Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Survivor в български ефир-приключението започва! ;)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Survivor в български ефир-приключението започва! ;)

    Survivor в ефира на bTV!Survivоr е формат, реализиран в над 55 държави по целия свят и представя на зрителите емоцията и адреналина на участниците, които трябва да оцелеят насред океана, на самотен остров, без ток, вода, храна, магазини... без цивилизация. След две седмици започва кастинг за набиране на участниците в предаването. bTV, заедно с изпълнителния продуцент ще подбере 16 физически здрави, изключително издръжливи и готови на всичко, за да победят българи. 8 мъже и 8 жени, готови да останат на безлюден остров в Карибския басейн без ток, вода и всякакви удобства, на които сме свикнали в ежедневието си. Зрителите на bTV ще станат свидетели на борбата за оцеляване на 16 човека, разделени в две племена. Предизвикателствата, които тези българи трябва да посрещат, ще изпитват постоянно тяхната издръжливост, логическо мислене и воля. Средата, в която са поставени, ще провокира различните страни от характера им. Отборът, който не се справя с поставената задача ще трябва да гони чрез тайно гласуване един от своите. Изгоненият незабавно следва да напусне острова. За отборът победител обаче, ще има страхотни награди. След невероятно труден ден, изпълнен с глад и жажда, мисълта, че вечерята би могла да бъде в страхотен ресторант, е повече от примамлива и стимулираща, но за тези хора, поставени при екстремни условия, дори само възможността да получат минерална вода и парче пица би била също толкова желана. Моментът, в който останат само 9-има оцелели - племената се сливат в едно и тогава ще станем свидетели на най-истинската и ожесточена битка за оцеляване - всеки срещу всеки. Наградите вече не са отборни, а единични. Борбата тук е не само за победа, но и за физическо оцеляване, а конкуренцията за голямата награда става все по- безмилостна!Продуцент на риалити формата, изобретен от Боб Гелдоф, певецът, номиниран 4 пъти за нобелова награда за мир - е bTV, съвместно с британската фирма Castaway. Техническото осъществяване поемат американската компания, с офиси в Лос Анджелис и Маями - Promofilms - заснели над 40 предавания Survivor в цял свят. bTV също ще участва с екип свои оператори и озвучители. bTV възнамерява да възложи проекта на продуцентска компания Seven Eight. Екипът на предаването все още търси българското заглавие на формата!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    За участие!

    За да участваш в
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Гледах първия американски "Сървайвър" по AXN преди година-две. Много добро беше. Дано и в българския си вариант се получи на ниво.
      1997 Brava 1.6, 16V

      Коментар


        #4
        ехоще преди да го прочета до края, си знаех че и Слави ще е замесен :D браво, това найстина е нещо доста сериозно за българските стандарти
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Що бе .. нашето съществуване си е едно "Оцеляване". В чужбина така е устроен живота, че да ти е кеф да живееш, а тука трябва да се бориш с него. Всеки ден го гледам това "шоу" по улиците.

          Коментар


            #6
            Re: Survivor в български ефир-приключението започва!

            Vladim написа:
            Survivor в ефира на bTV!
            Вие в БТВ да не провеждате кампания "Да прецакаме НОВА"? Първо Слави, сега и ти ... И това да не пожъне само "успех" като "Красавицата и отличникът" ...В чужбина го правят интересно, дано и под българска опека се получи както трябва ...Tая тема освен РЕКЛАМА по друг начин не мога да я нарека ... като гледам НОВА не си рекламират предаванията по форумите ...Не знам как ще приемеш мнението ми, но се дразня на БТВ, които водят някаква си тяхна борба срещу НОВА ... и това определено се усеща от зрителя ...

            Коментар


              #7
              Re: Survivor в български ефир-приключението започва!

              wwweb написа:
              Вие в БТВ да не провеждате кампания "Да прецакаме НОВА"? Първо Слави, сега и ти ... И това да не пожъне само "успех" като "Красавицата и отличникът" ...В чужбина го правят интересно, дано и под българска опека се получи както трябва ...Tая тема освен РЕКЛАМА по друг начин не мога да я нарека ... като гледам НОВА не си рекламират предаванията по форумите ...Не знам как ще приемеш мнението ми, но се дразня на БТВ, които водят някаква си тяхна борба срещу НОВА ... и това определено се усеща от зрителя ...
              Колега... борбата за, която ти говориш се нарича конкуренция! Не ми се развиват теории-ако модераторите преценят, че това е раклама-да изтрият темата. В крайна сметка не, карам никого нищо да си купува! Хайде, приятно гледане! :D
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Re: Survivor в български ефир-приключението започва!

                Vladim написа:
                Колега... борбата за, която ти говориш се нарича конкуренция! Не ми се развиват теории-ако модераторите преценят, че това е раклама-да изтрият темата. В крайна сметка не, карам никого нищо да си купува! Хайде, приятно гледане! :D
                Борбата, за която говоря, умишлено не я нарекох КОНКУРЕНЦИЯ Айде дано се получи хубаво предаване ...

                Коментар


                  #9
                  Никога не съм харесвал Survivor (както и глупавото, според мен, """шоу""" БигБрадър и разните му там деривати...)Тъй, че и това нещо ще пропусна да гледам...
                  FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                  Коментар

                  Working...
                  X