Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Една малко особена идея ме осени днес

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Добре де идеята е супер , ама ние с BBorisoff, i Crash73 i Deyan Marinov се опитваме да се снабдим със стикери ама ЯДЕЦ бабо кравата мъжка , ако някй има да казва
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #17
      Vladim написа:
      Идеята е добра и я подкрепям! Но според мен ще стане голяма каша, ако трябва да се помнят много модели и номера на автомобили! Според мен най-лесно ще се разпознаваме по стикерите! И то всички залепени на едно и също място. С колегата Mazgarev преценихме, че за Брава-та най-подходящо място е на задният джам вдясно от оста на чистачката. Между другото използвам повода да му благодаря, че ми подари един стикер и от няколко месеца съм маркиран на задното стъкло!
      ...ето къде сме я залепили ние
      Прикачени файлове
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #18
        Mazgarev написа:
        ...ето къде сме я залепили ние
        ММда... моята е една идея вдясно и надолу.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          Айде сега номера, цветове и други глупости. Бе хора, сложете си по един (2,3) стикер(а) и готово.Като няма стикери - ако сте мераклии - тук във форума има jpg файл на стикера, теглите го, давате го някъде да ви направят единична бройка (не повече от 2-3 лева ще ви вземат) и сте готови.Няма да се налага да помните цветове, номера и др.глупости.Пък моята кола в района останалите членове на форума я знаят... щото сме много

          Коментар


            #20
            Аз стикер така и не намерих. Къде е този jpg файл, че не го видях? Тъмно син звяр С9224НМ
            Вече нямам италянска машина

            Коментар


              #21
              zdravgo написа:
              Аз стикер така и не намерих. Къде е този jpg файл, че не го видях? Тъмно син звяр С9224НМ
              "Почукай и ще ти отворят!", "Който търси - ще намери!". Виж по-долу! http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3770
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар

              Working...
              X