и повече лица 5 000 000 - 10 000 000 лева"Абе това го пише в общите условия, защо не четете какво подписвате?...Колега, нищо лично, ако си намислил да правиш нещо такова, приятелски съвет, НЕДЕЙ. Извинявай, ако съм те обидил.
                човека написа, че кара паметника на съветската армия градско в СФ, просто се притеснява да не се заядат застрахователите...аз последно имах такъв случай с Фиата преди 6-7 години - не щото е огромен, а щото нямах късмет нещо - 4 или 5 ПТП-та по моя вина в рамките на 12 месеца, никой не се е оплакал, явно са си платили всичко, включително и G-класата, която тотализира фиатчето ми.

                Коментар

                Working...
                X