Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"ИЗВЪНЗЕМНИТЕ ИДВАТ!"?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Дългокрака блондинка с 2 кега бира Хайникен.Ако са такива извънземните са добре дошли.Иначе хич да не си праят труда да идват ...
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #17
      Пратете ги тез извънземни на мама Божка, тя ще ги гости

      Коментар


        #18
        Princo написа:
        Дългокрака блондинка с 2 кега бира Хайникен.Ако са такива извънземните са добре дошли.Иначе хич да не си праят труда да идват ...
        Да ти кажа очакваме ги с по 3 цици /3-тата на гърба да може гат ги пригръщам да мачам третата /

        Коментар


          #19
          НА едно такова ще му откажеш ли?
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            #20
            "ИЗВЪНЗЕМНИТЕ ИДВАТ!"?

            gamma написа:
            НА едно такова ще му откажеш ли?
            Трябва да приема някакви медикаменти ...отврат...
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #21
              Крави с 12 бидона не щем.
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #22
                Където хванеш все ще е ц*ца Ма си представям на толко ц*ци, колко п*тки ще има
                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                Коментар


                  #23
                  Ще ги чакам.... ама лошото е, че идват Декември месец, а аз уча във ВИАС /УАСГ/ и няма да съм заверил, и няма да мога да им обърна внимание.....чааак февруари ще имам време да мра....
                  Ето ме вече с Фиат

                  Коментар


                    #24
                    jenshen73 написа:
                    loki написа:
                    да вземат и бира като идват насам да не одят празни
                    Ей тва беше приказка. То и ако мезето домъкнат - златни ще са.
                    Ей Стеляне, да вземеш да дойдеш насам, че да пием поне по бира. Пък за бирата и мезето от мен. Те ако ги чакаме ония извънземните, жадни ша си умрем. Пък и имам да черпя. Колкото ди темата на автора, за ония дето пътували насам, дано стигнат навреме! Ама това са си глупости. Факта че пътували насам си е смущаващ. Кой знае каква световна криза, трябва да ги е накарало да бият толкова път, че да почерпят опит от нас. Явно бирата им свършва. Или са чули, че Кремиковци ще изкупува пак старо желязо на сметка. Колкото до пътувания в космоса, само тоя факт че са видими е смущаващо и идиотски нереален. Разум във обхват на нашата слънчева система е невъзможен. Дори и на земята няма такъв. После, всички пътувания в космоса със скорост по-ниска от тая светлината, за да са и видими де, е немислим спрямо разстоянията. А с тая на светлината няма да е вдимо различим. Да не говорим че материята се разпада на атоми, преди да достигне тая скорост. Как и с каква скорост ще пътуват тия, че хем да ги виждаме, хем да са достатъчно бързи, за да стигнат до 2012-ста, декември. Даже ще изтърват купона.
                    Fiat Marea TD100

                    Коментар


                      #25
                      Колеги, гледам сте се заговорили за извънземни, тъй като си падам малко фотографче имам навика да снимам бури, та да ви покажа една снимчица от преди 3-4 години: Не твърдя, че са извънземни, ама си е НЛО(или пък просто калбовидни мълнии). Който иска му пращам и оригинален размер :P
                      Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                      Видеорегистратори

                      Коментар


                        #26
                        dimaldim написа:
                        Колеги, гледам сте се заговорили за извънземни, тъй като си падам малко фотографче имам навика да снимам бури, та да ви покажа една снимчица от преди 3-4 години: Не твърдя, че са извънземни, ама си е НЛО(или пък просто калбовидни мълнии). Който иска му пращам и оригинален размер :P
                        Колега... подобно явление видях миналата година, като излизах да мочкам в 3 през нощта на вилата до Своге! :D Известно време търках очи и се дзверих да не би да ми се привижда, но уви... Само, че моите точки бяха три и все едно плуваха някъде в небето. От време на време бързо се стрелката в някоя посока и после пак се успокояваха. Това не бе нито някакво природно явление, нито летателен орбитален, или наземен апарат. След около десетина минути светлините в небето над хълма постепенно избледняха и изчезнаха. Същите явления е наблюдавал и зет ми по нощите...Определено вярвам, че в цялата Вселена съществува и друг живот освен този на Земята. Не вярвам обаче на предсказания на врачки, магове и т.н. за близки срещи от трети вид!
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #27
                          Колега, ако се загледаш в снимката ще видиш, че и при мен са 3 светлините, 3тата е горе по средата почти,но е по-слаба. А и м/у другото образуват почти равнобедрен триъгълник 3те светлинки
                          Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                          Видеорегистратори

                          Коментар


                            #28
                            VladimКолега имам един колега от Искрец и виждал същото явление което и ти.В работата го базикаме,ама той е 100% сигурен в това което е видял.Разправя и други аномалний,ама ще го одарите на подигравка,ако разкажа.
                            Fiat Tipo
                            Corsa b комби !

                            Коментар


                              #29
                              pecata написа:
                              VladimКолега имам един колега от Искрец и виждал същото явление което и ти.В работата го базикаме,ама той е 100% сигурен в това което е видял.Разправя и други аномалний,ама ще го одарите на подигравка,ако разкажа.
                              Факт е това, което видях. Разбирам от светлина, а с очите си вадя хляба. Познавам себе си и моментите си на умствено замъгление след определено количество алкохол, или по време на сън! :D Тогава нито бях пиян, нито спящ. Така, че ще повярвам на това, което е споделил колегата ти. Вилата ми между другото е точно между Искрец и Своге на високо в планината.
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар


                                #30
                                Vladim написа:
                                pecata написа:
                                VladimКолега имам един колега от Искрец и виждал същото явление което и ти.В работата го базикаме,ама той е 100% сигурен в това което е видял.Разправя и други аномалний,ама ще го одарите на подигравка,ако разкажа.
                                Факт е това, което видях. Разбирам от светлина, а с очите си вадя хляба. Познавам себе си и моментите си на умствено замъгление след определено количество алкохол, или по време на сън! :D Тогава нито бях пиян, нито спящ. Така, че ще повярвам на това, което е споделил колегата ти. Вилата ми между другото е точно между Искрец и Своге на високо в планината.
                                +1Определено не сме сами ! Който иска да ни мисли за луди, а който ни мисли за такива го е страх да го осъзнае .. Според мен дори това е потвърдено но "великите" USA и руснаци умело го прикриват

                                Коментар

                                Working...
                                X