Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гражданска отговорност на цяло!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сега ги гледам на сайта на SDI, разликата между Дженерали и Левинс е 70 лева. Със зелена карта това. Иначе съм на 30 години, с 12 години стаж зад волана.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      Смених ЛевИнс именно затова, че не даваха Зелена карта при разсрочено плащане. Може да са се променили, не знам, 2 години не съм бил при тях. Не ви знам какво гледате в сайта на sdi, но аз не му вярвам. Аз платих 230 лв (на разсрочено), а за същите условия в момента ми показва следното:
      Прикачени файлове

      Коментар


        Верен си е сайта на sdi. Пресен пример от един приятел, преди около седмица си я поръча през сайта заради отстъпка от още някакви проценти.

        Коментар


          Immortal написа:
          Смених ЛевИнс именно затова, че не даваха Зелена карта при разсрочено плащане. Може да са се променили, не знам, 2 години не съм бил при тях. Не ви знам какво гледате в сайта на sdi, но аз не му вярвам. Аз платих 230 лв (на разсрочено), а за същите условия в момента ми показва следното:
          Дидо, сайта си е в ред и показва коректна информация, в деня когато щях да сключвам Г.О. проверих цените и при посещението ми в офис на компания застраховател цената бе същата, до стотинката.
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар

          Working...
          X