Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регистрация в КАТ на кола с откраднати табели

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Регистрация в КАТ на кола с откраднати табели

    Здравейте колеги имам питане някой може да е по наясно от мен. Та случая е следния взех си един кошник, но е с откраднати номера има издаден протокол от кат и въпроса ми е дали с този протокол аз мога да си сменя табелите същевременно и талоните понеже ще го прехвърлям на мое име или трябва сегашния собственик да смени номерата и талоните и после аз да ги сменя пак заради едната простотия?
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    #2
    Според мен за да ти е мирна главата накарай стария собственик да смени номерата и талона. Ако е с варненски номера, после няма да ги сменяш пак, само талона. Аз лично бих питал директно в КАТ.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      Re: Регистрация в КАТ на кола с откраднати табели

      KrAs написа:
      Здравейте колеги имам питане някой може да е по наясно от мен. Та случая е следния взех си един кошник, но е с откраднати номера има издаден протокол от кат и въпроса ми е дали с този протокол аз мога да си сменя табелите същевременно и талоните понеже ще го прехвърлям на мое име или трябва сегашния собственик да смени номерата и талоните и после аз да ги сменя пак заради едната простотия?
      Простотия ще е да купиш регистрирана кола без номера. Кой знае в какви филми ще се вкараш след това.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Ами стискам си палци уж не би трябвало да има проблем щом си има протокол
        Fiat punto 1,1
        Fiat bravo 1,6 16v
        Fiat bravo 2,0 20v
        Honda civic 1,5
        BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

        Коментар


          #5
          Продавачът да прежали 50-ина лева за нови номера или си ги поделете, но поне ще си спокоен, че всички с регистрацията на колата е наред. Иначе малко прилича на джамбазките трикове: "нещо тропа по колата, за 15-20 лв. мога да го оправя, но нарочно го оставих да види купувача, че не крия нищо...".
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            snake написа:
            Продавачът да прежали 50-ина лева за нови номера или си ги поделете, но поне ще си спокоен, че всички с регистрацията на колата е наред. Иначе малко прилича на джамбазките трикове: "нещо тропа по колата, за 15-20 лв. мога да го оправя, но нарочно го оставих да види купувача, че не крия нищо...".
            Е зависи аз купих кола с откраднити талони и не съм имал проблеми да е пререгистрирам в кат така, само с договора.
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              Благодаря на отзовалите се изводът от темата е че може да се регистрира ако имаш удостоверение от кат и е заведена в системата проблема ми обаче не се оказа това. Темата е за ключ
              Fiat punto 1,1
              Fiat bravo 1,6 16v
              Fiat bravo 2,0 20v
              Honda civic 1,5
              BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

              Коментар

              Working...
              X