Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЕММА НАДСВИРВАНЕ - ПРОГРАМА И ЗАПИСВАНЕ ЗА УЧАСТИЕ!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЕММА НАДСВИРВАНЕ - ПРОГРАМА И ЗАПИСВАНЕ ЗА УЧАСТИЕ!!!

    Това е предварителната програма на фестивала - 23, 24 и 25 Юни 2006г. ПРЕДВАРИТЕЛНА ПРОГРАМА Четвъртък (22-и юни) o 18:30 - официално откриване o 19:00 - VIP Парти Петък (23-и юни) o 10:00 - откриване на шоуто o На всеки кръгъл час от 11:00 - томболи с награди от фирмите участнички във фестивала o На всеки половин час от 11:30 - презентация на момичетата участнички в Мис Тунинг 2006 o 13:00 - старт на EMMA@Work o 18:00 - концерт - БТР o 20:00 - край на програмата за деня Събота (24-и юни) o 10:00 - откриване на деня o 10:15 - начало на конкурсите в отделните категории - външен тунинг, car audio (Sound Quality) o На всеки кръгъл час от 11:00 - томболи с награди от фирмите участнички във фестивала o 11:15 - начало на Sound Quality състезанието o На всеки 30 минути от 11:30 - презентация на момичетата участнички в Мис Тунинг 2006 o 12.30 ч. - танцова двойка - латино o 16.00 ч. - автомивка с момичета по бикини o 18.00 ч. Концерт на Нина Николина o 20.00 ч. Начало на церемонията за Мис Тунинг 2006 + танц на Галя и балет Сатен Неделя (25-и юни) o 10.00 ч. Продължение на отделните тунинг категории - външен тунинг, аудио тунинг o На всеки кръгъл час от 11:00 - томболи с награди от фирмите участнички във фестивала o 11.15 ч. - състезание за сила на звука (SPL) o 13:00 ч. - финал на EMMA@Work o 16.00 ч. - обявяване на резултатите и награждаване на победителите от ЕММА@Work o 18.30 ч. Гала церемония по закриването на БГ Тунинг фестивала + Награждаване на победителитe + концерт на Ъпсурт Поради малкото време, което остава до състезанието, подканяме всички желаещи да заявят участието си в страницата на ЕММА България. Пускаме линк, за ваше удобство, към регистрационната бланка и ще сме много благодарни за активност от ваша страна, за да можем да имаме предварителна представа от броя на участниците, от което да известна степен зависи и добрата организация по време на състезанието. линк http://bulgaria.emmanet.com/bestellung/bestellung.php Предварително Ви благодарим! ЕММА team България

    #2
    Объркал си подфорума...

    Коментар


      #3
      Petrov написа:
      Объркал си подфорума...
      Ми не не смятам че съм объркал подфорума защото това не са "общи приказки" а истинско състезание за CarAudio и местото му е в кар аудио секцията. Идеята е да го видят повече хора с интерес към озвучаването а не хората, които са тук заради общите приказки.Моля да върнете темата където си беше.Благодаря.

      Коментар


        #4
        ProInstall написа:
        Petrov написа:
        Объркал си подфорума...
        Ми не не смятам че съм объркал подфорума защото това не са "общи приказки" а истинско състезание за CarAudio и местото му е в кар аудио секцията. Идеята е да го видят повече хора с интерес към озвучаването а не хората, които са тук заради общите приказки.Моля да върнете темата където си беше.Благодаря.
        Е явно не само аз мисля, че си объркал. Трябва да имаш предвид, че това е Автомобилен форум, в секцията където беше пуснал темата:Авто електроникаТук е мястото на всичко свързано с автомобилната електроника. ECU-та, радиокасетофони, контролери, релета и интересни електронни решения за автомобила.А това което пускаш ти е програма за фестивал за

        Коментар


          #5
          Ми добре както си прецените явно грешно съм се ориентирал. По другите форуми Автоелектрониката включва и CarAudio ако няма собствен раздел.

          Коментар

          Working...
          X