Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

питане към администраторите на форума?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    питане към администраторите на форума?

    Получих в мейла си писмо, че имам лично съобщение във форума от дата 10.06.2006. А такова няма. Защо се получава така? И къде ми е личното съобщение? Кой и защо ги чете и трие?
    >-------- Оригинално писмо -------- >От: info@fiat-bg.org >Относно: Получихте ново лично съобщение >До: zdravka_peneva@abv.bg >Изпратено на: Събота, 2006, Юни 10 09:24:19 EEST >---------------------------------- > > >Здравейте z! > >Получили сте лично съобщение "Клуб FIAT България". Можете да видите вашето ново съобщение на: > >http://www.fiat-bg.org/forum/privmsg.php?folder=inbox > > >-- >Във форума е желателно използването на КИРИЛИЦА! > >www.fiat-bg.org team >
    TEMPRA 1.6 i.e. S

    #2
    и на мен ми се е случвало нещо подобноно беше за старо съобщение, отпреди 3-4 днии първия път бях получил е-майлно в моя случай съобщението пак беше пристигнало
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Re: питане към администраторите на форума?

      z написа:
      Получих в мейла си писмо, че имам лично съобщение във форума от дата 10.06.2006. А такова няма. Защо се получава така? И къде ми е личното съобщение? Кой и защо ги чете и трие?
      >-------- Оригинално писмо -------- >От: info@fiat-bg.org >Относно: Получихте ново лично съобщение >До: zdravka_peneva@abv.bg >Изпратено на: Събота, 2006, Юни 10 09:24:19 EEST >---------------------------------- > > >Здравейте z! > >Получили сте лично съобщение "Клуб FIAT България". Можете да видите вашето ново съобщение на: > >http://www.fiat-bg.org/forum/privmsg.php?folder=inbox > > >-- >Във форума е желателно използването на КИРИЛИЦА! > >www.fiat-bg.org team >
      Има ли вероятност да си получила личното съобщение 1 или 2 дни преди това и да си го отворила, а просто после да си получила мейла за същото лично. Поне на мен често ми се е случвало да закъсняват такива инфо мейлове.
      Punto SX 1.1 55

      Коментар


        #4
        Re: питане към администраторите на форума?

        Punto SX написа:
        Има ли вероятност да си получила личното съобщение 1 или 2 дни преди това и да си го отворила, а просто после да си получила мейла за същото лично. Поне на мен често ми се е случвало да закъсняват такива инфо мейлове.
        Категорично не, защото предните ми две получени лични съобщения са от дата 05.06 и за тях също съм получила два мейла....Както и да е Колеги, моля този, който ми е изпратил лично съобщение на 10.06 да ми го изпрати отново, но на мейла или по ICQ-то ... защото във форума явно се "губят" някъде... Yellow_Flash_Colorz_PDT_19
        TEMPRA 1.6 i.e. S

        Коментар


          #5
          Доколкото имам опит с тези форуми, личното съобщение може да бъде изтрито или редактирано от този, който го изпраща, до момента в който получателят го отвори. Тоест, най-вероятно се е случило следното: Някой ти е написал ЛС, след това е размислил и го е изтрил (или го е изтрил, защото е смятал, че ти си получила копие). Междувременно обаче е бил изпратен вече е-мейл, който няма как да се върне обратно.
          Fiat Ritmo 105TC
          1600cc 105к.с.

          Коментар


            #6
            май пак неква интрига ще има

            Коментар


              #7
              johnfound написа:
              Доколкото имам опит с тези форуми, личното съобщение може да бъде изтрито или редактирано от този, който го изпраща, до момента в който получателят го отвори. Тоест, най-вероятно се е случило следното: Някой ти е написал ЛС, след това е размислил и го е изтрил (или го е изтрил, защото е смятал, че ти си получила копие). Междувременно обаче е бил изпратен вече е-мейл, който няма как да се върне обратно.
              Май така ще да е станало. За да е сигурна работата - z, пращам едно и ще го затрия веднага, да видим какво ще стане....
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар

              Working...
              X