Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полицаите полудяха

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    коцев написа:
    Много взе да искаш . :D Ти сигурно ще поискаш и аптечка да видиш във полицейска кола а също и пожарогасител със заверен стикер на него за годност.
    Заповядай ще ти покажа в служебната ми Астра това за което пишеш.

    Коментар


      sota написа:
      коцев написа:
      Много взе да искаш . :D Ти сигурно ще поискаш и аптечка да видиш във полицейска кола а също и пожарогасител със заверен стикер на него за годност.
      Заповядай ще ти покажа в служебната ми Астра това за което пишеш.
      Тя твоята сигорно само тя е така,или сега ще го сложиш.Присъствах на една катастрофа на моторис момчето беше паднал във една висока трева,беше тъмно и ченгетата нямаха и фенерче ами аз светех със моя телефон.Смешниии,така че айде моля.

      Коментар


        A какво са виновни, че държавата не е осигурила фенери.
        КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

        Коментар


          stefaka222 написа:
          A какво са виновни, че държавата не е осигурила фенери.
          Ами ха де,толкова 5 лв за едно фенерче неможе ли да даде,то на него ще му е от полза.

          Коментар


            Почти всички си носят лични китайски фенерчета, вероятно е отказало точно тогава, случва се.
            КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

            Коментар


              Аз викам полицаите да ходят на работа с личните си автомобили, аптечки, пожарогасители и прочие оборудване, да си носят ЛИЧНИ МагЛайт фенери, лични GPS системи + всички нужни за локализирането и оказването на пътна помощ средства. Предлагам същото и за докторите...Понеже обаче няма да стане - викам сега ЦЯЛА България да се напънем и да изкараме по някой лев, да нагушим някой доставчик, да излъже МВР, че ще достави фенери МагЛайт за Полицията, но в последния момент да ги замени с китайски МатЛайт...Ей, колеги, като почнете да се ядете, все едно ВИЕ сте богопомазани, а хората, които работят като полицаи са ебаси изметта. Имам приятели данъчни, полицаи, катаджии, доктори (от почти всички специалности), военни, повярвайте ми - всички ядат същата салата като мен и пият същото питие като мен. Някои полицаи четат (понякога и пишат) и в този форум, а конкретният приятел е и със страхотно чувство за хумор! Наздраве Ники!Мисълта ми беше - спрете се, полицаите и те са хора. Дори катаджиите!
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                jenshen73 написа:
                Аз викам полицаите да ходят на работа с личните си автомобили, аптечки, пожарогасители и прочие оборудване, да си носят ЛИЧНИ МагЛайт фенери, лични GPS системи + всички нужни за локализирането и оказването на пътна помощ средства. Предлагам същото и за докторите...Понеже обаче няма да стане - викам сега ЦЯЛА България да се напънем и да изкараме по някой лев, да нагушим някой доставчик, да излъже МВР, че ще достави фенери МагЛайт за Полицията, но в последния момент да ги замени с китайски МатЛайт...Ей, колеги, като почнете да се ядете, все едно ВИЕ сте богопомазани, а хората, които работят като полицаи са ебаси изметта. Имам приятели данъчни, полицаи, катаджии, доктори (от почти всички специалности), военни, повярвайте ми - всички ядат същата салата като мен и пият същото питие като мен. Някои полицаи четат (понякога и пишат) и в този форум, а конкретният приятел е и със страхотно чувство за хумор! Наздраве Ники!Мисълта ми беше - спрете се, полицаите и те са хора. Дори катаджиите!
                И кво от това като са хора,хора ама ченгета.Ченгета дето вземат пари като им дадеш.За докторите викаш,ами и те са богопомазани лекуват без пари,не те гледат в ръцете като влезеш.Сега знам на колко Уригинален ще се правиш,ама ти си знаеш.Да не се подмазваш на този Ники да не те глобява,ако е така сори най-готините са.

                Коментар


                  jenshen73 написа:
                  Мисълта ми беше - спрете се, полицаите и те са хора. Дори катаджиите!
                  Така е, и те са хора, има доста съвестни между тях, доста дето си вършат съвестно работата, дето прилагат закона не само сухо и праволинейно, а много често могат да проявят разбиране и да направят компромис когато видят че нещата не са нарушени умишлено, могат да помогнат дори и да не са длъжни, могат да окажат съдействие за тва онова, и прочее благини който по принцип се считат са хубаво нещо.......Лошото колега за тия не повече от 10 - 15% от тези полицай, е че останалите 85 - 90% са абсолютно такива каквито са описани, петнят името на институцията и най - вече тотално неглижират действията на първите 10-15%........и това не се е наложило като тенденция от 2-3 години, а вече поне 20.......а знаеш че веднъж като ти излезе име, трудно се променя.......Има честни трудолюбиви и рядко възпитани цигани, който се различават от средностатистическия си български еквивалент само по по тъмния цвят на кожата, но когато той ти се изпречи пред теб и ти влезеш във някакво взаимоотношение за каквото и да било, ще ми е много трудно да повярвам че ти би се отнасял първоначално с него така, както ако пред теб стои модерно облечен, етикиран и напарфюмиран костюмар......
                  Alfa 156 2.0 TS
                  Alfa 156 20VTurbo
                  Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                  Locost TF1 3.0V6

                  Коментар


                    Ченгета дето вземат пари като им дадеш
                    А защо даваш в случая кой е виновен .Не си ли ти този който търси начин да се оправи за да не получи това което заслужава?

                    Коментар


                      sota написа:
                      Ченгета дето вземат пари като им дадеш
                      А защо даваш в случая кой е виновен .Не си ли ти този който търси начин да се оправи за да не получи това което заслужава?
                      Виновен е полицая, които взема подкуп! Като е такава света вода, защо не обвини нарушителя и в опит за подкуп или както е там точно правния термин за това, и съвсем да му стъжни живота?
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        Еех... един ден дано да се спре това взимане на пари от полицаите.Нека всеки остане без книжка и всеки ревльо да се сети ""като имаше подкупи си беше по-добре""Аиде да не се правим на безгрешни, всеки един колкото и да се старае влиза в нарушение много често, просто пътищата и обстановката са такива, и точно тези който се оплакват от взимането на пари от полицаите, най-често ползват тази опция.Стига с това лицемерие бе хора, не критикувайте тази благинка, като минеш на жълто да не те закачат или да минеш без наказание, когато не спреш на пешеходна пътека отново да минеш без наказание и куп други такива нарушения.Едва ли някои е изряден, аз такива хора не познавам.
                        КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                        Коментар


                          dikanio написа:
                          Като е такава света вода, защо не обвини нарушителя и в опит за подкуп или както е там точно правния термин за това, и съвсем да му стъжни живота?
                          Щото чисто теоретично тва е абсолютно недоказуемо, освен чрез самопризнание на подкуподателя.....
                          Alfa 156 2.0 TS
                          Alfa 156 20VTurbo
                          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                          Locost TF1 3.0V6

                          Коментар


                            sota написа:
                            Ченгета дето вземат пари като им дадеш
                            А защо даваш в случая кой е виновен .Не си ли ти този който търси начин да се оправи за да не получи това което заслужава?
                            Знаеш ли преди 4 години когато ми се роди детето ,ме спряха същия ден за проверка и като им казах че днес ми се е родило дете ми вика "Оооо значи имаш повод да почерпиш".Та на такива неща се случват.Защо не ме закопчае или да пише опит за подкуп ами ги взема?

                            Коментар


                              nai7 написа:
                              dikanio написа:
                              Голяма работа, даже е по-добре. Аз не мога да го разбера разсроченото плащане. Мислиш за това 4 пъти, стъргаш стикери 4 пъти и най-тъпото - в крайна сметка плащаш повече
                              Ти като си баровец си плащай на куп,има хора които немогат да извадят 180 лв кеш.
                              А тарикатите плащат еднократно 40-50лв. само заради стикера. И след това карат цяла година само със стикер, без ГО. Айде тая сме я чували...@nai7: Има една поговорка "На зла круша - зъл прът".А полицаят Ники, не е катаджия, а и ... региона му е доста далеч от мен. А на конкретният катаджия ако се беше усмихнал и беше казал "Няма проблем, ще почерпя, но да си свърша работата първо, че е за бебето", нямаше да имаш проблем. Ама ти му набута 20лв. сигурно и забегна??
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар


                                jenshen73: Това е грешка на застрахователя. Аз не съм виновен, че някой ми е издал стикер за цяла година, при положение, че съм платил за 3 месеца. Докато си плащах ГО на вноски - винаги съм получавал стикер само за периода, за който съм платил. Даже първия път като си плащах вноската, стикерът ми беше валиден за целия период. На втората вноска ми го взеха и го унищожиха, и ми дадоха нов, за 3 месеца.
                                ФЕРАРИСТ написа:
                                dikanio написа:
                                Като е такава света вода, защо не обвини нарушителя и в опит за подкуп или както е там точно правния термин за това, и съвсем да му стъжни живота?
                                Щото чисто теоретично тва е абсолютно недоказуемо, освен чрез самопризнание на подкуподателя.....
                                Според Конституцията - никой не може да бъде осъден въз основа на собствените му самопризнания. Така че дори и самопризнание да има - не помага. Иначе - не пречи на полицая да го обвини в каквото си иска, нали е полицай.

                                Коментар

                                Working...
                                X