Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит имен ден на Irka_fihi!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Честит имен ден на Irka_fihi!!!

    Честит имен ден и тук. Бъди винаги все така лъчезарна, изпълнена с енергия. пожелавам ти много здраве, щастие и късмет, много любов и много сбъднати мечти! Заслужаваш го.п.п Наздраве от нас- дигнете чашите един път от нас и още един път за нас. Наздравеееее! Честито на всички носещи това хубаво име.

    #2
    Точно ме уведимиха преди малко по радиото. Да си жива и здрава! И ти и цялото семейство! И само хубави неща да Ти се случват!

    Коментар


      #3
      Честито, Ирке! Да си жива и здрава!
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #4
        Честит имен ден на най-голямото форумско диване И на другите именници - Ирена, Ирина, Мирослав и т.н.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Честит имен ден,Ирке! Бъди жива и здрава,все така изпълнена с усмивка и положителни емоции и оптимизъм!
          Уважавам тези,които ме уважават!
          Clube do Marea!

          Коментар


            #6
            Жива,здрава и все така лъчезарна
            "Ако някой те е оскърбил, не търси отмъщение - седни на речния бряг и скоро ще видиш как трупът му се носи по водата". Лао Дзъ

            Коментар


              #7
              Айде да ви почерпя...http://www.24chasa.bg/Images/Cache/Image_676568_5.jpg ...и да благодаря на всички, които се сетиха днес за мен и ми честитиха по всички възможни средства за комуникация - телефони, скайпове, форуми, фейсбуци... :D Благодаря на Алекс за темата! Дидко, гледам, и ти си се появил... Къде одиш, бре? Емо, по-голямо диване от мен си само ти!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 На теб специални благодарности, защото ми честити пръв, и то в ранни зори! Благодаря ви отново на всички от сърце! И аз ви обичам!
              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
              Ванга

              Коментар


                #8
                Ще си развалим зъбките :D Няма ли нещо по люто
                "Ако някой те е оскърбил, не търси отмъщение - седни на речния бряг и скоро ще видиш как трупът му се носи по водата". Лао Дзъ

                Коментар


                  #9
                  Честит имен ден на Irka_fihi!!!

                  Честит Имен Ден , Ирина !!!! Жива и здрава бъди !
                  FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                  FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                  Коментар


                    #10
                    Честит имен ден на Ирка :D
                    Más vale tarde que nunca
                    Peugeot 206 2.0 HDi ))

                    Коментар


                      #11
                      Честито! Здраве, любов и щастие ти желая! fihi и челядта да те слушат и помагат!

                      Коментар


                        #12
                        Ето нещо по-лютичко, специално за Дидо! Наздраве!Ама и другите да си налеят де...
                        Прикачени файлове
                        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                        Ванга

                        Коментар


                          #13
                          Честит имен ден.Жива и здрава да си и по-малко форумски срещи да пропускаш.
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #14
                            И без банани таз година
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              Само портокали и киви.
                              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                              Ванга

                              Коментар

                              Working...
                              X