Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полицаите полудяха

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Полицаите полудяха

    От няколко дни насам градовете ни са блокирани от полицейски постове, които проверяват наред абсолютно всеки автомобил за пълна изрядност - застраховки, прегледи, окомплектовка на автомобила...Ямбол е блокиран вече 4-ти ден на изходите/входовете от Елхово и Сливен, за Стара загора по информация на колегата VesMil знам, че ситуацията е същата...Явно са им сложили норма за написани актове и фишове и имат да наваксват.Имайте го предвид, ако пътувате.Как е по вашите градове?!?

    #2
    Не виждам нищо лошо в това - хубаво е да се вижда, че си вършат работата във Варна - полицаите си седят на обичайните места
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Тук преди 2 дена на кварталната улица беше така. 20 човека спират всички наред за проверка на документите. Освен акции за ГО, понякога така обучават новобранците
      Brava 1.6 16V 103hp

      Коментар


        #4
        ele написа:
        Не виждам нищо лошо в това - хубаво е да се вижда, че си вършат работата във Варна - полицаите си седят на обичайните места
        Не виждаш нищо лошо, щото не пътуваш. На мен пък не ми е приятно да ме тършуват като престъпник.Булевардите са блокирани от неправилно паркирани автомобили, те тръгнали да ми гледат срока на годност на аптечката...Държавата ни става все по-полицейска...Еле, ти поне си походила по света. Някъде другаде видяла ли си подобно нещо?!?Щото аз не съм.

        Коментар


          #5
          Има разни недоволни началници от някои дирекции и са наложили нови мерки и повече контрол.Тоя месец на места ще се следи за резултати и ще има такива акции.Това си е и един вид реклама предизборна.Скоро даваха по телевизията около 20 полицая на един до друг на една улица и спират по 10 коли на куп.Има доста новости в работата, но ще е временно.http://pa1.bg/kriminale/%D0%BC%D0%B0...MPS.htmlИма и още такива до края на месеца ще спрат сигурно и ще почнат акции на други служби.
          КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

          Коментар


            #6
            А колега споко за неправилно паркираните, в доста градове почнаха да снимат неправилно паркирани автомобили и ще има изревали шофъори.Има раздвижване в момента, но всяко чудо за три дни.
            КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

            Коментар


              #7
              Напротив, пътувам, ама не ме спират - в последните 3 седмици ми се налага почти всеки ден да ходя до Варна - има полицаи поне на 2 места, но не ме спират - да се чувствам ли виновна??Навсякъде по света хората са отговорни - не карат без застраховка, преглед или платен данък за пътя (винетка тука) - тук обаче не е така и не виждам нищо нередно в това полицаите, чиито заплати плащам с данъците си, да си вършат работата вместо да клатят краката. Предпочитам така, вместо някой без застраховка да ме отнесе и после... знаеш много добре какво става. Освен това не си видял полицейска държава - отиди в САЩ да видиш.Освен това няма как да те тършуват, ако не искаш да ти гледат в багажника - сложи си аптечката и пожарогасителя на задната седалка и им ги показвай през прозореца.П.П. Тия масови спирания на по 10 автомобила са по швейцарски (ако не се лъжа) образец... тъй че айде да не се оплакваме, че ни била полицейска държавата, само защото една служба си върши работата, а на нас не ни хресва да ни кършат хатъра, защото до сега 90% от шофьорите си правеха каквото искат по пътя, чувствайки се недосегаеми - пътят не е частна собственост и всеки трябва да се съобразява със закона, когато кара по него. Лично аз одобрявам криенето на полицаите в храстите.
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #8
                A.C.A.BТози пост не носи никаква полезна информация! Счита се за спам и е в нарушение на т. 1.8. от правилата на форума.Модераторски екип на fiat-bg.org
                681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                Коментар


                  #9
                  Има някакво раздвижване, наистина. Вчера и днес, на минаване през Тополовград, имаше хайка, но, изненадващо и за самия мен, не ме спряха, защото там иначе редовно ме спират, понеже съм с чужд номер. На изхода на Гурково в Прохода също имаше вчера и днес, ама там си го знаете - има знак 50 и те са скрити в отбивката за селото. А какъв е срокът на аптечката, която спомена колегата Immortal, или примерът беше по-скоро илюстративен, защото аз, откакто съм я купил преди 4 години и нещо, не съм я и поглеждал?
                  Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                  Коментар


                    #10
                    ele написа:
                    Напротив, пътувам, ама не ме спират - в последните 3 седмици ми се налага почти всеки ден да ходя до Варна - има полицаи поне на 2 места, но не ме спират - да се чувствам ли виновна??Навсякъде по света хората са отговорни - не карат без застраховка, преглед или платен данък за пътя (винетка тука) - тук обаче не е така и не виждам нищо нередно в това полицаите, чиито заплати плащам с данъците си, да си вършат работата вместо да клатят краката. Предпочитам така, вместо някой без застраховка да ме отнесе и после... знаеш много добре какво става. Освен това не си видял полицейска държава - отиди в САЩ да видиш.Освен това няма как да те тършуват, ако не искаш да ти гледат в багажника - сложи си аптечката и пожарогасителя на задната седалка и им ги показвай през прозореца.П.П. Тия масови спирания на по 10 автомобила са по швейцарски (ако не се лъжа) образец... тъй че айде да не се оплакваме, че ни била полицейска държавата, само защото една служба си върши работата, а на нас не ни хресва да ни кършат хатъра, защото до сега 90% от шофьорите си правеха каквото искат по пътя, чувствайки се недосегаеми - пътят не е частна собственост и всеки трябва да се съобразява със закона, когато кара по него. Лично аз одобрявам криенето на полицаите в храстите.
                    Ей тоя път няма как да не се съглася с теб. И мен снощи ме спряха за рутинна проверка - провериха ме за алкохол, пожелаха ми лека вечер и дори ми се извиниха, че зъзна. Всяка вечер да ме спират - няма да им се разсърдя.
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      Трябва да има контрол по пътищата, без значение под каква форма.
                      ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                      FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                      Коментар


                        #12
                        T_SHOW написа:
                        Трябва да има контрол по пътищата, без значение под каква форма.
                        Абсолютно! С една уговорка, че контролът трябва да е адекватен т.е. без корупция и мили очички.
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #13
                          И мен снощи ме спряха, гледаха за гражданска и преглед и се разминах с приятна вечер
                          Peugeot 307 2.0i ГИ
                          ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

                          Коментар


                            #14
                            Вчера имаше такива проверки и в Габрово!Поне 5 патрулки бяха обградили централния булевард и проверяваха всяка втора кола!Помислих си,че издирваха някой но явно е било нещо нормално!П.П Вчера ми се наложи да мина 3 пъти от там ама така и не ме спряха.
                            Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
                            Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

                            Коментар


                              #15
                              Да съгласен съм вчера имам акт с кола нов внос за пожарогасител и апречка.Въпреки,че бяхме 2 коли в колона и в предната имаше всичко.
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар

                              Working...
                              X