Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Гранде Пунто 1.3 Мултиджет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Гранде Пунто 1.3 Мултиджет

    Здравейте колеги,наскоро си купих Пунто ГрандеМултиджет 1.3 ,колата е супер само едно нещо не ми харесва.При потегляне докато не вдигне 2000 оборота е като,спънат кон след това всичко е наред.Ако някой кара такъв модел да сподели проблема.
    FIAT№1

    #2
    Малък дизелов двигател, просто си лагва, според мен е нормално.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Нормално е това за този двигател - и аз съм с него, и при мен е така - както и при всички с този двигател Малко е дразнещо, но му се свиква. А иначе съм много доволен от двигателчето.

      Коментар


        #4
        Не е от малкия двигател.Стило и то е спънат кон преди 2000рпм.Слагай компресор за ниските
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Едно ремапче доста ще оправи нещата...Е може да скъси живота на турбото де, ама то кеф цена няма...
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Честито градски за Грандето До сега съм срещал същите мнения , че е малко лагав , но е нормално докато не се развърти турбината С качествен ремап (чип тунинг) ще се нагласи да тръгва от по-рано
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар


              #7
              Съвсем нормално е, не се притеснявай.Последно като питах около нова година ми казаха цифра около 400лв, ама бях още в гаранция. Какво може да се постигне се разбира на място, от конкретния софтуер на мотора. Хубавото е, че може да се избира къде искаме по-голям резултат - в ниските или високите обороти.

              Коментар


                #8
                Re: Фиат Гранде Пунто 1.3 Мултиджет

                chingarov написа:
                Здравейте колеги,наскоро си купих Пунто ГрандеМултиджет 1.3 ,колата е супер само едно нещо не ми харесва.При потегляне докато не вдигне 2000 оборота е като,спънат кон след това всичко е наред.Ако някой кара такъв модел да сподели проблема.
                Благодаря за информацията.Сега спя по спокойно,като знам,че не е повреда.
                FIAT№1

                Коментар

                Working...
                X