Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Англия-най-слабия отбор на света

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Англия-най-слабия отбор на света

    След снощният мач за пореден път се затвърди мнението ми, че това е точно така! "Гордите албионци" откакто са откраднали футбола - не са измислили нищо ново в него! Добре, че тия със синята кръв (такава е щото се женят за първите си братовчедки) си отвориха първенството за чужденци след "ерата Кантона" та и клубовете им да я позакрепят някак си! Ама пък късмет - дал Господ...Ха сега оплюйте ме!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Бих казал че Франция е най-слабия отбор...
    1997 Brava 1.6, 16V

    Коментар


      #3
      Crash73 написа:
      Бих казал че Франция е най-слабия отбор...
      Съгласен!!! Но заедно с Англия!
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Не искам да се впускаме в полемики, но от това което показаха двата отбора, разликата е че Англия поне показа дух и желание за победа. Докато французите посрамиха страната си, и Световните първенства като цяло. По-безличен мач (с/у Швейцария) не бях гледал... п.с.: Добре де, и англичаните са слаби! п.с.п.с.: Аржентина досега най-ми хареса. Също и Испания и Чехия. В момента стискам палци за Холандия! Aaanvaluuuhhh! :D
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #5
          Ами то това са единствените два отбора, които са станали световни шампиони по втория начин! За Франция - надявам се всички помните! А за Англия - прочетете!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Англия слаби? Да така е. Но както са слаби ще станат световни. Силните почват тромаво. Колко пъти Англия е била побеждавана и отпадала в редовното време или продълженията през последните няколко турнира за Европейската или Световна купа? Време е да станат и да докажат, че те са в основата на тази игра. Бразилия как станаха предния път? Какво показаха до мача с Англия пък и в него? Най-слабите отбори са Сърбия и Черна гора и Украйна. Разбира се обаче, че след България, с този смешен треньор който имаме. И като футболист имаше голямо самочувствие(къде основателно, къде не).

            Коментар


              #7
              daley написа:
              ...Силните почват тромаво....И като футболист имаше голямо самочувствие(къде основателно, къде не)....
              По първото изречение - това важи и винаги е писано само за "скуадрата".По второто - взелите се насериозно селяни винаги са така! Камо ли пък цигане от кв. Тракия!
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                Възмутен съм от отношението Ви към треньора на нашите национали, при условие че некадърността се крие в играчите най-вече! С такова некадърно, и в същото време високомерно поколение, нищо добро не ни се пише, та ако ще треньор да стане някой велик треньор!!! "Смешен", "цигане от кв. "Тракия"... Спокойно колеги! Темата е за Англия, а не за България и нейният треньор!
                1997 Brava 1.6, 16V

                Коментар


                  #9
                  Crash73 написа:
                  Възмутен съм от отношението Ви към треньора на нашите национали, при условие че некадърността се крие в играчите най-вече!
                  Така е, но все пак треньора ги избира. А при некадърността на треньора се проявява и този при играчите. Нима България има само 20-тина добри футболисти? Ами на тези титуляри като не им се играе за националният отбор, да не го правят. Аз съм убеден, че ако се събере отбор от Б групите, ще играят много по-навито и от сърце за страната си. Единствения минус ще е тяхната неопитност в международните битки. Но това се преодолява с мачовете.

                  Коментар


                    #10
                    Ама то срещу 11 човека в защита трудно се играе (и бележи гол)От мачовете досега ми хареса само Бразилия-Хърватия, останалите ми бяха някак скучни. Шампионската лига по ми харесва.п.с За Англия съм. Но може и Испания или Италия. В краен случай - Португалия.
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      #11
                      И аз съм за Англия ама с тази игра не виждам как ще стане. Просто само с желание не става. 2-та мача ги взеха с клизма. Иначе като гледам реално на нещата май световен шампион ще е Аржентина. Всички други играят посредствено. Аржентинците сцепиха шортите на Сърбите с лекота, имаше импровизация, красота за публиката ... от всичките мачове до сега тяхния със сърбите най ми допадна и този снощи. Холандия и Кот Дивоар.

                      Коментар


                        #12
                        Когато водиш с голям резултат, лесн се играе. Още по-лесно е когато вадиш нож на умряло куче.Сърбите са нямали по-слаб отбор, ако това може да се нарече отбор.

                        Коментар


                          #13
                          [quote="kiro_of_the_day"]Ами то това са единствените два отбора, които са станали световни шампиони по втория начин! За Франция - надявам се всички помните! А за Англия - прочетете![/quotех кирчо.
                          UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                          Коментар


                            #14
                            kiro_of_the_day написа:
                            daley написа:
                            ...Силните почват тромаво....И като футболист имаше голямо самочувствие(къде основателно, къде не)....
                            По първото изречение - това важи и винаги е писано само за "скуадрата".По второто - взелите се насериозно селяни винаги са така! Камо ли пък цигане от кв. Тракия!
                            Мисля че този който наричаш цигане е дал много повече на страната си отколкото да е навредил. Така че поне малко уважение към него. И такова определение "цигане от кв. Тракия" към човека носил толкова радост на всички нас - е недопустимо да се използва във форум гордеещ се с културни и интелегенти хора/още по-малко от самия модератор/.
                            Punto SX 1.1 55

                            Коментар


                              #15
                              С това "цигане" може и да съм попрекалил, защото бях на няколко ракии, но не си връщам думите назад! Този господин, не го уважавах като футболист, не го уважавам като треньор, а пък като човек и обществено известна личност ... ще си замълча, че наистина ще окепазя форума.
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар

                              Working...
                              X