Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полицаите полудяха

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ogi28b написа:
    jenshen73: Това е грешка на застрахователя. Аз не съм виновен, че някой ми е издал стикер за цяла година, при положение, че съм платил за 3 месеца. Докато си плащах ГО на вноски - винаги съм получавал стикер само за периода, за който съм платил. Даже първия път като си плащах вноската, стикерът ми беше валиден за целия период. На втората вноска ми го взеха и го унищожиха, и ми дадоха нов, за 3 месеца.
    ФЕРАРИСТ написа:
    dikanio написа:
    Като е такава света вода, защо не обвини нарушителя и в опит за подкуп или както е там точно правния термин за това, и съвсем да му стъжни живота?
    Щото чисто теоретично тва е абсолютно недоказуемо, освен чрез самопризнание на подкуподателя.....
    Според Конституцията - никой не може да бъде осъден въз основа на собствените му самопризнания. Така че дори и самопризнание да има - не помага. Иначе - не пречи на полицая да го обвини в каквото си иска, нали е полицай.
    Незнам за теб ама аз веднъж си направих ГО към ДЗИ и ми дадоха стикер за цялата година,а беше на вноски.Това беше през 2008.

    Коментар


      Оги, стикера го знам как се издава. Но никой не гледа стикера валиден ли е или не - важна е наличността. Мой приятел кара цяла една година с винетка от преди 2 години - просто си съвпадаха цветово.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        jenshen73 написа:
        Оги, стикера го знам как се издава. Но никой не гледа стикера валиден ли е или не - важна е наличността. Мой приятел кара цяла една година с винетка от преди 2 години - просто си съвпадаха цветово.
        Това разбира се не е вярно, или просто не си е карал колата извън града, или не е попаднал на полицаи.

        Коментар


          Immortal написа:
          jenshen73 написа:
          Оги, стикера го знам как се издава. Но никой не гледа стикера валиден ли е или не - важна е наличността. Мой приятел кара цяла една година с винетка от преди 2 години - просто си съвпадаха цветово.
          Това разбира се не е вярно, или просто не си е карал колата извън града, или не е попаднал на полицаи.
          няма винетки, които да си съвпадат цветово, нито една година !
          Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
          Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

          Коментар


            Всъщност най-първите бяха едни оранжеви, и тия от 2010 много приличаха на тях... но съм сигурен, че полицаите не са ЧАК толкова глупави Вчера гледам как от колоната в която се движих си отделиха една кола и ѝ махнаха да спре... помислих си, че я избраха, щото няма винетка и като погледнах - наистина нямаше... дори в огледалото ми се виждаше че няма нищо на стъклото...

            Коментар


              kosta написа:
              няма винетки, които да си съвпадат цветово, нито една година !
              А като попаднеш на полицай далтонист, той гледа за коя година е издадена. Това поне е с големи цифри. :D
              Fiat Punto 1,1- 1996г.
              газ-бензин , "Lovato"

              Коментар


                На моя пожарогасител закупен от Метро есента на миналата година пише че е годен за употреба до 2015 година . Би ли следвало до тогава да не ходя на никакви заверки ?
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  Полицаите полудяха

                  коцев написа:
                  На моя пожарогасител закупен от Метро есента на миналата година пише че е годен за употреба до 2015 година . Би ли следвало до тогава да не ходя на никакви заверки ?
                  Брей...какъв казус , бай Иване Може би трябва да минаваш ГТП в ,, МЕТРО ’’...
                  FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                  FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                  Коментар


                    Полицаите полудяха

                    Neno Er написа:
                    kosta написа:
                    няма винетки, които да си съвпадат цветово, нито една година !
                    А като попаднеш на полицай далтонист, той гледа за коя година е издадена. Това поне е с големи цифри. :D
                    Винетките имат и дублиран текст на брайлово писмо....за незрящи полицаи
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар


                      Абе казус ,казус ама знае ли човек на какво може да попадне. Пък нали требе да сме изрядни във всяко едно отношение.Ето миналата седмица ме спря плевенски полицай, ама като видя че задния ми пасажер е препасал колана само каза на колегата си : тоя няма да го проверяваме сигурно е изряден щом и задния човек си е сложил колана . :D Тъй че ,когато всичко е наред и проверката бързо минава . :D :D
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        Така е Коцев!Има обаче някой, които хем правят нарушения, хем не са изрядни, хем предлагат подкуп на полицая да отърват акта, хем после приказват колко корумпирани били полицаите. Или просто ги е страх да не им свършат точките, че няма да могат да изкарат курса.Нима е луд този дето яде баницата?Аз ако бях и парите щях да взема и акт щях да напиша с прикрепените пари, та тариката и в затвора да влезе, ама за малко, колкото да си го харесат за гадже!
                        Няма начин да няма начин!

                        Коментар

                        Working...
                        X